Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i być może pojawienie się TVNCNBC Biznes w ofercie CP :D

 

 

Narazie przesuwają ten kanał dalej co nie oznacza jego końca. Uważam, że TV Biznes już dawno powinien być koło TVN24, Superstacji i TVN Meteo. Jestem zdania, iż Polsat News też tam powinien wylądować bo nie pasuje zupełni on mi na pozycji 5 pomiędzy kanałami ogólopolskimi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że listy ulubionych stają się za dużym dobrem w tej platformie. Dekodery, które kiedyś umożliwiały ich tworzenie, dzisiaj część z nich została już pozbawiona tej możliwości. Oficjalna lista kanałów (jednocześnie narzucona) staje się jakby miejscem reprezentatywnym (reklamą) danej platformy. Co się robi na tym świecie, w którą stronę się spojrzy, wszędzie widać reklamy, na ulicach pełno bilbordów, w autobusach też masa reklam. To jest chore, żeby (przykładowo) pod przyciskiem nr. 9 na pilocie krył się jakiś tematyczny Polsat Play, czy 5-tka to Polsat News... Tuner bez listy ulubionych to tuner szrot :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie a mianowicie na kanale 502 pojawił mi się kanał o ID test 3 dziwne na tym kanale wyświetlana jest informacja że '' w przypadku problemów z odbiorem tego kanału prosimy o ponowne zainstalowanie programów '' czy ktoś wie o co chodzi :?: przeskanowałem ponownie kanały i dalej na tym kanale jest to info :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest informacja bardziej dla tych, którzy korzystają z własnych list, a nie z tej listy narzuconej przez CP lub ewentualnie dla tych, którzy do tej pory nie zdążyli przeprogramować jeszcze dekoderów :] - wcześniej na tym kanale z tp. CP, nadawany był HBO - teraz gdy kanały te, CP pobiera z transpondera C+ (CP podmienił je na swojej liście razem z reorganizacją listy kanałów), wyłączają przekaz ze swojego tp., więc ci co odbierają na własnych listach te kanały mają taki komunikat, no i rzecz jasna brak możliwości ogladania tych kanałów, dopóki nie zaktualizują listy głównej CP i nie podmienią tych kanałów na swojej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że on już w obecnej chwili już jest na pozycji 6, więc nie przenosiliby go conajwyżej :P

 

A czemu Ty się dziwisz temu ? Ja sam był bym za 1 - TVP1, 2 - TVP2, 3 - TVP Info :> , 4 - TV4, 5 - Polsat, 6 - TVN...

Czemu niektórzy tak uparcie chcą umieszczać TVP INFO na pozycji 3, przecież teraz to jest normalny kanał tematyczny TVP (tak, jak TVP Sport), a nie wcześniejsze TVP3, więc TVP INFO mogłoby się znaleść w okolicach TVN24 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie gdybanie :> . I tak dobrze wiemy, że w najbliższym czasie nie ma co liczyć na obecność kanałów TVP w CP poza TVP1 i TVP2 brannych ze zwykłego analogowego nadajnika :roll: . Także nie trzeba się martwić, gdzie CP mógłby te kanały umieścić w EPG dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja też miałem na swoim Echostarze DSB 606 tego typu sytuację. Po pewnym czasie podwojenia samy znikały, ale było to dośc denerwujące i jedynym sposobem usunięcia tego było przywrócenie ustawień fabrycznych. Na szczęście od 2 tygodni mam Golden Interstara S780 XSpeed i mam ten problem z głowy. Chociaż na Echostarze, jak mówią przedmówcy, można sobie było stworzyć własną listę kanałów, więc jest wyjście z tej sytuacji. Wiem jednak, że jest duża grupa abonentów Cyfrowego Polsatu, która wolałaby korzystać z oficjalnej listy kanałów i im to z pewnością przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...