Skocz do zawartości

Vectra TV Smart


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, NightRiders87 napisał:

Jest ustawienie w tym smart dekoderze żeby odrazu była najwyższa jakość a nie automatycznie?
Coś masz nie tak ja ma wszystko w 1080p oprócz jakoś 6 kanałów w platynie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Mam ustawioną jakość najwyższą na sztywno. Obraz też nie jest płynny, jak już pisałem. Albo mam coś nie tak na moim koncie abonenckim, albo wadliwy dekoder. Wiem, że nie wszystkie kanały w Vectrze są w HD ale większość w SD na tym dekoderze to trochę przesada. Jak zamawiałem to myślałem, że będę miał mój pakiet w takiej jakości jak na głównym dekoderze, ale tak niestety nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NightRiders87 napisał:

Napisz mi gdzie jest te ustawienie najwyższej jakości na sztywno.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ustawienia (kółko zębate), ekran i rozdzielczość ekranu. Tam można ustawić automatycznie albo na sztywno. A podczas oglądania danego kanału naciskamy ok i pod spodem są opcje. Jest tak też kółko zębate i jest informacja w jakiej rozdzielczości dany kanał jest nadawany i z jaką przepływnością. Dla 1080p jest to od 7000 do 8000 kbps a dla 4K to 15000 kbps. Wyjątek to Eleven 1 4K, gdzie jest to 25000 kbps.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1pietrek1 napisał:

Na filmie YT widać , że brak jes przełączania kanałów za pomocą dedykowanych przycisków P+ P-.

I to jest największy minus tego boxa, bo tak naprawdę nie ma numerowanej listy kanałów. Kto przejdzie z klasycznego dekodera na smarta to może się nieźle zdenerwować... Wybór kanałów tylko przez wciśnięcie OK i góra doł. Przy takiej liczbie kanałów przeskakiwanie po tyle pozycji to jakaś porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest największy minus tego boxa, bo tak naprawdę nie ma numerowanej listy kanałów. Kto przejdzie z klasycznego dekodera na smarta to może się nieźle zdenerwować... Wybór kanałów tylko przez wciśnięcie OK i góra doł. Przy takiej liczbie kanałów przeskakiwanie po tyle pozycji to jakaś porażka.

Ja mam pvr już miałem wymienić na smarta ,to lepiej dekoder 4K.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bartmeces napisał:


Ja mam pvr już miałem wymienić na smarta ,to lepiej dekoder 4K.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

może wpierw pójdź do biura i poklikaj po tym menu a nie sugerujesz się opinią człowieka który nie miał nawet dostępu do urządzenia :D będziesz miło zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kfm877 napisał:

I to jest największy minus tego boxa, bo tak naprawdę nie ma numerowanej listy kanałów. Kto przejdzie z klasycznego dekodera na smarta to może się nieźle zdenerwować... Wybór kanałów tylko przez wciśnięcie OK i góra doł. Przy takiej liczbie kanałów przeskakiwanie po tyle pozycji to jakaś porażka.

 

Minus jak minus... Ja na przykład mam 'stary' dekoder ale już od dawna nie używam numerów kanałów tylko patrzę "co jest grane" w EPG :-)  

Edytowane przez andw77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jose arcadio morales napisał:

może wpierw pójdź do biura i poklikaj po tym menu a nie sugerujesz się opinią człowieka który nie miał nawet dostępu do urządzenia :D będziesz miło zaskoczony

Założyłem tego złomu pół kartonu, więc wiem co mówię. I nie musisz mnie obrażać.

Ciekawe w jakim biurze znajdziesz zamontowany smart 4k do poklikania, chyba tylko w głównym salonie w Wawce 🤣

Nie mówię, że box jest zły, chodzi tylko o minus za przełączanie kanałów. Bo jeśli ktoś się przyzwyczaił do numeracji to mu będzie ciężko przełączać kanały. To, że jest lista posegregowana to nic nie znaczy, bo np. z Discovery na tvn 24 muszę wykonać z 30 przyciśnięć pilotem. Rozumien, że to jest wygodne? Ale ok, może się nie znam, niech każdy potestuje na sobie. Jest w końcu 14 dni na odstąpienie o aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bartmeces napisał:

U nich teraz głównym dekoderem jest smart tv dziwne ze nie 4K ,mnie zastanawia dlaczego ten i ich zdaniem jest tańszy .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bo tu mogą sprzedawać Netflix'a.

Kolejnym minusem jest jakość na niektórych kanałach np. MiniMini+ w HFC jest HD a w streamingu nie przełączy się do HD. Podobnie może być z innymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...