Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bądź taki pewien, nc+ już rok temu było zainteresowane prawami.

 

Tak byli zainteresowani, że Małkowski nie kupił praw do F1 :lol:

Podobnie jak Polsat był zainteresowany Ligą Mistrzów.

 

 

Polsat nie był zainteresowany Ligą Mistrzów. Kmita sam potwierdził że za dużo kasy chcą i oni nie chcą brać w tym udziału.

Do ręcznej ligi mistrzów chcieli ale była w pakiecie z serie A.

A co do F1 sprawa rozstrzygnie sie szybciej niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się ten człowiek z twiterra, który zdawał relację o Kubicy? (czasy, wypadki, newsy, ciekawostki, itd.)

Jest to jakiś Polak.

 

Chętnie bym go obserwował, bo on jako jedyny posiada informację z pierwszej ręki, których nie ma nigdzie w internecie.

Jak ten Polak się nazywa? Poda ktoś jego twittera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Sokół.

To Cezary Gutkowski, znalazłem już, ale dzięki :)

 

https://twitter.com/cezarygutowski

 

Wszystko pięknie facet pokazuje, prezentuje, udostępnia, piszę co godzinę jakieś newsy. Teraz wiem dlaczego twitter jest taki ważny, wszystkie newsy w TV z opóźnieniem 5 godzinnym albo i więcej są zaczerpinięte z fb/twittera.

 

Tak więc rajd WRC mam już na bieżącą live z dobrego źródła :)

 

PS. facebooka też tego Pana znalazłem, na fb jeszcze więcej informacji i zdjęć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do F1 w Polsacie, to Sokół był spokojny, kompetentny, zajmował się czasami i sprawami technicznymi podczas komentarza. Podobnie komentował Kochański. Niektórzy uważali, że za sucho, beznamiętnie. Pewnie dlatego został zmieniony. Borowczyk mógł wtedy klepać co mu ślina na język przyniesie. Teraz z Jędrzejewskim wchodzą sobie nieraz w zdanie, bo obaj są gadułami. Nie są tu spełnione zasady, bo brak tzw. eksperta, a obaj są komentatorami. W dodatku Jędrzejewski byle czym się podnieca, zawodnik 20 wyprzedzi 19, a on to przeżywa, podnosi głos, albo jakiś maruder bez zmiany opon jest wysoko, a on wieszczy sensację, Borowczyk go wtedy słusznie gasi. Jak ktoś napisał - tak Mr. exciter. Ale trudno by mi było się przyzwyczaić do innego gościa niż Borowczyk, ten jego charakterystyczny głos, sposób komentowania, plotkowania, ciągłego mówienia o damach. Jest w tym jakiś urok. Kiedyś nie komentował, chyba GP USA i było jakoś dziwnie, bezbarwnie. Więc wolę F1 w Polsacie, niż gdzieś indziej, nawet bardziej profesjonalnie pokazywanej i komentowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się kamer kilka jak za czasów F1 w Canal+.

Ale zgadzam się, że Borowczyk to polska jakoś jeżeli chodzi o sporty motorowe w Polsce, WRC i F1 bez niego straciłoby wiele.

Przydałby się Sokół w F1 lub WRC, ale Polsat słusznie go ugasił. Sokołowi uderzyła głowa sodowa przez Kubicę, chciał jeździć wszędzie być. Przecież na to są pieniądze, Australia, Meksyk, USA, Włochy, Monako, Singapur. Kto normalny w taki biednym kraju jak Polska jeździłby tam? Komentatorzy z nc+ czasami tylko jeżdzą na mecze do Anglii, czy Berlina, od święta a przy Singapurze, Meksyku to nieporozumienie. Fantazja kogoś poniosła.

Tak więc Sokół teraz pluje sobie w brodę, gdyż ani F1 nie skomentował tyle lat, ani WRC nie będzie mógł. A w Polsatach takich come back nie ma.

Więc jeżeli nc+ by kupiła prawa do F1 pewnie byłby tam Sokół, już wiedzący, że nie pojeździ sobie i tak i tak po świecie. Ale być to będzie bo ekspertów takich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Sokół.

