Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego ma go nie sprzedawać skoro zapewnia on korzystanie z pełnej funkcjonalności nbox recordera - możesz nagrywać inny program niż oglądasz. Pojedynczy Ci wystarczy, gdy nie chcesz z tego korzystać lub gdy masz białego nboxa. Chociaż to też bez sensu, bo gdy za jakiś czas zmienisz dekoder, to i konwerter wypadałoby zmienić. Podwójny wydatek.

Czasza 65 może być, chociaż lepsza będzie 80-tka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, jak zmienić w aktualna oferta z "abonamentowa" na "n na kartę"? Po wyłączeniu prądu tak mi się ustawiło, a nie mam dostępu do ustawień, bo nie mogę wyszukać nawet listy kanałów. Próbowałem reset, wyjmowałem kartę i nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie szybkie pytanie. Mam umowę na 15 miesięcy, pierwszy miesiąc już opłaciłem i się teraz zastanawiam nad przelaniem pozostałej kwoty z góry za abonament. Numer konta na jaki mam to wysłać znam (on jest chyba indywidualny dla każdego), ale co wpisać w tytuł przelewu? Ma to znaczenie bo ostatnio miałem tam wkleić numer faktury jaką otrzymałem za ostatni miesiąc. Waszym zdaniem lepiej jest opłacać te rachunki co miesiąc zostawiając sobie furtkę na ewentualne rozwiązanie umowy? Jak wpłacę całą kwotę to będzie możliwość odzyskania jej części jeśli będzie powód do rozwiązania umowy (bo np wyłączą kilka kanałów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz co chcesz, może być "Wesołych Świąt". Istotny jest numer konta a nie tytuł przelewu.

Możesz zapłacić z góry a potem odzyskać pieniądze w wypadku zerwania umowy, choć to pewnie potrwa. Sensowniejszym rozwiązaniem niż wpłata za całość z góry, jest stałe zlecenie z konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki odłam APSów co oferuje takie usługi, z resztą nie tylko n, ale i CP i C+ ma takich sprzedawców. Niestety są to często osoby wprowadzające w błąd potencjalnych klientów i nieco wywierają na nich presję, straszą i wymuszają (oczywiście nie tak bardzo dosłownie) podpisanie umów. Do tego oszukują ludzi i opłaty aktywacyjne zamiast np 99, biorą 499, oczywiście te 400 to jest "prowizja" tego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś by się zgadzało. Wczoraj w mojej miejscowości chodził ktoś z n'ki. Cenowo było właśnie podobnie. Bardzo tłumaczył się, że od nowego roku znika analog, co jest oczywiście nieprawdą. Znajoma zadzwoniła do mnie zapytać, czy ma podpisać umowę. Odradziłem. Ponoć Pan akwizytor zrobił się trochę niemiły.

 

Szkoda, że nie przyszedł do mnie. Ale zapewne zauważył, że u mnie wisi talerz C+. Chętnie bym z nim porozmawiał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety, jak pisał @pjacek pojawiają się tacy i żerują na niewiedzy ludzi wciskając kit że oni oferują telewizję cyfrową (czasem na początku nawet nie wspominają czy to jest Nka, C+ czy CP) bo analogowa zostanie wyłączona. Często wygląda to tak że niezorientowany człowiek mieszkający w bloku myśli że to np. ktoś ze spółdzielni czy wspólnoty mieszkaniowej, a to akwizytor. U mnie tak z rok temu byli tacy co w ten sposób wciskali Cyfrę+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1.01.2012 roku znika z oferty kilka kanałów. W związku z tym faktem będzie można wypowiedziec umowe. A moje pytanie brzmi:

 

Czy po wypowiedzeniu umowy, podczas próby podpisania nowej umowy (na nowych warunkach) będzie można dokonac zakupu anteny i konwertera twin za 90 zł ??? Czy przyślą ten zestaw gratis, tak jak przysłali dekoder przy podpisywaniu pierwszej umowy ???

 

Dodam, że podczas podpisywania pierwszej umowy nie skorzystałem z możliwości zakupu anteny i konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie, a wszystkie te "na 100% będzie/nie będzie" to tylko domysły piszących, nic więcej. Nowa platforma, (która de facto jeszcze przecież nie powstała) nie określiła się jakiego sprzętu będzie używać. Oczywiście dla nas lepiej byłoby gdyby były to dekodery ADB, bo są lepsze (choć nie brakuje głosów, że gdyby ktoś napisał dobry soft do Pace'ów, to i im nic by nie brakowało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przed swietami zamowilem nke za 49,90 przez internet plus antene za 90 zloty i dzis przyszedl kurier z ups ale przywiozl tylko dekoder bez anteny zadajac 90 zl zaplaty ..tyle mialem zaplacic za antene ale skoro jej nie bylo to nie przyjelem przesylki poszlem do salonu nki i podpisalem umowe na miejscu . zastanawiam sie teraz tylko czy nie beda mi robic problemow z nki ze nie przyjelem wczesniejszego zamowienia przez internet. Czy ta wczesniejsza umowa ktora mialem podpisac po nie przyjeciu przesylki jest anulowana czy beda probowac mnie nia obciazac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...