Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio oglądałem na eurosporcie 2 wyścigi samochodowe ( nie pamięta mjakie to dokładnie były ) i jak były już chyba tylko 4 czy 5 okrążeń do końca, Pan komentator z przyjemnością zaprosił mnie na mała przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak na 16/9 ( je�li nie 4/3- zawsze mi sie myli :D ) to ta transmisja byla perfekcyjna... Polsat Sport naprawde milo mnie zaskoczyl... no a pan "zonk" to juz calkiem dowalił... :D

 

Załamałeś mnie :cry::!::!::!::!::!:

 

Transmisja perfekcyjna :?::?::?::?: a w którym mianowicie miejscu :?::?::?:

MECZ BYŁ PERFEKCYJNY :!::!: ale nie transmisja/e -

 

ZERO :!: informacji statystycznych,

żałosny dźwięk z mikrofonów komentatorskich(bynajmniej wczoraj ),

bardzo mało słyszalne tło (czyli najwspanialszy doping na świecie) :!:

żadnych trików komputerowych ( lupa, rozrysowanie akcji, itp. )

 

Już dawno temu pisałem (jak Polsat dostał prawa transmisji) że nikt na świecie nie potrafi zrobić tak perfekcyjnego przekazu jak nasza TVP , myślałem że Polsat choć będzie próbował w jakimś stopniu im dorównać a tu :shock: kompletna żenada, nawet ligowe rozgrywki były robione o niebo lepiej :!:

 

 

Mam nadzieję że to tylko taki wypadek przy pracy :cry: OBY :!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jestest zbyt surowy... napisalem to co sadzilem... nie jestem wybitnym znawcš techniki satelitarnej ale jeszcze nie widzialem tak fajnie zrobionej transmisji przez Polsat (chodzi mi o technologie "obcietego ekranu")... każda inna relacja niz w 4/3 jest fajna... skoro sie ze mnš nie zgadzasz to napisz to bez takich emocji bo kazdy moze miec chyba swoje zdanie... chyba...

 

"wrzucasz kartkę i wybieeeerasz drób..." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucharu Ekstraklasy na trzy najbliższe sezony: 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009

Liga Szkocka, Portugalska i Holenderska

 

Eliminacje do Euro 2008 i Euro 2008 od 7. do 29. czerwca 2008

 

no i kanały klubowe LiverpoolFC.TV, Arsenal TV, Chelsea TV i Manchester TV

 

A wiesz może do kiedy mają np. ligę holenderską ? Bo szukałem tej informacji i nigdzie nie mogłem znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jestest zbyt surowy... napisalem to co sadzilem... nie jestem wybitnym znawcš techniki satelitarnej ale jeszcze nie widzialem tak fajnie zrobionej transmisji przez Polsat (chodzi mi o technologie "obcietego ekranu")... każda inna relacja niz w 4/3 jest fajna... skoro sie ze mnš nie zgadzasz to napisz to bez takich emocji bo kazdy moze miec chyba swoje zdanie... chyba...

 

"wrzucasz kartkę i wybieeeerasz drób..." :D

 

Wybacz @kieloo- nie było moją intencją naskakiwać na Ciebie tylko na inżynierów transmisji, którzy nie potrafią wykorzystać nowoczesnej techniki, która już od dawna jest dostępna. To że Ty oglądałeś mecz w wersji panoramicznej może i dodawało uroku, ale nawet w tej wersji nie zobaczyłeś niczego z tego co wymieniłem a co jest rzeczą właściwie już normalną ( przynajmniej w Polsce) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...