Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma taki problem w ica ?

Teraz więcej w cenie Twojego pakietu. Zbieraj złote plusy i korzystaj z nagród!

 

Oglądaj CYFRĘ+ lub wybrane kanały nawet przez miesiąc bezpłatnie!

 

Obecnie posiadasz 0 Złotych Plusów

 

Żałujemy, obecnie poprzez ICA nie masz nagród do wykorzystania.

A w historii mam że posiadam 500 złotych plusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jest ktos na forum, kto ma umowe z marca 2011 (a najlepiej jeszcze z promocji dla abo innych platform) i ma pelny dostep do zakladki ICA - MOJA OFERTA ? U mnie od kilku miesiecy info: "Zapraszamy już wkrótce. Jeśli teraz chcesz zmodyfikować pakiet lub dodać opcję, skontaktuj się z CENTRUM TELEFONICZNYM ABONENTÓW". Z dzialu technicznego mi wciskają, że: "w przypadku Abonentów korzystających z zniżek na pakiety oraz opcję, funkcjonalność ICA w zakresie zmiany oferty programowej jest zablokowana. W celu dokonania zmian zapraszamy o dokonywanie zmian poprzez formularz e-mail lub przez infolinię". Czy też tak macie że nie można robić symulacji itp ? Bede wdzieczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

~zuk87

 

Z tego co się jakiś czas temu orientowałem to CanalSat i Canal+ trochę drogo wychodzi w porównaniu z naszą rodzimą marką. Zdaje się że za 4 kanały trzeba było zapłacić ponad 30 euro podobnie za CanalSat. W sumie ponad 60 euro. Co daje ponad 240zł. Wiem, zarobki we Francji i w Polsce są "różne" ale za 4 kanały ponad 120zł??? Podziel się jak możesz jak to u Ciebie wygląda zwartość/cena ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu: płacę 44 euro za pakiety jak w podpisie (sam pakiet Canal+ 25 euro, pakiety CanalSat 19 euro), z kanałami HD (których niestety na module viaacess nie rozkoduję; karta seca wydawana jest tylko do dekodera który kosztuje dodatkowe 6 euro miesięcznie (nie wnikałem czy le cube także w tej cenie bo mam wszystko do lapka pospięte, nie mam miejsca na tv)). Od września będę płacił 8 euro więcej za usługę foot+ (do końca sierpnia jest darmowa, co jest logiczne bo ligi nie grają w tym czasie).

 

Dużo? nie wydaje mi się nawet w przeliczeniu na złotówki (za Cyfrę płacę niemal 120zł (Optimum HD, C+ HD, HBO HD i multiroom)). Biorąc pod uwagę ilość kanałów SD i jakość kanałów HD (testowałem w kraju na Opticum 9600 HD i TV FullHD 42') nie ma porównania i te dodatkowe ~80zł warto dać (szczególnie jeśli ktoś lubi sport)

 

Ja mam to szczęście, że sobie pracuję w Szwajcarii w takim "malutkim" ośrodku badawczym i wypłatę mam w chf'ach, która spokojnie wystarcza na życie tutaj, a przy cenie mojego mieszkania mogę sobie pozwolić nawet na pełny pakiet CanalSatu i tego nie odczuję, a co dopiero gdy ktoś zarabia "normalne" jak na Francję pieniądze (z tego co ludzie tutejsi mówią to inżynieży od 3-4k euro zaczynają rozmawiać)

 

Żeby nie było tak pięknie to na podpisanie umowy z CanalSatem straciłem prawie 2 tyg na szukanie osoby spełniającej wszystkie warunki: samej karty nie sprzedają w sklepach, a żeby umowę zdalnie podpisać to trzeba posiadać francuskie konto bankowe (płatność tylko przez polecenie zapłaty), zapłacić 15 euro kaucji za kartę (płatność tylko i wyłącznie kartą kredytową), trafić na adres który przejdzie w systemie i z którego będę miał możliwość odebrania karty (sporo ludzi bierze umowy na wynajmowane przez znajomych mieszkanie i blokują adresy do wysyłki) i jeszcze uzyskać pierwotną ofertę bo w międzyczasie, od zamówienia do aktywacji, zmieniła się promocja i przy aktywacji telefonicznej gość miał zablokowaną moją promocję (ICOK jest aktywowany po ok 2 dniach od poprawnej aktywacji kontraktu, która jest możliwa tylko telefonicznie). Przyznam szczerze, że z naszymi platformami jest o wiele prościej umowę podpisać. Także przygód co nie miara ale jak ktoś wie czego chce to warto się pobawić.

 

żeby nie robić kompletnego offtopu dla modów dodam, że logując się na francuski ICOK, można przejść do programu tv który uwzględnia posiadane przez nas pakiety i blokuje program kanałów ktorych nie posiadamy w abonamencie. świetna sprawa jeśli ktoś nie lubi przedzierać się przez cały program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale :censored: wymyślili z tym logowaniem do ICA! Wpisuję prawidłowy Pesel i hasło i wyświetla "Błędny Pesel lub hasło". I tak w kółko. :/

Pisałem do ICA i oto odpowiedź:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zalogowanie do serwisu ICA będzie możliwe po uzupełnieniu danych na Pana kontrakcie (numeru PESEL). W tym celu proszę o przesłanie kopii dowodu osobistego jako załącznik do wiadomości e-mail w formacie JPG, PDF, TIF lub pod numer faksu 22 310 45 44.

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale :censored: wymyślili z tym logowaniem do ICA! Wpisuję prawidłowy Pesel i hasło i wyświetla "Błędny Pesel lub hasło". I tak w kółko. :/

Mi tam po wpisaniu nr pesel zalogowało sie bez żadnych problemów,także mi obojetne właściwie czy kiedyś wpisywałem nr klienta czy teraz pesel.ważne że się loguję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...