Skocz do zawartości

Czy opłaca się rezygnować z umowy, gdy mija jej czas określony?


anderson35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

2 lata temu podpisałem umowę z Cyfrowym Polsatem, teraz jakoś za 3 miesiące kończy mi się umowa na czas określony i będzie już na nieokreślony. 2 lata temu była taka świąteczna promocja, że przez pół roku płaciło się 60zł a potem za kolejne 1,5 roku płaciło się 80zł. I to był pakiet Familijny Max HD z:

- Polsat Sport HD

- Cinemax HD

- On The GO

- Polsat Sport Premium

- Film HD

- Eleven Sports HD

tak, że mam wszystkie kanały jakie oferuje Cyfrowy Polsat poza HBO1,2,3; Canal+ Sport 3,4 i tymi dla dorosłych.

I za to płacę 80zł. I zaglądam teraz jakie są oferty (bo tak pomyślałem sobie to zrezygnuję i nową umowę podpiszę, może znowu będzie jakaś promocja na święta, to może będzie korzystniej):

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

i jakbym miał zrezygnować to za to co wyżej musiałbym płacić nie 80zł a 120zł (pakiet L + pakiety Premium). Czyli o 40zł drożej.

1.) Co to się porobiło, że 2 lata temu to kosztowało 80zł a teraz za to samo musisz zapłacić 120zł? Nie opłaca się w takim bądź razie zrezygnować?

Pytanie co się stanie jak skończy się umowa na czas określony za 3 miesiące, może to wszystko z automatu zmieni się na pakiet L + pakiety Premium i 120zł będzie do zapłaty? Skończyła się może jakos na dnaich komuś umowa na czas określony?

2.) Jakbym chciał dodać pakiet Canal+ Sport 3,4 to na ICOK przy modyfikacji uslug pisze że to kosztuje 30zł a na tej powyższej strony że 10zł. To pewnie nie da się połączyć starego pakietu sprzed dwóch lat "Familijny Max HD" z nowym pakietem z teraz tak aby płacić 90zł?

3.) Jeszcze jest coś takiego:

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/przedluz-umowe

Ale jako że to wszystko teraz strasznie podrożało to nie ma sensu dzwonić, bo nic korzystnego mi nie zaproponują? Na pewno mniej niż 80zł płacił nie będę a Canalu Sport 3,4 też nie dołożą za 10zł do mojej starej oferty sprzed 2 lat?

 

Edytowane przez anderson35
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 00:57, anderson35 napisał:

Hej

2 lata temu podpisałem umowę z Cyfrowym Polsatem, teraz jakoś za 3 miesiące kończy mi się umowa na czas określony i będzie już na nieokreślony. 2 lata temu była taka świąteczna promocja, że przez pół roku płaciło się 60zł a potem za kolejne 1,5 roku płaciło się 80zł. I to był pakiet Familijny Max HD z:

- Polsat Sport HD

- Cinemax HD

- On The GO

- Polsat Sport Premium

- Film HD

- Eleven Sports HD

tak, że mam wszystkie kanały jakie oferuje Cyfrowy Polsat poza HBO1,2,3; Canal+ Sport 3,4 i tymi dla dorosłych.

I za to płacę 80zł. I zaglądam teraz jakie są oferty (bo tak pomyślałem sobie to zrezygnuję i nową umowę podpiszę, może znowu będzie jakaś promocja na święta, to może będzie korzystniej):

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

i jakbym miał zrezygnować to za to co wyżej musiałbym płacić nie 80zł a 120zł (pakiet L + pakiety Premium). Czyli o 40zł drożej.

1.) Co to się porobiło, że 2 lata temu to kosztowało 80zł a teraz za to samo musisz zapłacić 120zł? Nie opłaca się w takim bądź razie zrezygnować?

Pytanie co się stanie jak skończy się umowa na czas określony za 3 miesiące, może to wszystko z automatu zmieni się na pakiet L + pakiety Premium i 120zł będzie do zapłaty? Skończyła się może jakos na dnaich komuś umowa na czas określony?

2.) Jakbym chciał dodać pakiet Canal+ Sport 3,4 to na ICOK przy modyfikacji uslug pisze że to kosztuje 30zł a na tej powyższej strony że 10zł. To pewnie nie da się połączyć starego pakietu sprzed dwóch lat "Familijny Max HD" z nowym pakietem z teraz tak aby płacić 90zł?

3.) Jeszcze jest coś takiego:

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/przedluz-umowe

Ale jako że to wszystko teraz strasznie podrożało to nie ma sensu dzwonić, bo nic korzystnego mi nie zaproponują? Na pewno mniej niż 80zł płacił nie będę a Canalu Sport 3,4 też nie dołożą za 10zł do mojej starej oferty sprzed 2 lat?

 

Witam. Nowe pakiety ,,S, M ,L'' są jedynie dla nowych aktywacji, warunki aktualnej umowy pozostaną bez. Jeśli chodzi o pakiet Ekstraklasa, możesz go dokupić na czas nieokreślony za 30 zł, jeśli masz taką opcję w ICOK lub przedłużyć umowę na nowych warunkach i otrzymać go za 10 zł lub 20 zł. Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem, napisz do mnie wiadomość prywatną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2020 o 15:57, anderson35 napisał:

 Na pewno mniej niż 80zł płacił nie będę a Canalu Sport 3,4 też nie dołożą za 10zł do mojej starej oferty sprzed 2 lat?

 

Jak Ci zależy na Canal+ albo na samej Ekstraklasie to sprawdź ofertę Canal+. Może Ci to wyjść taniej niż w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie przedłużałem ostatecznie umowy, kończy mi się 14 listopada. Pisze że do zapłaty 80zł czyli chyba cena się nie zmienia jak kończy się umowa, zobaczę w praktyce co się pojawi po 14 listopada:)

Jeszcze chce zobaczyć czy canal+ z czymś na święta wyskoczy zanim następne zobowiązania na 2 lata podejmę w jednej czy drugiej platformie.

To jak teraz będę miał na czas nieokreślony a okresy rozliczeniowe mam od 14 do 14, to jak złoży się wypowiedzienie do końca np. listopada to wtedy kiedy umowa na czas nieokreślony przestaje obowiązywać 14 grudnia czy 14 stycznia?

Edytowane przez anderson35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anderson35Jeśli rozliczenie masz "14" a złożysz wypowiedzenie do końca listopada, to umowa zostanie rozwiązana 14 stycznia. Masz identyczny pakiet jak ja. Sprawdź sobie generalnie czy ze zwykłych kanałów potrzebujesz pakietu L, czy wystarczyłby Ci pakiet M - i do niego dobierać później dodatki (Eleveny, Ekstraklasę itd). Jeśli musisz mieć "L" to te nowe oferty są solidnie niekorzystne w porównaniu ze starymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...