Skocz do zawartości

Upgrade pakietów (od 19.05.'08r.)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klient przechodzi z FTA --> Familijny -- OK

10 minut później czy tydzień później chce z Familijny --> na dowolny wyżej NIE da się

 

Ten powyższy wariant sprawdzony.

 

Nie wiem jak wygląda sytuacja dla kogoś kto ma Familijny i chce ---> Relax Mix (to bez problemu), a za tydzień dokupić HBO czy max pakiet.

 

---------------------

@glauthor - przeczytaj co napisałem ZE ZROZUMIENIEM ! zamiast pisać takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że to forum ma pisać tylko tak żeby spasowało Xenomorph bo inaczej to są "bzdury" !!!!!!!!! Ot wielki mi autorytet :P

 

Napisałem jak zrozumiałem Twój post, a jeżeli nie sięgam Twojemu IQ i napisałem BZDURY to wybacz że zawracam Ci pękatą głowę i Twój drogocenny czas.

 

Proszę o jedno : Nie fatyguj się i nie odpowiadaj na moje BZDURY skoro uważasz że nie warto - bo już myślałem że forum jest po to by rozwiewać wątpliwości w myśl zasady że NIE MA GŁUPICH PYTAŃ A JEDYNIE GŁUPIE ODPOWIEDZI !!

 

Mimo wszystko dziękuję że się Xenomorph pofatygowałeś łaskawie by na moje BZDURY odpowiedzieć - chwała Ci wyrocznio !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jedno : Nie fatyguj się i nie odpowiadaj na moje BZDURY skoro uważasz że nie warto - bo już myślałem że forum jest po to by rozwiewać wątpliwości w myśl zasady że NIE MA GŁUPICH PYTAŃ A JEDYNIE GŁUPIE ODPOWIEDZI !!

 

Udowodniłeś jednak, że głupie pytania się zdarzają ;)

Nikt ci tu braku rozumu nie zarzucał - aż do twojego ostatniego postu. Bo teraz to dopiero się popisałeś.

Tłumaczyli ci jak krowie na rowie - nie zrozumiałeś - zdarza się. Ale teraz nie rzucaj się tak bo nie miałeś racji, dalej jej nie masz a jeszcze obrażasz tych, którzy probują ci pomóc.

Nie pasuje Forum? Są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...