Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Parę mądrych głów próbowało się do niego dobrać i nic. Odnośnie zabezpieczeń cytat z innego forum:"Bez przeprogramowania Flascha nic się nie zrobi , bo soft jest podpisany kluczami RSA 1024 + MD5 , i to dwa razy , więc nic się nie da zrobić. ( po przeprogramowaniu też cudów nie da się zrobić , może dać się sparować inną kartę polsatu...)" , cyt: "Teoretycznie mozna by spróbować dopasować sumę kontrolną MD5 alternatywnego oprogramowania do jednego z podpisów które mamy z obecnych wersji oprogramowania.

To nie jest tylko teoria , bo suma MD5 została już tak złamana , tyle że liczono to odpowiednim oprogramowaniem na 200 komputerach.

Jeśli było by kilkunastu chętnych i ich komputery liczyły by całe noce , to może dało by się to złamać w jakimś realnym czasie.

Wystarczyło by dodać do oprogramowania uboot Linux , i przez niego bez problemu można by odczytywać , i nawet przeprogramować dekoder bez lutowania i wymiany softu.

Niestety brak jest USB , i Lanu , więc Enigma na samsungach mijała by się z celem , ale procesor + Ramy są identyczne jak w Opticumach 9500 , więc z dopisaniem oprogramowania do odczytu Boxkeya i RSA nie było by żadnego problemu." Więc nie pisz, że nie jest zabezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale mam jakieś subiektywne odczucie że obraz HD na tym dekoderze jest jakiś taki ... lepszy , bardziej plastyczny ... niż na ADB 2850st. Ale zaznaczam że to moje bardzo subiektywne odczucie ... W końcu to sygnał cyfrowy więc w zasadzie chyba różnicy być nie powinno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica . Mam 2 Sagemcomy HD z Cyfry+ i Samsunga 370G z CP . Porównując odbiór tych samych kanałów ( ten sam transponder ) na tym samym telewizorze ( Samsung Ue46C8000 ) i podpięte takim samym kablem HDMI muszę stwierdzić , że obraz na Samsungu 370G jest lepszy . Ponieważ nasze kanały HD są raczej kiepskiej jakości to dla porównania oglądałem niemiecki kanał ( Eins Festival HD - ramówka ta sama leci w kółko ) HD z Astry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...