Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chcialem skorzystac z promocji FULL. Nie wiem o co chodzi z tymi dodatkami, co w chodzi w ich sklad i czy jest to dodatkowo platne np. wypozyczenie filmu?? Chcialem tez zapytac co ta sa kolekcje i czy za nie tez dodatkowo sie placi??

 

Oprócz wszystkich pakietów tematycznych otrzymujesz wszystkie opcje dodatkowe, czyli:

- nFilm HD

- HBO

- Filmbox

- Cinemax

oraz kolekcje VOD nSeriale + PictureBox + nFilm VOD

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie http://www.n.pl

 

Promocja FULL to nic innego jak po prostu posiadanie w abonamencie wszystkiego co daję N'ka.

 

Wypożyczenie filmu, z tego co mi wiadomo to osobna para kaloszy i za każdorazowe wypożyczenie pobierana jest opłata za dany film wyświetlana na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem więc i pytanie. Chodzi o to że chce podłączyć LCD LG 42' 2510 kablem HDMI z dekoderem Nki na pozór jest to bardzo proste jednak gdy podłączam tv wykazuje ze szuka sygnału a następnie ujawnia ze sygnału nie znalazł.

 

Nie wiem jak Twój tv, ale są modele które automatycznie nie wykryją sygnału po HDMI. Musisz spróbować włączyć sam to wejście w tv w które podłączyłeś Nkę kablem HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mam juz drugi kabel hdmi nowy i sprawa jest taka sama nie wykrywa sygnału pytanie czemu? Podłaczam kabel i wybieram z opcji tv podłaczenie za pomoca hdmi. w instrukcji wyczytalem ze kabel hdmi musi byc w wersji przynajmniej 1.3 lub wyzsza co to znaczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

N-ka tłumaczy że tego przycisku nie umieściła na pilocie z obawy aby mało zaawansowany użytkownik nie wyłączył sobie niechcący obrazu. :shock:

 

Pamietaj że w trybach HD gdy działa wyjście HDMI i komponent, nie działa Eurozłącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja mam pytanie czy u Was to samo sie dzieje zauwazylem ze na TVNHD strasznie tnie myslalem ze to zle antena zamontowana ale jak ogladam inne kanaly tak sie nie tna .I zauwazylem ze na programach hd czasem tez tnei jaka przyczyna dekoder zepsuty ? Mam dekoder 3 dni aha i co mnie martwi mam opcje full i jak na razie na VOD mam 3 filmy troszke malo przez 3 dni doperore tyle mi sie sciagnelo? A mam dekoder podlaczony przez dwa wejscia i na wyswietlaczu niby dobrze mam antena 1 ok i antena 2 ok .Sila sygnalu ponad 70 a jakos cos w podobie .Czasem tvn hd nie da sie ogladac szok. Dziekuje za zainteresowanie sie moja sprawa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie N zmienia na części transponderów parametr FEC odpowiedzialny za korekcje błędów stąd mogą występować problemy z odbiorem na kanałach HD.

Ze względu na stosowany przez N nowocześniejszy system nadawania DVB-S2 z kodowaniem 8PSK, od zestawu antenowego jest wymagana większa sprawność niż w stosunku do DVB-S. Dlatego abonenci przechodzący z CP lub C+ mogą mieć problemy z odbiorem szczególnie na antenach o rozmiarze mniejszym niż 80cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Który pakiet na start waszym zdaniem wybrać, chodzi mi o tą nową promocję Rewolucję czy Gwiazdy Hollywood? Czy przy wyborze rewolucji po pierwszej wpłacie za aktywację (38zł) jestem zwolniony z następnych opłat za tuner nawet przedłużając umowę po upływie 12 miesięcy? Od razu zaznaczam że nie zamierzam korzystać z dodatkowych VOD itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak na razie dobrze .Pierwsza niespodzianka na plus to to ze NBOX nie muli tak jak dekoder cyfry jest szybki przy wlaczaniu go i przy zmianie kanalow.Druga sprawa mam wrazenie ze nie ktore kanaly z N sa gorszej jakosci niz w cyfrze plus mam na mysli chociazby filmbox ktory jak dla mnie ma gorszy obraz .A tak po za tym na plus cena 99 a 150 jest roznica .Przy podpisywaniu umowy z N zero wplat zero dzierzawy .faktem jest ze cyfre zostawilem dla canal+ zeby miec wszystkie kanaly filmowe oczywiscie obnizajac pakiet.No i kidy sie wkoncu doczekamy porzadnego dzwieku na filmach? Aha i ostatnia sprawa nie dziwi mnie fakt ze ESKA TV ma duzo ogladalnosc wsrod kanalow N .Jest dobrym kanalem muzycznym ciagle muza a nie jak w mtv [beep]oly .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Który pakiet na start waszym zdaniem wybrać, chodzi mi o tą nową promocję Rewolucję czy Gwiazdy Hollywood? Czy przy wyborze rewolucji po pierwszej wpłacie za aktywację (38zł) jestem zwolniony z następnych opłat za tuner nawet przedłużając umowę po upływie 12 miesięcy? Od razu zaznaczam że nie zamierzam korzystać z dodatkowych VOD itp

W N nie ma opłat za wynajem tunera. Tak więc jak już uiściłeś opłatę aktywacyjną to korzystasz z tunera aż do momentu rozwiązania umowy bez dodatkowych opłat z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...