Skocz do zawartości

2n - Oferta Telewizji, Internetu i Telefonu w Nce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak wszedłem dziś na stronę Nki i oczom nie wierzyłem, kiedy zobaczyłem banner reklamujący potrójną usługę telewizji, Internetu i telefonu. Przecież nie było żadnej konferencji - pomyślałem - ale kliknąłem. Jak się okazało pod adresem http://www.2-n.pl czeka na widzów reklama wspólnej oferty N i Netii. Czy spotkał się ktoś już z tą ofertą? Może ktoś skorzystał? Oferta jest dosyć interesująca - za 135zł można mieć 3 pakiety N, Internet 1mb i 120 minut do wygadania - szczerze mówiąc, w sam raz dla mojej rodziny, a obecnie za prawie taki sam zestaw płacimy ok. 165zł. Czy ktoś widzi gdzieś więc haczyk? Przyznam, że jestem zaskoczony - żadnej konferencji, żadnego newsa - czy może coś przespałem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja akurat mieszkam w domu jednorodzinnym, a na dodatek w małej miejscowości - co daje taki efekt, że mogę sobie wybrać z ofert tego typu wyprowadzkę do bloku i instalację takiej usługi przez Multimedia albo nic. A jednak zamienić kilka usług na jedną chyba warto. Tylko problem jest taki, że ja już jestem abonentem N - i co w takiej sytuacji? Oddać dekoder i podpisać nową umowę? Mógłbym, ale znowu jakaś kasa i zamieszanie. Po co?

 

Ktoś już się orientował w ogóle jak to wszystko wygląda "w praktyce"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo... Nic nie zapowiadali a sa szybsi od Cyfry i jest usługi z TP...

Oferta ciekawa ale nie oszałamiająca...

Bo nie są. To nie Triple play. Usługa Triple play Tp jest od dawna i się coraz bardziej rozwija. A Cyfra coś tam zapowiadała ale ma być to klasyczne wykorzystujące jedno łącze ale to jakiej plany.

Netia po prostu szuka klientów aby walczyć z TP i Dialogiem który chyba juz tez wprowadził Triple play po przez tego typu rzeczy a także wykupienie sublicncji do ME 08 od Polsatu.

 

A co do oferty to jest bardzo słaba i wcale nie jest atarakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka inwestycja w przyszłość? Udogodnienie dla użytkowników. Czy jest jakiś monopol na nazwę multiroom? Ja mam np do mojego "multirooma" podłączone dwa recordery, Cyfrę i Polsat. Po co niszczyć elewację kilkoma antenami? Tak sobie to nazwałem, chociaż Octo nie pochodzi od N i ma osiem wyjść zamiast 4. W n jest zestaw antenowy multiroom, a nie usługa. Nad usługą podobno pracują, ale to tylko przecieki, a póki co oferują zestaw antenowy o takiej nazwie i z tą usługą ma wspólną tylko nazwę, ponieważ takie zestawy można sobi kupić gdziekolwiek, również nie posiadając usługi N, a n musiała znaleźć jakąś ciekawą marketingowo nazwę dla maluczkich, tak samo jak zestaw antenowy "Premium", który dla satelitarnych maniaków już wcale taki "premium" się nie wydaje jakby wskazywała nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...