Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mieszka w zasięgu obecnych nadajników DVB-T :] Bo DVB-T jeszcze oficjalnie nie ruszyło i nie wszędzie jest taka możliwość, aby DVB-T już oglądać :|

 

PS: Mam problem ponieważ muszę mieć również Polsat i będe zmuszoby do kupienia pakietu mimi za 9.90 w polsacie.

I tak, ku woli ścisłości - od września prawdopodobnie w CP nie będzie już pakietu Mini za 9,90 zł, tylko i wyłącznie pakiet MiniMax za 14,90 zł - więcej informacji o tym do poczytania w dziale CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam problem przy kupnie N-ki ponieważ mam w domu 4 TV i do tej pory miałem kablówkę i wszystko było ok a teraz chce się przerzucić na N i jak zrobić 2 aby odbierać chociaż na 2 TV N-ke bo słyszałem że narazie Multiroom nie wychodzi.

Pozdrawiam

 

można tak zrobic ale będziesz miał na dwoch tv to samo :D:D ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Instalujesz Twina na antenie, ciągniesz dwa kabelki - jeden do Multipakietu, drugi do n-ki. Zależy jeszcze jaki dekoder od n-ki sobie zażyczysz. Jeśli biały - to ok. Jeśli czarny - wtedy będziesz miał VOD z dużym opóźnieniem i będziesz mógł jednocześnie oglądać i nagrywać tylko kilka kanałów (tyle, co na jednej częstotliwości - transponderze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oliverasek Jeśli masz dekoder PVR od Cyfry+ podłączony już dwoma kablami do Twina i chcesz podłączyć na jednej antenie jeszcze jeden dekoder - tu nBox od n-ki - to zawsze możesz wymienić tego Twina, którego masz na konwerter Quad :wink: Wtedy dekoder C+ podłączasz dwoma kablami i także dwoma kablami podłączysz nBox Recordera, jeśli go weźmiesz. Jeśli weźmiesz białego nBoxa HD bez możliwości nagrywania, to podłączysz tylko jednym kablem, a jedno wyjście w Quadzie pozostanie wolne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego tak jest?

podam przykład oglądam film idealny facet dla mojej dziewczyny nagrany na nfilm

ale nie otym dokładnie a co mnie wkurza film wiadomo polski i po polsku

ale o co mi chodzi daje ścieżkę polską i jest zwykłe cyfrowe stereo

a po przełączeniu na angielska oczywiście Dolby Digital 2.0 zdecydowanie słyszalna róznica

czemu tak? i tak jest przeważnie na innych kanałach niby HD obraz a dźwięk zwykłe cyfrowe stereo

jeszcze jedno zaobserwowałem ale na razie raz miałem okazje

chodzi o HBO HD przeważnie filmy zwykłe cyfrowe stereo

a jak byłem u brata on ma kablówkę UPC to tam HBO HD jakoś 5.1może to przypadek

ale chyba po stronie N też coś nie tak przynajmniej na podstawie 1 przykładu polskiego filmu

nie wiem czy to tylko nadawcy czy Nka

 

teraz np koncert TVP HD z bydgoszczy

obraz jak na polskie realia żyleta ale niestety tylko cyfrowe stereo a mogło by być chociaż DD 2.0

w sumie jest dobrze ale poco dobrze jak może być lepiej

co o tym sadzicie czy wam to rybka

 

wymagający :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do TVP HD ogólnie masz racje ale jesli chodzi o wczorajszy koncert z Bydgoszczy to tak czy tak było tylko cyfrowe stereo

 

 

Poprawka coś tu nie działa jak należy

własnie sprawdzam sobie wczorajszy koncert nagrany z TVP HD z Bydgoszczy i przełączało sie miedzy MIS a zwykłym PL

z cyfrowego stereo na to samo cyfrowe stereo

Wyłaczyłem turbacza załączyłem jescze raz i ooo przełącza się miedzy DD 2.0 a DD 5.1

hmm może to oprogramowanie abo ten cały HDCP

albo telewizor

w każdym razie wczoraj podczas zwykłego oglądania tylko ze zwykłego stereo cyfrowego na to samo

a tu widze że u mnie działa włącz wyłącz turbacza będe dalej obserwował

jak teraz złapało DD 5.1 no toto mi sie podoba znaczy jakość dzwieku

 

musze jeszce obadać to HBO HD tam prawie zawsze cyfrowe stereo na polskiej ścieżce jezykowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są na aukcjach? Odpowiedź jest prosta: kradzione - ktoś sprzedaje nieswoją własność, a jedynie wypożyczoną :| Poza tym jako pre-paid go nie opłacisz, bo n-ka tego nie oferuje, umowy nie przepiszesz, bo danych osobowych od sprzedawcy pewnie nie dostaniesz nawet, a już napewno cesji nie zrobi za ciebie ten, kto sprzedaje na aukcji, karty innej nie przełożysz, bo są parowane z dekoderami itp. - same minusy kupowania nBoxa na aukcjach :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...