Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

a ja jestem wk...ny bo już 10 godzina i nic, na telefony do nich cały czas gadają o regulaminie że do 24h, ale w cyfrze+ jakoś mogli aktywować w ciągu 15 minut.

 

Jak się wkurzę to pojdę jutro do punktu zrezygnuję w myśl mojego prawa do 10 dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w dalszym ciągu po 16 godzinach nie mam aktywacji...w dziale technicznym stwierdzili że nie mają wogóle mojej umowy zarejestrowanej i albo kurier (bo nim zamawiałem) nie dostarczył gdzie trzeba albo u nich czeka....z racji tego że przez weekend nie pracują czeka mnie czekanie do poniedziału czyli 3 dni bez aktywacji...szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak wiem że pewnie w poniedziałek będzie sygnał ale chyba nie tak powinno być żeby człowiek 3 dni musiał czekać aż wszystko będzie ok..reset parę razy-żadnego efektu...k...a dlaczego cyufra+ potrafi aktywować w ciągu 15 minut a n-ka nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie zasilania na kilka minut może pomóc całkowicie a napewno w sprawdzeniu stanu technicznego dekodera i

konfiguracji - może tam właśnie być przyczyna takich niespotykanych kłopotów z aktyawcją.Przez wyłączenie należy

rozumieć rozłączenie fizyczne bądź między zasilaczem a dekoderem, bądź między zasilaczem a gniazdkiem kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciągu po 16 godzinach nie mam aktywacji.

 

W piątki to norma. Niby kurier ma obowiązek wysłać info o podpisaniu umowy najpóźniej do końca dnia, ale różnie z tym bywa. No i kurier info wyśle, ale ktoś je jeszcze w nce musi wklepać w system.

 

PS.CRM się wymienia 2-3 dni, a nie 2-3 m-ce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem od kuriera w piątek po godz. 11 dekoder CLRA i do tej pory nie aktywował się. Zdzwoniłem do BOA i twierdzą że mam czekać do poniedziałku bo kurier nie rozliczył się z nimi. Dekoder cały czas włączony i nic. W systemie OPEK widać że doręczone, pewnie nikt nie pracuje w weekendy albo mają bałagan???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już sprzęt dostarczono, no ale skoro jeszcze przesyłka nie dotarła to można jej nie odbierać i złożyć nowe zamówienie. Opłat żadnych nie ma... ale dzisiaj ostatni dzień promocji (od jutra wyższe ceny) więc proponuję dzisiaj złożyć zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...