Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz

fra mi zmienila z papierowego na e-rachunek , a potem na TV rachunek

gwoli prawdy e rachunek to Twój nie przymuszony wybór.. Mnie od roku przysyłają rachunek na maila zrezygnowałem sam od siebie z papierowego.. .. Teraz od kilku dni ten sam rachunek co mailu dostaję na ekran tv po przez tuner PACE 500..

Jeżeli ktoś z tego tytułu chce zerwać umowę to pewnie może..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet Canal + compakt HD place 54 zl zrobilem sobie na ICA symulacje na canal+ optimum HD i oto co mi wyswietla platnosc 99 zl rabat 60 zl do zaplaty 39 zl . Myslicie ze to mozliwe co by sie stalo gdybym zaakceptowal te warunki dostane w takiej cenie Optimum ? Napisac zapytanie do Cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
fra mi zmienila z papierowego na e-rachunek , a potem na TV rachunek

gwoli prawdy e rachunek to Twój nie przymuszony wybór.. Mnie od roku przysyłają rachunek na maila zrezygnowałem sam od siebie z papierowego.. .. Teraz od kilku dni ten sam rachunek co mailu dostaję na ekran tv po przez tuner PACE 500..

Jeżeli ktoś z tego tytułu chce zerwać umowę to pewnie może..

wlasnie gwoli prawdy e-rachunek to nie moj wybor tylko ich odgorny przymus - wiec jaki moj nieprzymuszony wybor?

ja wybieralem papierowy a oni teraz zmieniaja zasady i albo doplacam albo akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

wlasnie gwoli prawdy e-rachunek to nie moj wybor tylko ich odgorny przymus - wiec jaki moj nieprzymuszony wybor?

Pisząc nieprzymuszony wybór miałem na myśli rachunek na maila.. i ten nadal jest nieprzymuszony.. Natomiast zmiana dotyczy rachunku pokazywanego na ekranie telewizora

 

- co do ICA strona cyfry godz. 9:08

komunikat

Failed boot!

@BĹÄd! Problem z bazÄ danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
wlasnie gwoli prawdy e-rachunek to nie moj wybor tylko ich odgorny przymus - wiec jaki moj nieprzymuszony wybor?

Pisząc nieprzymuszony wybór miałem na myśli rachunek na maila.. i ten nadal jest nieprzymuszony.. Natomiast zmiana dotyczy rachunku pokazywanego na ekranie telewizora

 

- co do ICA strona cyfry godz. 9:08

komunikat

Failed boot!

@BĹÄd! Problem z bazÄ danych

 

przyslali mi na maila sami - nie wybieralem tego w zaden sposob

sprawdzilem i na TV tez pokazuje

 

a jeszcze dzis przyszedl papierowy niestety ostatni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...