Skocz do zawartości

DVB-T Trojmiasto


userHD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to w bloku na Zaspie 3 pietro dobrze odbieram wszystkie Muxy z zwyklego teleskopu z symtryzatorem w H umiejscowionego na tarapecie w mieszkaniu,co ciekawe tak problematyczny z odbiorem co u nie ktorych Mux 1, ma u mnie nawet nieco wyzsza jakosc odbioru niz Mux 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy problem u Was też występuje ale od kilku dni widzę że MUX 2 który mocniej nadaje niż MUX 3 ma problemy z odbiorem u mnie - sygnał skacze i piksele wyskakują. Wczoraj wytwór spadł do 0 i tak przez 10 minut było więc nie wiem czym to tłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także wystarczy jakaś pokojowa antena i powinna złapać sygnał.

 

Teoretycznie tak , ale powtarzam w budynku jest instalacja antenowa w nieciekawym stanie

ma około 35-40 lat od ponad 10 lat niekonserwowana z uwagi na to , że lokatorzy przeszli

na systemy kablowe i satelitarne .

Taki stan techniczny skutkuje słabym odbiorem analogu(zaszumienia) a odbiór cyfrowy

w ogóle jest niewykrywalny przez odbiornik tv :cry: .

Lokalizacja bloku nie najgorsza , ale może winny sam odbiornik tureckiej firmy ElectriCo

LCD32875WFHDM4..w specyfikacji angielskiej i polskiej wyraźnie zaznaczono MPEG2 oraz

MPEG4-HD łącznie z odpowiednią modulacją , ale dźwięk tylko Dolby Digital bez wersji DD+.

Przy przeszukiwaniu zdarzało się , że wykrywał ...DVB-H :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
, więc to nie było DVB-H. :)

 

Wyraźnie potwierdzam to był test DVB-H bo nawet podawało parametry nadajnika GSM i rodzaj przekazu

stąd moja wypowiedź...było to w zeszłym roku 8)

W zeszłym roku to było jeszcze możliwe i to w pierwszej połowie zeszłego roku. :) Kolego, należało sprecyzować kiedy wykrywałeś DVB-H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałeś, że instalacja zbiorcza jest bardzo stara i nie konserwowana od wielu lat. Stawiam na to, iż nie jest przystosowana (wzmacniacz, zwrotnice) do odbioru kanałów powyżej 12, czyli pasma od 21 wzwyż.

Zamontuj własną antenę i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

W przypadku Gdańska, jeszcze za czasów DVB-H, pozwolenia radiowe były wydane na dwie lokalizacje: EC Gdańsk, ul. Wiślana 6/16 oraz Centrum Techniki Okrętowej, Wały Piastowskie 1.

Dla Gdańska jak i Gdynia oraz całej wschodniej części województwa pomorskiego do 2015 roku telewizja mobilna będzie nadawała na 33 kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...