Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na rzeczy i to dużo. Gdzieś tam już pisałem, że nc+ dostało propozycje kupna MŚ siatkarskich od Polsatu. Mi możecie ufać, bo moje newsy się sprawdzają :D

W każdym razie mogłaby to być tylko taka oferta z nadzieją, że nc+ da przykładowo 25mln ;) Więc po prostu nierealna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Obecnie art. 20b ust. 2 ustawy o radiofonii i

telewizji zostały już wymienione następujące

ważne wydarzenia:

• letnie i zimowe igrzyska olimpijskie;

• półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w

piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w

ramach tych imprez z udziałem reprezentacji

Polski, w tym mecze eliminacyjne;

• inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w

piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek

oraz mecze z udziałem polskich klubów w

ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

Tyle. Tutaj link do tego artykułu o must carry - http://media2.pl/media/106590-Nadawcy-o ... ej-TV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja jako odbiorca oczywiście widziałbym na tej liście jeszcze znacznie więcej wydarzeń. A to, że Polsatowi taki układ nie odpowiada jest raczej zrozumiałe. I tak najgorszy chyba w tym wszystkim jest widniejący nadal Puchar UEFA, którego nie ma już 5 lat. Ciekawe, kiedy w końcu to zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dziennikarz PS spotkał się dzisiaj z Kmitą i....

 

Wszystkie scenariusze dot. praw do siatkarskiego Mundialu są możliwe.

TVP chce pokazywać tylko mecze Polaków

Polsat wysłał ofertę wykupienia praw wszystkim telewizjom. W tym gronie z racji obecności na multipleksie znalazła się też TV Trwam!

hehe

Polsat chce sprzedać prawa za taką cenę, za jaką je wykupił - 15mln

Teoretycznie możliwa jest transmisja każdego meczu w innym kanale

W środę zostanie wydany komunikat, czy Polsatowi udało się sprzedać prawa

Polsat może zostac z całym Mundialem, albo z niczym. Jesli nie sprzeda żadnych praw możliwe są transmisje wszystkich meczów w systemie pay-per-view, a Jutro więcej o tym w Przeglądzie Sportowym

Bzdurą jest to, że TVP w zamian że weźmie mecze Polaków na siatkarskim Mundialu otrzyma sublicencję na pokazywanie el. EURO 2016 i samego turnieju. -NC+ raczej nz małymi szansamj w walce o prawa do siatkarskiego mundialu, choć to nadal teoretycznie możliwee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPV rozumiem to dostęp jedynie do 1 spotkania, czyli każdy mecz trzeba by wykupywać. Wierzyć w taki scenariusz mi się nie chce, przecież wiadomo,że w ten sposób pójdą jedynie mecze Polaków,ale ile osób na to pójdzie?? Mecze kadry pilkarskiej nie sprzedały się tą drogą. TVP poza meczami Polaków powinna pokazać 1/2 i finał, ja na ich miejscu byłbym tym zainteresowany. Szczerze powiedziawwszy gdyby ktoś tydzień temu coś takiego napisał to bym się głośno śmiał. To jednak pokazuje,że Polsat jak to prywatny musi przede wszystkim zarobić, więc nie będzie tak jak TVP kupował imprez by znacząco na nich tracić.

Pogłoski o prawach piłkarskich wynikły z oficjalnej wypowiedzi rzecznika TVP. Polsat na to nie chce pójść widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek gdybyś napisał to wcześniej niż pojawiła się okładka PS uwierzyłbym ci. A tak? Cóż opierasz się na czymś co gdzieś ktoś napisał. I wciskasz kit, ze dowiedziałeś się pierwszy. Po co, dlaczego tego nie rozumiem, ale myśle, że wielu już się na twoje znajomości nie da nabrać.

Co do mundialu w PPV. O tym już się kiedyś mówiło. Jeśli Polsat nie zarobi na jakiejś sublicencji to może tak się skończyć. I tyle. żadnych NC+, tylko TVP wchodzi tu w grę. Jak ktoś pisze o Trwam i wie, że to się nie wydarzy, to może i pisać, że Fokus dostał ofertę. [beep]ada na forum. I tyle.

Teraz każdy będzie to przeżywał, no i zainteresowanie pewne. A MŚ pewnie PS i PSE . Chodzi o kase od Państwa. Żeby trochę pogrozić, zrobić szum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek gdybyś napisał to wcześniej niż pojawiła się okładka PS uwierzyłbym ci. A tak? Cóż opierasz się na czymś co gdzieś ktoś napisał. I wciskasz kit, ze dowiedziałeś się pierwszy. Po co, dlaczego tego nie rozumiem, ale myśle, że wielu już się na twoje znajomości nie da nabrać.

Co do mundialu w PPV. O tym już się kiedyś mówiło. Jeśli Polsat nie zarobi na jakiejś sublicencji to może tak się skończyć. I tyle. żadnych NC+, tylko TVP wchodzi tu w grę. Jak ktoś pisze o Trwam i wie, że to się nie wydarzy, to może i pisać, że Fokus dostał ofertę. [beep]ada na forum. I tyle.

Teraz każdy będzie to przeżywał, no i zainteresowanie pewne. A MŚ pewnie PS i PSE . Chodzi o kase od Państwa. Żeby trochę pogrozić, zrobić szum.

 

 

Ale Ty mi wierzyć nie musisz, bo mi na tym nie zależy. Udostępniam wiedzę taką, jaką mam i chcę się tym podzielić z forum :P

Już nie chce ciągnąć dyskusji, ale gdzie masz napisane że TRWAM dostało propozycje, że nc+ ma małe szanse, że TVP nie chce praw do euro? Poza tym - jeśli przeszkadzają Ci moje informacje, zawsze możesz omijać mnie szerokim łukiem, masz do tego prawo ;)

 

A co do praw, to wydaje mi się; że może być tak, jak na euro2008, tylko w innym stylu. Afera, afera i takim sposobem chcą przyciągnąć widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam o TRWAM napisałeś wiec się teraz nie wypinaj na to. Wiesz, że do wszystkich wysłali a tak naprawdę wiadomo o TVP i to całkiem logiczne. A reszta? To twoje domysły, a że wiesz, że są one mało możliwe to próbujesz nam to wcisnąć, bo nikt tego nie rozstrząśnie. A powiesz ewentualnie, że nie kupili. I taki jest z tobą problem.

Zacznij wyprzedzać fakty to wtedy będziesz wiarygodny.

MŚ w Polsacie i w CP. Możliwa sublicencja. Na tym to się zakończy. I na tym dyskusja do czasu nowych oficjalnych danych powinna się zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto się wypina na to? Ja piszę o tym, że taka prawda.

Sam sprawdź, 10min temu Kamil Wolnicki o tym pisał, a więc ja wiedziałem wcześniej ;) Aaa, przecież wyprzedzam fakty - pierwszy napisałem o oficjalnym komunikacie Polsatu w środę :P Mysl czasami, nie wiedząc o tym nie zachodzilbym tak daleko, bo wtedy bym się spalił, bo bym kłamał ;)

 

Koniec tematu, bo wątpię, że forumowicze chcą rozmawiać o mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...