Skocz do zawartości

Upgrade pakietów (od 19.05.'08r.)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 19 maja będzie można dokonać zwiększenia pakietu w każdym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży w całej Polsce. Cyfrowy Polsat przewidział 6 opcji. Oto one:

 

 

Upgrade z FTA do Familijnego Opcja FTA tyczy się też posiadaczy Pre-paidów. *

Info: Ponowne podpisanie umowy z Klientem będącym po okresie podstawowym umowy i oglądającym kanały FTA (niekodowane, dostępne za darmo)

Czas trwania umowy (m-ce) czas - nieokreślony

Przedmiot umowy - Pakiet Familijny

Okres wypowiedzenia (m-ce) - 3

Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - brak możliwości

Warunki wypowiedzenia - pisemnie

Odstąpienie - 10 dni

Warunki odstąpienia - pisemnie

Automatyczne przedłużenie umowy - nie dotyczy

Okres przedłużenia umowy - nie dotyczy

Pakiet Familijny - 37,90 zł

Możliwość Upgradu do poziomu wyższego niż Pakiet Familijny - podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

 

 

Upgrade z Mini do familijnego *

Info: Podpisanie umowy na Pakiet Familijny z Klientem oglądającym jedynie kanały pakietu Mini

Czas trwania umowy (m-ce) czas - 12

Przedmiot umowy - Pakiet Familijny

Okres wypowiedzenia (m-ce) - 3

Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - do końca 9 miesiąca

Warunki wypowiedzenia - pisemnie

Odstąpienie - 10 dni

Warunki odstąpienia - pisemnie

Automatyczne przedłużenie umowy - tak

Okres przedłużenia umowy - czas nieokreślony

Pakiet Familijny - 37,90 zł

Możliwość Upgradu do poziomu wyższego niż Pakiet Familijny - podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

 

Porozumienie na pakiet dodatkowy HBO [Do Familijnego] *

Czas okresu podstawowego: BRAK czyli piszemy tego samego dnia wypowiedzenie i mamy na 3mc HBO :)

Okres wypowiedzenia (mc-e) - 3

Warunki wypowiedzenia - pisemnie

Obsługa wypowiedzenia - Klient pozostaje z obowiązkiem TYLKO na pakiet Familiny

Obsługa odstąpienia - powrót do pakietu Familijnego

Automatyczne przedłużenie porozumienia na czas nieokreślony - tak

Cena promocyjna przez pierwsze 6 mc - nie

Cena w kolejnych miesiącach - 20zł

Kara za zerwanie umowy [PLN] - Porozumienie nie wyznacza kar - kary pozostają wg Umowy Pierwotnej

Możliwość zmiany pakietu w okresie podstawowym – tylko na wyższy

Możliwość zmiany pakietu po okresie podstawowym – tak, poprzez podpisanie Porozumienia na Pakiet dodatkowy

 

Porozumienie na pakiet dodatkowy Relax Mix [Do Familijnego] *

Czas okresu podstawowego: 12 mc

Okres wypowiedzenia (mc-e) - 1

Warunki wypowiedzenia - pisemnie

Obsługa wypowiedzenia - Klient pozostaje z obowiązkiem TYLKO na pakiet Familiny

Obsługa odstąpienia - powrót do pakietu Familijnego

Automatyczne przedłużenie porozumienia na czas nieokreślony - tak

Cena promocyjna przez pierwsze 6 mc - nie

Cena w kolejnych miesiącach – 19,90 zł

Kara za zerwanie umowy [PLN] - Porozumienie nie wyznacza kar - kary pozostają wg Umowy Pierwotnej

Możliwość zmiany pakietu w okresie podstawowym – tylko na wyższy

Możliwość zmiany pakietu po okresie podstawowym – tak, poprzez podpisanie Porozumienia na Pakiet dodatkowy

 

 

Porozumienie na pakiet dodatkowy Relax Mix + HBO [Do Familijnego] *

Czas okresu podstawowego: 12 mc

Okres wypowiedzenia (mc-e) - 1

Warunki wypowiedzenia - pisemnie

Obsługa wypowiedzenia - Klient pozostaje z obowiązkiem TYLKO na pakiet Familiny

Obsługa odstąpienia - powrót do pakietu Familijnego

Automatyczne przedłużenie porozumienia na czas nieokreślony - tak

Cena promocyjna przez pierwsze 6 mc – 34,90 zł

Cena w kolejnych miesiącach – 39,90 zł

Kara za zerwanie umowy [PLN] - Porozumienie nie wyznacza kar - kary pozostają wg Umowy Pierwotnej

Możliwość zmiany pakietu w okresie podstawowym – tylko na wyższy

Możliwość zmiany pakietu po okresie podstawowym – tak, poprzez podpisanie Porozumienia na Pakiet dodatkowy

 

 

