Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO i nFilmy są w tej cenie przez cały okres trwania umowy... Jeżeli nie nagrywasz dużo i nie potrzebujesz zabawki to zwykły Recorder Ci wystarczy... zestaw antenowy nie zawiera stojaka ani kabli więc to na własną rękę będziesz musiał sobie dokupić we własnym zakresie... co do kabla HDMI za 50 zł powienien Ci wystarczyć... antena ma być ustawiona w kierunku południowo-zachodnim...

A mógłbyś powiedzieć tak orientacyjnie, ile taki stojak i kable mogą kosztować ? I czy kable to zwykłe antenowe czy jeszcze jakieś inne będę potrzebował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do biura i powiedzieli że 3 HBO i 2 nFilmy + nFilmHD VOD są przez całe 18 miesięcy, dodatkowo na 4 miesiące, a nie na 3 jak jest to napisane na stronie dostajesz za darmo nSeriale VOD po 4 darmowych miesiącach nSeriali trzeba je wyłączyć jak tego nie zrobisz trzeba będzie dodatkowo płacić do abonamentu 30 zł (trzeba do nich zadzwonić żeby wyłączyli!) i jeszcze na 2 miesiące dostajesz Filmboxy i Cenamaxy (po dwóch miesiącach automatycznie sami wyłączają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSeriale są do 4 miesięcy (do końca miesiąca aktywacyjnego plus 3 kolejne pełne miesiące) a nie na 4 miesiące... Czytaj ze zrozumieniem komunikat na stronie...

A o wyłączenie nie musisz nigdzie dzwonić... Wchodzisz na http://www.n.pl i logujesz się do ICA u góry strony i sam wyłączasz a przy okazji oszczędzasz kilka zł na telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za pomoc :)

Niestety wychodzi na to, że będę na razie skazany na kablówkę :( Ponieważ z mojej strony bloku tak nie bardzo skieruję antenę na południowy zachód, a na dachu można dopiero od maja( bo będą coś tam robić)... A ja już się cieszyłem, że będę oglądał olimpiadę w jakości HD :-( Dlatego warto zawsze pytać. Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonentem od 16.01.2010 zawarłem umowę na pakiet Rewolucja w związku z którym mam pytanie?.

Na umowie jest napisane "Długość trwania umowy (miesięcy) 13 + miesiąc aktywacji" Czy to oznacza, że będę mógł zerwać umowę dopiero w 14 miesiącu 16.03.2011?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonentem od 16.01.2010 zawarłem umowę na pakiet Rewolucja w związku z którym mam pytanie?.

Na umowie jest napisane "Długość trwania umowy (miesięcy) 13 + miesiąc aktywacji" Czy to oznacza, że będę mógł zerwać umowę dopiero w 14 miesiącu 16.03.2011?

 

Styczeń masz gratis. Luty to pierwszy miesiąc, a że okresy rozliczeniowe są liczone nie wg dni, a wg miesięcy, toteż masz umowę do końca marca 2011... zresztą robi Ci ten miesiąc różnicę? Ja miesiąc abonamentu zapłaciłem za nieoglądanie, żeby z nowej oferty skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n jestem nowy i zielony(od kilku dni). Chciał bym podłączyć mojego turbo do internetu. Tylko pojęcia nie mam jak. Mam stałe łącze LAN 2Mbit i karta sieciowa w kompie. Co muszę mieć? Jaki sprzęt, jakie okablowanie. Możecie mi napisać co na 100% zatrybi mi z tym dekoderem? Było by super gdyby podał by mi ktoś jakieś linki może na Allegr. Było by super.No i oczywiście cena by była przystępna bo już trochę ostatnio wydałem na ten dekoder i konwerter twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to kabel skrosowany i podłączasz nBoxa z kartą sieciową. Łatwiej by jednak było, jakbyś miał router i wtedy kupujesz kabel Ethernet i łączysz (ja mam tak podłączone i wszystko działa). A cena też przystępna, bo za 15m tego kabla zapłaciłem 16 zł. Jak by co, kupowałem w radomskim Vobisie.

A linków nie dostaniesz, bo na tym forum nie wolno linkować do Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup za kilkadziesiąt zł router i będziesz miał po problemie, bo tak to musisz kombinować z dwoma kartami sieciowymi (bo zapewne do karty masz wpiętego neta) i udostępnianiem internetu dla drugiej karty. W nboxie dajesz - konfiguracja automatyczna i musi śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku będę miał n - i mam upatrzony pakiet - Wielką Rewolucję bez Nfilm - ów.

1) Jak to jest z kanałami FTA? Są one z poziomu dekodera, czy muszę mieć antenę?

2) Wyczytałem, że dostaje się HBO itd. Jednakże, czy po tym miesiącu darmowym cena dalej będzie wynosić 48 zł?

3) Czy da się jakoś mieć Planete na n?

4) Ogólnie - Wielka Rewolucja się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...