Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem też Hotbirda znaleźć tunerem analogowym ale jak? :]

 

Zanosisz tuner analogowy do dowolnego sąsiada który ma antenę satelitarną dowolnej platformy cyfrowej (bo wszystkie nadają z HB), podłączasz swój tuner pod jego antenę i bawisz się do czasu aż zobaczysz coś sensownego na ekranie. I dopiero z tak ustawionym tunerem możesz się bawić w szukanie satelit na niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawianie anteny satelitarnejto nie to samo co zwykłej naziemnej :wink: tu czeba troszke sie pomęczyc :?

 

sorki nie na temat napisałem i jeszcze jedno tuner SAMSUNG DSB-H370G nienadaje sie do ustawiania anteny no chyba ze mamy profesionalny miernik :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawianie anteny satelitarnejto nie to samo co zwykłej naziemnej :wink: tu czeba troszke sie pomęczyc :?

 

sorki nie na temat napisałem i jeszcze jedno tuner SAMSUNG DSB-H370G nienadaje sie do ustawiania anteny no chyba ze mamy profesionalny miernik :brawo:

 

Tuner faktycznie się nie nadaje, natomiast miernik niekoniecznie musi być profesjonalny. Ja ustawiłem antenę za pomocą SatFindera za 19PLN. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem HotBirda ( nareszcie :brawo: ) na tym Samsungu ( :brawo: ) ale ten problem z kartą - błąd09 się pojawia, ustawiłem na kanał dla abonentów i poczekam tą góra godzinkę zobaczę co się będzie działo, niekodowane np. Viva mi normalnie odbiera, ale na kodowanych z mojego pakietu (familijny) pojawia się ten błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem. Kiedy rano włączyłem telewizor, ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że pasek sygnału wskazuje 0%

Mam dekoder Samsung DSB-H370G, antenę 80cm oraz konwerter. wszystko oryginalne cześci.

Sprawdziłem już dekoder u sąsiada i okazało się że jest sprawny. Konwerter i okablowanie też sprawdzałem, wszystko wysaje się na miejscu.

Cyfrowy polsat mam już ok pół roku i do tej pory wszystko było dobrze. proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem HotBirda ( nareszcie :brawo: ) na tym Samsungu ( :brawo: ) ale ten problem z kartą - błąd09 się pojawia, ustawiłem na kanał dla abonentów i poczekam tą góra godzinkę zobaczę co się będzie działo, niekodowane np. Viva mi normalnie odbiera, ale na kodowanych z mojego pakietu (familijny) pojawia się ten błąd

 

1) Ustaw na kanale 21, pilotem ustaw na stan wstrzymania dekodera, po 20-30 minutach włącz dekoder.

2) Spróbuj zaktualizować oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem HotBirda ( nareszcie :brawo: ) na tym Samsungu ( :brawo: ) ale ten problem z kartą - błąd09 się pojawia, ustawiłem na kanał dla abonentów i poczekam tą góra godzinkę zobaczę co się będzie działo, niekodowane np. Viva mi normalnie odbiera, ale na kodowanych z mojego pakietu (familijny) pojawia się ten błąd

 

1) Ustaw na kanale 21, pilotem ustaw na stan wstrzymania dekodera, po 20-30 minutach włącz dekoder.

2) Spróbuj zaktualizować oprogramowanie.

 

 

Gdy dałem aktualizację manualną pojawił się napis "aktualizacja niepotrzebna"

Dobra spróbuję na tym kanale dla abonentów, za pół godziny dam znać.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej błąd09... Chyba dekoder jest zepsuty albo coś polsat nawala. Wtedy Viva działała a teraz żaden niekodowany nie działa nie wiem co jest, a na vivie na 100% był obraz przez przynajmniej 10s :smile: bo po takim czasie przełączyłem na kodowany Polsat :] Ponawiałem też połączenie poprzez iCOK, wyłączałem dekoder od sieci oraz przywróciłem ustawienia fabryczne. Dokładny tydzień temu kupiłem ten cyfrowy polsat i jakoś się nim nacieszyć nie mogę :(

 

P.S Teraz mam wersję oprogramowania karty DNASP142 RevGO2 czyli się zaktualizowało bo wtedy końcówka była RevGO1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej błąd09... Chyba dekoder jest zepsuty albo coś polsat nawala. Wtedy Viva działała a teraz żaden niekodowany nie działa nie wiem co jest, a na vivie na 100% był obraz przez przynajmniej 10s :smile: bo po takim czasie przełączyłem na kodowany Polsat :] Ponawiałem też połączenie poprzez iCOK, wyłączałem dekoder od sieci oraz przywróciłem ustawienia fabryczne. Dokładny tydzień temu kupiłem ten cyfrowy polsat i jakoś się nim nacieszyć nie mogę :(

 

W takim razie masz jeszcze czas, aby oddać go, a Oni dadzą Ci nowy lub dadzą obecny po naprawie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEKODER HD SAMSUNG DSB-H370G BEZ UMOWY POLSAT - na allegro za 149 zl + koszt wysylki. Czy moze mi ktos powiedziec gdzie jest haczyk ? Co to za dekodery bo nie sa to pojedyncze sztuki i sa sprzedawane z oplacanym jednym miesiacem abonamentu (pozniej jako prepaid). Kiedys widzialem te dekodery po 250zl i poszedlem do znajomego dystrybutora zeby mi wyjasnil jak to mozliwe ze maja w takiej cenie bez umowy tunery. Mocno zdenerwowany zadzwonil do lokalnego dystrybutora sprzetu ale nie dowiedzialem sie o co w tym chodzi. Czy jest to legalny sprzet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...