Porozumienie na pakiet dodatkowy Super Film [Do Familijnego] *

Czas okresu podstawowego: 12 mc

Okres wypowiedzenia (mc-e) - 1

Warunki wypowiedzenia - pisemnie

Obsługa wypowiedzenia - Klient pozostaje z obowiązkiem TYLKO na pakiet Familiny

Obsługa odstąpienia - powrót do pakietu Familijnego

Automatyczne przedłużenie porozumienia na czas nieokreślony - tak

Cena promocyjna przez pierwsze 6 mc – 44,90 zł

Cena w kolejnych miesiącach – 49,90 zł

Kara za zerwanie umowy [PLN] - Porozumienie nie wyznacza kar - kary pozostają wg Umowy Pierwotnej

Możliwość zmiany pakietu w okresie podstawowym – nie

Możliwość zmiany pakietu po okresie podstawowym – tak, poprzez podpisanie Porozumienia na Pakiet dodatkowy

 

 

 

 

* - Pakiet HD gratis do końca czerwca 2008 (HBO HD i Polsat Sport HD) - tylko jak ktoś ma dekoder HD !

 

Niezbędne dokumenty do podpisania umowy na pakiet dodatkowy:

- numer karty lub dekodera CP

- dwa dokumenty tożsamości

 

O wszystko pytać w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla osób, które chciały by obejrzeć euro a mają pakiet mini to mogą podpisać umowę na pakiet familijny albo familijny+ relax mix. W pierwszym wypadku można zapłacić za jeden miesiąc by mieć euro. A jeszcze pytanie do Xenomorpha: Nadal nie można zjechać na pakiet niższy np. z familijnego na kini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące przed zakończeniem okresu podstawowego złożyłem wypowiedzenie, które zakończyło się 15 maja. Wpłaciłem 56,70 zł i mam na miesiąc familijny + sport. Czy mogę teraz podpisać umowę na czas nieokreślony na pakiet familijny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bedzie chcial obejrzec EURO 2008 to sobie wlaczy ARD albo ZDF ktore pokaza wszystkie mecze niekodowane rowniez na Hot Birdzie. A jesli ktos ma dekoder podpiety do amplitunera, to sobie wyciszy glosnik centralny i odpadnie argument ze jest z niemieckim komentarzem. Bedzie mial dzieki temu sam mecz bez komentarza w/ogole, ale za to z samymi odglosami dobiegajacymi ze stadionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja mam umowę na czas nieokreślony na familijny i chciałbym podpisać na HBO to czy mogę to zrobić w tym APS-ie i czy to będzie szybciej przebiegać niż jak bym zamówił porozumienie przez infolinie CP???

 

W APSie załatwisz wszystko w ciągu 15 minut, wrócisz do domu i już masz to co chciałeś.

 

3 miesiące przed zakończeniem okresu podstawowego złożyłem wypowiedzenie, które zakończyło się 15 maja. Wpłaciłem 56,70 zł i mam na miesiąc familijny + sport. Czy mogę teraz podpisać umowę na czas nieokreślony na pakiet familijny?

TAK, przy czym obowiązuje 3mc okresu wypowiedzenia.

 

BTW: Upgrade jest dostępny od dziś, tak jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mój okres rozliczeniowy zaczyna się od 14 każdego miesiąca to czy jeżeli jutro (20.05.)pójdę do APS i zamówię HBO to czy będę miał je dopiero od nowego okresu rozliczeniowego czy od razu? I jak wygląda wtedy sprawa z płatnościami tzn. czy płacę w APS za pierwszy miesiąc czy inaczej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż dzisiaj byłem w APS i podpisałem to porozumienie na HBO ale pan w APS nie potrafił dokładnie powiedzieć mi kiedy dostępne będą kanały HBO. Zadzwoniłem na infolinię CP i powiedziano mi, że HBO będe miał dopiero od nowego okresu rozliczeniowego czyli od 14 czerwca. No to niezłe zamieszanie, a już myślałem, że będę miał HBO szybciej. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się okazało włączyli mi dzisiaj rano HBO :brawo: Na necie piszę, że umowa obowiązuje dopiero od nowego okresu rozliczeniowego czyli tak jakbym miał te dni do tego okresu chyba gratis pakiet HBO. Jest to bardzo duży plus ale jest też jeden bardzo wielki minus po raz kolejny wychodzi na jaw WIELKA NIEKOMPETENCJA LUDZI Z INFOLINII!!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgrade nie zmienia okresu rozliczeniowego klienta, tj. np. jeżeli okres rozliczeniowy klienta wypada 15 dnia miesiąca, a umowa na upgrade została podpisana 20 dnia miesiąca, to pierwszy okres rozliczeniowy nowej umowy wypada dopiero 15 dnia następnego miesiąca, z kolei jeżeli okres rozliczeniowy wypada 15 dnia miesiąca, a umowa na upgrade została podpisana 13 dnia miesiąca, to pierwszy okres rozliczeniowy nowej umowy wypada 15 dnia tego samego miesiąca czyli dwa dni później.

Porozumienie wprowadza obowiązek Klienta na pakiet wybrany przez Klienta - zgodnie z warunkami Porozumienia. Dodatkowo, zastrzega obowiązek zachowania aktywnego Pakietu Podstawowego (Familijnego) na warunkach umownych. Okres, na który została zawarta umowa na upgrade jest zatem niezależny od tego, w jakim momencie dotychczasowej umowy została podpisana umowa na upgrade.