To Cezary Gutkowski, znalazłem już, ale dzięki :)

 

https://twitter.com/cezarygutowski

 

Wszystko pięknie facet pokazuje, prezentuje, udostępnia, piszę co godzinę jakieś newsy. Teraz wiem dlaczego twitter jest taki ważny, wszystkie newsy w TV z opóźnieniem 5 godzinnym albo i więcej są zaczerpinięte z fb/twittera.

 

Tak więc rajd WRC mam już na bieżącą live z dobrego źródła :)

 

PS. facebooka też tego Pana znalazłem, na fb jeszcze więcej informacji i zdjęć:

 

 

Ja tam konkretnej relacji na tym twitterze nie widzę, bardziej chaos i nic nie wnoszące wpisy. Zdecydowanie wolę wpisy Sokoła na jego stronie gdzei wszystko ułożone, podsumowane, wypowiedzi Kubicy i tak powinno to wyglądać.

Ponadto wyniki poszczególnych odcinków na bieżąco można śledzić -> http://www.wrc.com/en/wrc/results/live/ ... -59--.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z Jędrzejewskim wchodzą sobie nieraz w zdanie, bo obaj są gadułami. Nie są tu spełnione zasady, bo brak tzw. eksperta, a obaj są komentatorami. W dodatku Jędrzejewski byle czym się podnieca, zawodnik 20 wyprzedzi 19, a on to przeżywa, podnosi głos, albo jakiś maruder bez zmiany opon jest wysoko, a on wieszczy sensację, Borowczyk go wtedy słusznie gasi.

 

Ja tam bardzo lubię komentarz Jędrzejewskiego, a emocjonujacy komentarz to dopiero jest podczas MotoGP gdy komentuje z Michalem Fiałkowskim i jest walka w czołowce. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutowski to menadżer Kubicy i stąd ma najnowsze info. Jeździ z nim chyba wszędzie gdzie się da, a że Robert potrzebuje zaufanych osób to zwykle wszystkie wypowiedzi publikuje właśnie on.

Mnie się podoba relacja jaka jest w MotoGP, gdzie dwóch związanych z tt i innymi źródłami gości opowiada na bieżąco i koryguje swoje pomyłki. Borowczyk i Kostyra to stara gwardia jeszcze i oni o swoich pomyłkach zapominają i mają tylko to co sobie przygotowali przed relacją z wyścigu/boksu/NFL. Nic na bieżąco, jakby zapominali, że teraz każdy zespół/menadżer/sportowiec ma tt i inne portale ciągle dając nowe info o wydarzeniach podczas trwających zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko Jędrzejewskiemu, otwarty, sympatyczny chłop. Tylko trochę za bardzo nieraz przeżywa byle co. Nie oglądam MotoGP, może tam jest lepiej. Nie podoba mi się, że razem z Borowczykiem dziwnie wymawiają imię Pereza i nazwisko Ricciardo. Nie znam hiszpańskiego, ale skoro Sergio Ramos i Aguero wymawia się jako Serhio, to dlaczego Perez jest Serdżio? Ostatnio słyszałem, jak Pellegrini po meczu mówił Serhio o Aguero - czyli w Ameryce Południowej wymawiają też przez "H". On jest co prawda z Meksyku, ale nie wydaje mi się, żeby Meksykanie wymawiali z włoskiego Serdżio. Drugie to Ricciardo, wymawiane przez nich jako Ricardo, bo niby on sobie tak życzy, bo łatwiej je wymawiać Australijczykom. Widziałem, że w stacjach anglojęzycznych mówią też Ricciardo. To taka głupota, jakby Borowczyk kazał mówić na siebie Borowczak i wszyscy nagle mieli by go tak nazywać. Absurd. To może drobnostki, ale mnie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepszy alonso który konspirował przeciw Massie kiedy byli w Ferrari?

 

Cenię Alonso jako kierowce, jest fantastyczny. To co działo się w czasie tych sezonów gdy jeździł z Massą było chore. Lubię Felipe bardzo, żałuję do tej pory, że przegrał tytuł w taki sposób na Interlagos z Hamiltonem... potem ten wypadek na Hungaroringu i Felipe już nie był tak błyskotliwy, dlatego zeszłoroczny powrót i kilka miejsc na podium bardzo mnie ucieszyło.

