Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Niewiem co się stało z dekoderem DSB-H370G. Wogóle nie chce diałać. Nie świeci się nawet dioda. Dzisiaj rano działał a teraz nie chce, ale dzisiaj wyłączyli u mnie prąd. Czy to może byc powodem? A co się mogło stać? czy naprawa jest wartna? Dekoder jest po gwarancji

 

Ja miałem to samo..

Wysiadło kilka kondensatorów.. można to naprawić u każdego elektryka.. mnie to kosztowało 50 z :)

a naprawili to na poczekaniu w 30 min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą zblokować mi listy ulubionych gdyż mam dekoder na własność i nie wyraziłem zgody na takie modyfikacje. Widzę że chyba będę musiał ponownie im dać się we znaki heh ;). Nie wyobrażam sobie żeby zblokowali mi listę i miałbym się męczyć jak inni w Polsacie ;)

 

Oczywiście mogą być gadki typu jak się panu nie podoba nowy soft to proszę zostać przy starym heh ;). Niestety ale to nie jest tłumaczenie , już raz im pokazałem zgodnie z prawem jak szanować klienta mogę i drugi ;) . Od tamtej pory już nikt nie kontaktuje się ze mną z nieudolnego BOA Polsatu ;).

 

Kiedyś czytałem coś na temat zmian w liście ulubionych, wiec zobaczymy co wymyślą. Swoją drogą to czysty absurd by blokować listy ulubionych, jak sama nazwa wskazuje to lista którą sam sobie tworzę i nikt nie ma prawa mi tu nic blokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z dekoderem Samsung DSB-H370G, chce go zarejestrować z karta prepaid w CP. Mój kuzyn dostał w promocji ten dekoder i 6 miesięcy familijnego gratis.

Nie wiem czy podałem dobry s/n ponieważ na pudelku pisze niewyraźnie i na dekoderze jest ta sama naklejka też nie do odczytania mam 6 lub 8 po prostu liczba się zlewa.

 

Czy mogę gdzieś w MENU lub poprzez wpisanie jakiegoś kodu znaleźć ten numer. W MENU znalazłem tylko nr karty i modułu CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dotyczace tunera Samsung DSB-H370G od dłuzszego czasu nie używałam tego tunera dzisiaj gdy go podłączyłam pisze mi błąd karty 04 zadzwoniłam do polsatu i kazali mi przywrocic ustawienia fabryczne że to pomoże a tu dalej to samo bład karty 04, jak zwykle fachowcy infolinii w niczym mi nie pomogli. Proszę kogoś o pomoc co mam zrobic żeby ogladac programy fta? z góry dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam

 

Mam problem z dekoderem Samsung DSB-H370G, chce go zarejestrować z karta prepaid w CP. Mój kuzyn dostał w promocji ten dekoder i 6 miesięcy familijnego gratis.

Nie wiem czy podałem dobry s/n ponieważ na pudelku pisze niewyraźnie i na dekoderze jest ta sama naklejka też nie do odczytania mam 6 lub 8 po prostu liczba się zlewa.

 

Czy mogę gdzieś w MENU lub poprzez wpisanie jakiegoś kodu znaleźć ten numer. W MENU znalazłem tylko nr karty i modułu CA.

 

:> Załóż sobie konto na ICOK. Logowanie jest: numer karty i hasło. W zakładce moje dane jest zakładka dane dekodera:

 

Aktywna karta nr:

Nr seryjny dekodera:

Nr modułu CA:

Model dekodera: Samsung H370G

Producent dekodera: SAMSUNG

 

CP automatycznie powinien mieć dopasowany numer karty do swojego dekodera. Ja podałem numer karty a CP już wiedziało jaki mam dekoder. Próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę założyć konta na ICOK polsatu ponieważ nie miałem nr dekodera!!!

Ale wziąłem lupę i ledwo zobaczyłem gdzie jest 6 gdzie 8, mam 2 lat i sokoli wzrok.

 

Już aktywowali mi dekoder i kartę, mam zestaw z karta prepaid i 6 miesięcy gratis Pakietu Familijnego + Relax Mix i HBO na miesiąc, a wszystko tylko za 249zł.

Potem przejdę na abonament.