 

W kolejnym etapie rozwoju oferty będzie wprowadzony upgrade umów z pakietów wyższych niż Familijny oraz upgrade z FTA i Mini od razu na pakiety wyższe niż Familijny. Dodatkowo, zostanie w przyszłości umożliwiony wydruk druków płatności z systemu do oferty upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zamawiając dodatkowy pakiet w APSie aktywacja jest w ciągu 15-30 min.Jeśli chodzi o platności to do przyszlego okresu rozliczeniowego pakiet jest włączony za free.Pierwszy rachunek po podpisaniu porozumienia jest zwiększony o kwote danego pakietu.np okres rozliczeniowy przypada na 15 a porozumienie bylo podpisane 18,wiec 15 dnia nastepnego miesiąca rachunek jest większy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie shon 19, czy wielką niekompetencją ludzi z infolinii nazywa Pan fakt, iż dana osoba dla Pana dobra uruchomiła HBO wcześniej oraz to, że odbierał Pan za friko? Tego typu komentarze są doprawdy irytujące. Jednocześnie pragnę zauważyć, iż pierwsza informacja Xenomorph odnośnie upgrade pakietów była przedstawiona naprawdę przejrzyście i zrozumiale….a na forum pojawiło się wiele bezsensownych i niezrozumiałych pytań. Rozumiem, że to Pana zdaniem świadczy o wielkiej kompetencji. Radzę więc bardziej wnikliwie przemyślać swoją ocenę oraz wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Xenomorph ładnie poinformował o możliwości upgradu pakietów Polsatu Cyfrowego.

 

Fajnie, ucieszyłem się że zamówię sobie do pakietu Relax Mix darmowe HBO przez 6 m-cy a potem będę płacił dodatkowo 20 zł.

Zadzwoniłem do APSu Hollex w Rzeszowie by dokładnie sie wywiedzieć co do formalności, i tu niespodzianka, fachowiec z Hollex powiedział że pierwszy raz słyszy o czymś takim jak ta promocja. Poprosił bym zadzwonił za kilka dni bo on musi sie zorientować czy jest taka promocja. Po 3 dniach zadzwoniłem i połączono mnie z jakąś miłą Panią która stwierdziła że nie ma takiej promocji a jedynie to HBO przez kilka miesiecy o kilka złotych taniej a potem po 20zł czyli w normie ??

 

Powołałem się na informację z niniejszego forum SATKurier ale Pani stwierdziła że takie forum nie jest dla niej żadną wykładnią i tyle.

 

Więc czy ktoś może mi powiedzieć czy jestem uprawniony do upgradu ??

 

W styczniu podpisałem umowę na pakiet Familijny.

W kwietniu rozszerzyłem do Relax Mix.

 

Czy teraz mogę dołożyć HBO przez 6 m-cy za 0 zł a potem za 20 zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz mogę dołożyć HBO przez 6 m-cy za 0 zł a potem za 20 zł ??

HBO przez 6 miesięcy za darmo :o skąd wziąłeś takie info, że teraz jest darmowe HBO :woot: Za HBO przez pierwsze 6 miesięcy jest opłata 15 zł i dopiero po tych 6 miesiącach płacisz 20 zł, a za darmo to było jak HBO pojawiło się w CP w styczniu i tak przez 3 miesiące można było sobie oglądać za free, dopóki nie zaczeli rozsyłać porozumień na paczkę HBO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Xenomorph ładnie poinformował o możliwości upgradu pakietów Polsatu Cyfrowego.

 

Fajnie, ucieszyłem się że zamówię sobie do pakietu Relax Mix darmowe HBO przez 6 m-cy a potem będę płacił dodatkowo 20 zł.

Zadzwoniłem do APSu Hollex w Rzeszowie by dokładnie sie wywiedzieć co do formalności, i tu niespodzianka, fachowiec z Hollex powiedział że pierwszy raz słyszy o czymś takim jak ta promocja. Poprosił bym zadzwonił za kilka dni bo on musi sie zorientować czy jest taka promocja. Po 3 dniach zadzwoniłem i połączono mnie z jakąś miłą Panią która stwierdziła że nie ma takiej promocji a jedynie to HBO przez kilka miesiecy o kilka złotych taniej a potem po 20zł czyli w normie ??

 

Powołałem się na informację z niniejszego forum SATKurier ale Pani stwierdziła że takie forum nie jest dla niej żadną wykładnią i tyle.

 

Więc czy ktoś może mi powiedzieć czy jestem uprawniony do upgradu ??

 

W styczniu podpisałem umowę na pakiet Familijny.

W kwietniu rozszerzyłem do Relax Mix.

 

 

witam

Jesli masz pakiet Relax Mix,a chcesz dobrać paczke Hbo TYLKO poprzez infolinie.Upgrade w APSie dotyczy klientów mających pakiet mini,fam, lub FTA .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...