Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

To ja mam pytanie, czy na nowej karcie zanika Wam czasem obraz na Canal+ i Canal+ Film. Kanały są jakby zakodowane mimo aktywnej karty... Zaczęło się to dziś...Wcześniej śmigało idealnie na nowej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed chwia zanik na canal+sport.Ogolnie zeby aktywowac karte musialem dwa razy dzowni do BOK aby wyslali reaktywacja .Dopiero za drugim razem poszlo i teraz wszystko dziala

 

dodam ze strona https://www.ica.cyfraplus.pl/ nie da sie zalogowac blad numeru abonenta caly czas sie wyswita przy probie zalogowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek, karta aktywowała się bezproblemowo i szybko na TVP1 (po czym na kanale Wymiana kart pojawił się wiadomy napis) na sofcie OFM P1725a10 do Pionków.

Braku tych TVNów nie wiązałbym ze źle przeprowadzoną aktywacją tylko raczej z niewłaściwie wpisanymi parametrami tych kanalów (ale po przeskanowaniu to powinno ustąpić!) albo może z tym, że te programy zaświecą dopiero po wyłączeniu starego systemu (może jest jakiś konflikt z moim softem?). Poczekam jeszcze do października (stara karta wciąż działa!) i później będziemy się martwic dalej. Mogę jeszcze podrzucić kumplowi aby sprawdzić czy chodzi na jego oryginalnym sofcie.

PS Na Lakim sporo ludzi ma problem z aktywacją ale z podobnym problemem się nie zetknąłem. Jak nic nie zaradzę to zapytam, już nieraz mi tam pomogli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam odbiornika ARION AF 9400 PVR HDMI (jest to odbiornik SD) z dotychczasową kartą C+ i ułożoną przez siebie listą kanałów.

Czy na odbiorniku własnym, a nie z listy C+, żeby aktywować nową kartę C+ pomijam 1 punkt tj. przeszukiwanie i zaczynam od 2 tj. ustawienia na kanale 19 i dalej postępuję zgodnie z instrukcją wymiany?

I co to jest za kanał ten nr 19?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Seca4 na tych kanałach później! Sami Wam napisali: po 18 aktywować karty, czyli wtedy już musi być nowy system! Wcześniej dać nie musieli :)

 

Widzę,ze Kolega nie kontroluje czasu- napisali,żeby aktywowac kartę od 18- 30.09. a dziś chyba mamy 18.09. A oprócz tego nie działa Eurosport HD :evil: I Nie po to aktywowałem nową kartę ,żeby ciągle przekładać starą , programować spliterr x razy itp. Cyfra do roboty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...