 

Dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dotyczace tunera Samsung DSB-H370G od dłuzszego czasu nie używałam tego tunera dzisiaj gdy go podłączyłam pisze mi błąd karty 04 zadzwoniłam do polsatu i kazali mi przywrocic ustawienia fabryczne że to pomoże a tu dalej to samo bład karty 04, jak zwykle fachowcy infolinii w niczym mi nie pomogli. Proszę kogoś o pomoc co mam zrobic żeby ogladac programy fta? z góry dzieki i pozdrawiam

 

Ustawienia fabryczne to jest pierwszy krok jeżeli to nie pomaga to kanał 21 i telefon na inflonie (jak Ci się nie chciało czekać przy przywracaniu ustawień) i konsul ponawia uprawnienia. 10-20 minut i działa :)

 

a tak czekać na 21 kanale można i godzinę albo do u[beep]ej śmierci...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam nie skanuj ani nie wyszukuj. U mnie szmelcowaty samsung często strzela takiego focha po włączeniu do prądu. Po prostu odłącz dekoder z gniazdka na minutkę i podłącz ponownie - po podłączeniu poczekaj chwilkę aż tuner przełączy się na standby (kilkanaście sekund). W moim przypadku dość często występuje taka niedogodność i taki zabieg w jak na razie w 100% jest skuteczny.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekaj, gdybyś miał Echostara DSB-606 to byś widział co znaczy odczekać chwilkę po wyłączeniu z prądu. U mnie H370G normalnie wyłączany jest i zawsze łapie sygnał. Ważne czy jest siła czy jakość (kolor paska), jak miałem kiedyś badziewne konwertery to zawsze po deszczu miał problemy z jakością sygnału, siła była OK ale jakość była żadna, niestety nie doczekały do Samsunga, bo wyrzuciłem je wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym jednak ostrzec posiadaczy tego tunera przed zbyt czestym odlaczaniem od pradu!Wiem z bardzo dobrego zrodla ze to moze zle wplynac na prace tego sprzetu.Podobno uszkadza sie pamiec flash.Moj tuner pracowal dobrze prawie trzy lata ale kiedy mieszkalem jeszcze w Polsce dosc czesto wylaczano prad w moim bloku.Za kazdym razem gdy tuner sie wieszal rowniez wyciagalem wtyczke.Pol roku temu wylaczylem go na dwa tygodnie i potem nie moglem go uruchomic przez dwa dni.Swiecila tylko dioda,tuner nie dzialal.Nastepnie tez kilkakrotnie zdarzalo sie ze po wylaczeniu z gniazdka tuner nie uruchamial sie od razu ale czasem po 2-3 godzinach!!!Niestety ostatnio znow musialem wyjechac i wylaczylem na ten czas prad w domu na tydzien.Po powrocie tuner sie nie wlaczyl.Czekalem 6 godzin zanim zaskoczyl i to z problemami.Poczytalem troche na elektroda.pl i znalazlem kilka informacji o znanym problemie z tym tunerem jak i z Samsungiem 305G.

Teraz tuner dziala ale juz dwukrotnie sam sie wylaczyl.Postanowilem go wymienic na HD5000,nie chce problemow z brakiem odbioru kanalow w przyszlosci.Samsung byl ok ale widocznie przyszla i kolej na niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie zgadzam sie z przedmówca. Moj 370 wyłączam .. codziennie jak wychodze z domu i jak wyjezdzam to na kilka dni i ........... nie ma zadnych problemow. Uwazam ze dla pamieci flash dobre jest wylaczanie napiecia ( eliminowane sa ewentualne ladunki elektrostatyczne).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie zgadzam sie z przedmówca. Moj 370 wyłączam .. codziennie jak wychodze z domu i jak wyjezdzam to na kilka dni i ........... nie ma zadnych problemow. Uwazam ze dla pamieci flash dobre jest wylaczanie napiecia ( eliminowane sa ewentualne ladunki elektrostatyczne).

Pozdrawiam

 

Wylaczaj,wylaczaj.Ja tez tak robilem,prawie 3 lata.Az szlagt go trafil.Na roznych forach znalazlem wiele informacji ze te tunery sa dosc wrazliwe na takie dzialanie.Ale oczywiscie zycze zeby twoj dzialal jak najdluzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...