Alonso ma swoje za uszami, ale to genialny kierowca, też szkoda, że nie dane mu było z Ferrari zdobyć tytułu (ah ten Pietrow przeklęty ! )

 

. Drugie to Ricciardo, wymawiane przez nich jako Ricardo, bo niby on sobie tak życzy, bo łatwiej je wymawiać Australijczykom. Widziałem, że w stacjach anglojęzycznych mówią też Ricciardo. To taka głupota, jakby Borowczyk kazał mówić na siebie Borowczak i wszyscy nagle mieli by go tak nazywać. Absurd. To może drobnostki, ale mnie przeszkadzają.

 

Jak w studio F1 był znany włoski ferrarista Dani Cinque (? nie wiem czy dobrze napisałem dane tego gościa) to na temat Daniego Ricciardo mówił, że powinni wymawiać "Ricziardo" i nie żaden "Rikiardo".

Ale to zależne od języków, przecież Niemcy czy Anglicy nie wymawiaja Błaszczykowski czy Szczęsny dobrze, więc też nie czepiajmy się takich [beep]ół aż.

Co innego Szpaku, który nie ma pojęcia kto jak się nazywa i wymawia jak mu się podoba przekręcając wedle swojego widzi mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się kamer kilka jak za czasów F1 w Canal+.

Ale zgadzam się, że Borowczyk to polska jakoś jeżeli chodzi o sporty motorowe w Polsce, WRC i F1 bez niego straciłoby wiele.

Przydałby się Sokół w F1 lub WRC, ale Polsat słusznie go ugasił. Sokołowi uderzyła głowa sodowa przez Kubicę, chciał jeździć wszędzie być. Przecież na to są pieniądze, Australia, Meksyk, USA, Włochy, Monako, Singapur. Kto normalny w taki biednym kraju jak Polska jeździłby tam? Komentatorzy z nc+ czasami tylko jeżdzą na mecze do Anglii, czy Berlina, od święta a przy Singapurze, Meksyku to nieporozumienie. Fantazja kogoś poniosła.

Tak więc Sokół teraz pluje sobie w brodę, gdyż ani F1 nie skomentował tyle lat, ani WRC nie będzie mógł. A w Polsatach takich come back nie ma.

Więc jeżeli nc+ by kupiła prawa do F1 pewnie byłby tam Sokół, już wiedzący, że nie pojeździ sobie i tak i tak po świecie. Ale być to będzie bo ekspertów takich mało.

 

Sokół przed każdym wyscigiem był gosciem Michała Stolfy, także to nie jest tak że z Sokoła zrezygnowali. A Sokół tez kumpluje sie z redakcja sportowa polsatu i ma czasem świeże wiesći od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Włoch, oni nie przywiązują wagi do zagranicznych nazw. Na Barceloną mówią zawsze Barczellona, więc tu bym ich nie słuchał. Może to rzeczywiście chore, ale u nas się tak jakoś wytworzyło, że kibice bardziej niż w innych krajach zwracają uwagę na poprawną wymowę nazwisk - stąd polewka ze Szpaqa, który rzeczywiście nie dość że źle wymawia, to jeszcze za każdym razem inaczej. Może to nasz kompleks, Polaków, że nie mieliśmy sukcesów w sporcie, to wymagaliśmy chociaż od komentatorów wymawiania poprawnie nazwisk zagranicznych gwiazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutowski to menadżer Kubicy i stąd ma najnowsze info. Jeździ z nim chyba wszędzie gdzie się da, a że Robert potrzebuje zaufanych osób to zwykle wszystkie wypowiedzi publikuje właśnie on.

Czachorski jest menadżerem Kubicy. Gutowski to zwykły dziennikarz, celebryta. Nie jest obiektywny, wypisuje same peany na cześć Kubicy. Zgrywa kumpla Kubicy a jedyna jego forma kontaktu z nim to wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachorski jest menadżerem Kubicy. Gutowski to zwykły dziennikarz, celebryta.

Czachorski owszem, ale chyba tylko z nazwy. Żadnych normalnych wieści, same plotki w dodatku często nie mające pokrycia od niego wychodzą. Gutowski przynajmniej pyta, opowiada i cały czas z nim współpracuje. Dziennikarz, ale czy celebryta? Ostatnio słyszę tak o wszystkich co choć raz pojawili się w mediach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...