Skocz do zawartości

Jaki kanał w CP w miejsce TVN GRA ?


Digi
 Udostępnij

Jakim kanałem CP powinien zastąpić kanał TVN GRA?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim kanałem CP powinien zastąpić kanał TVN GRA?

    • TVN CNBC BIZNES
      4
    • RELIGIA TV
      0
    • TVN LINGUA
      0
    • COMEDY CENTRAL
      2
    • NICKELODEON
      0
    • VIASAT EXPLORER
      0
    • VIASAT HISTORY
      1
    • OWSIAK TV
      1
    • TVP INFO
      1
    • TVP HISTORIA
      0
    • TVP SPORT
      4
    • MOVIES 24
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście mogą zrobić tak jak mówi andrzejnet w końcu ITV zniknęło w CP przed ustępując miejsca TVN GRA a biorąc pod uwagę, że inne kablówki zastępują TVN GRA jakimiś tanimi reklamówami to CP może chcieć zrobić podobnie. Ja myślę że TVN powinien udostępnić w zamian jakiś kanał ze swojej stajni w końcu to oni tak usilnie przekonywali inne platformy i kablówki do brania TVN Gra a teraz co? Powinni ponieść karę, ciekawe tylko jaka była umowa między operatorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym mile zaskoczony gdyby wszedł któryś z tych kanałów:

Comedy Central, Religia TV, TVP Sport, Nickelodeon, Viasat Explorer, Viasat History, TVN CNBC Biznes. Najbardziej nie chciałbym kanału movies 24, bo na nim prawie nic ciekwego nie ma. TVP Historia i TVP Info można mieć, gdy założy się zeza na 19.2 E , czyli Astre. Owsiak TV i TVN Lingua nie będzie, bo Owsiak TV jest na wyłączność w n a TVN Lingua także jest na wyłączność zresztą ten kanał raczej nie będzie w platformach cyfrowych i kablówkach oprócz n, bo jest to kanał tematyczny TVN, który miał być dostępny jedynie w n takie było bynajmniej założenie kanału, a Religia TV także miała być w n jedynie dostępna a także będzie w kablówkach i innych platfomach, więc podobnie może być z tym kanałem, choć szczerze w to wątpię, ale wiecie nadzieję zawsze można mieć :wink:

Ooo, ale mi długie zdanie wyszło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim kanałem Cyfrowy Polsat powinien zastąpić TVN GRA?

Ankieta trwa tydzień.

Niestety już poznaliśmy odpowiedź na to pytanie, więc ankieta straciła swój sens bytu. Kłódeczkę ładną, czerwoną zakładam :locked:

 

PS: @andrzejnet strzelił w dychę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...