Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Polsat słynie z tego, że ma najgorszych techników, najgorsze dekodery, najgorsze programy, najgorsze kanały tv. Ciekawe jak według was utrzymuje się na rynku i to z bardzo dobrymi parametrami. Chyba dlatego, że kupuje go "wiocha" która się na niczym nie zna? Dobrze, że mamy takich fachowców jak wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Up. A to ciekawostka!

 

Jestem po świeżej rozmowie z działem technicznym CP i konsultant powiedział mi, że nic w EPG rzekomo nie zmieniali, ale potwierdził, że nasiliły się zgłoszenia problemów z działaniem EPG w Samsungu. Zastanawiają się nad przyczyną problemów. Trzeba czekać.

 

Ciekawe tylko ile czasu. Ale jak w Echostarach dzieje się tak samo, to myślę, że muszą ruszyć tyłek nieco szybciej, bo grono niezadowolonych EPG-owiczów stanie się dość spore.

 

Nawet jak coś robią to nie przyznają się do tego. :>

Lepiej niech naprawiają jak najszybciej.W Samsungach EPG działało wręcz wspaniale,lepiej niż w dekoderach CPT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Polsat słynie z tego, że ma najgorszych techników, najgorsze dekodery, najgorsze programy, najgorsze kanały tv. Ciekawe jak według was utrzymuje się na rynku i to z bardzo dobrymi parametrami.

 

Otóż właśnie dlatego. Jak świat długi i szeroki, jest jedna zasada która się nie zmienia. Na rynku zawsze zatriumfuje badziewie a rzeczy dobre i sensowne przysypie kurz historii. To zresztą ma związek także w temacie sprzętów samsunga - wymieniony w temacie dekoder działał u mnie bardzo dobrze... przez jakieś dwa tygodnie, po czym zadziałała kondensatorowa bomba zegarowa.

 

Dodam że sprzęt był po gwarancji a wtedy podstawową przewidzianą przez producenta funkcją urządzenia jest popsucie się (nie mówię tego ze złości - oglądałem dokument na ten temat :wink:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...