Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to sobie teraz porównajcie te ligi i obiektywnie odpowiedzcie na pytnaie, która oferta lepsza :D

 

Oczywiście ofertę piłkarską lepszą ma C+ ... zadowolony :?::)

ale poza piłką co :?::wink:

dla mnie jako fana m.in. siatkówki, tenisa, narciarstwa coś tam znajdę :?::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak się uczepiliście tego Polsat Sportu... Jest to na pewno kanał, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest duży wybór dyscyplin i wielu osobom to wystarcza... Poza tym nie każdy kupuje CP tylko i wyłącznie dla sportu, tylko po prostu dla "telewizji". A jak ktoś jest maniakiem sportowym to zapewne weźmie sobie C+ i tyle. A tutaj odkąd pamiętam trwa batalia, który kanał lepszy, C+ Sport jest super, PS to dno, śmieszy mnie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatu Sport...

Bo jest spory wybór meczy i lig!

Niby C+ ma Angielską itp...

A Polsat Sport na więcej, oraz inoe ciekawe dyscypliny

 

spory wybor meczy i lig?:D jedna liga wiecej i tyle poziom duzo lepszy na C+ co do innych sportow sa one na Eurosportach:| siatka i kosz na TV4 na c+ euroliga,NBA NFL. I rozmawiamy tu wylacznie o sporcie wiec teksty ze nie tylko sport sie liczy sa bez sensu:D(w ofercie filmowej CP tez jst groszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie,cyfra ma tv4 i tam jest liga koszykowki i siatkowki polskiej,

a cyfra nie jest tylko najlepsza z lig,ma najlepszy kosz(nba,euroliga),lekkoatletyka(golden gold),mecz super bowl puchar 6 narodów,wiec duzo sportów i to w najlepszym wydaniu,

nie ma co porownywac,pozatym to co ma najlepsze ps to trwa kilka tygodni(jakis puchar a nie caly sezon) pozatym jest to jak walka adamka,pilka reczna,ms siatkowki w polsacie glownym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest fanem piłki nożnej i nie może obejść się bez oglądania meczy lig zagranicznych - to dla tego C+S bedzie lepszy. jeśli ktoś lubi pooglądać różne dyscypliny po trochu - to da tego będzie lepszy PS :) I taka jest prawda.

A jak ktoś jest fanem OE - to wyjazd na stadiony a nie przed TV żreć czipsy i zapijać browarem :twisted:

 

Pamiętajcie: gdzie dwóch polaków tam sześć opinii (jakoś tak) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrekJaw płacisz więcej, masz lepszą ofertę i niech tak zostanie :lol: proszę Cię nie powtarzaj się już więcej jaki to Canal+ jest wspaniały :wink:

bo naprawdę do rzeczowej dyskusji to nic nie wnosi.

Bede sie tak dlugo powtarzal jak dlugo bedzecie twierdzic ze ten smieszny CP jest lepszy:D jest tragiczny dobrze o tym wiecie tylko nie mozecie miec cyfry i sie uperacie to tyle uswiadomcie sobie to wkoncu nie mozecie przyznac racji? kazdy to wie:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede sie tak dlugo powtarzal jak dlugo bedzecie twierdzic ze ten smieszny CP jest lepszy:D

Powtarzaj się powtarzaj, poprawiaj sobie tym humor, Twoja sprawa mnie to nie rusza :lol:

jest tragiczny dobrze o tym wiecie tylko nie mozecie miec cyfry i sie uperacie ......|

a skąd wiesz że nie "możemy" mieć Cyfry+ :?::?::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wami, że OE trzeba oglądać na żywo bo sam jestem na kazdym meczu a mam prawie 100km w jedną strone.

Ale jesli chodzi o transmisje na C+ to jest tak świetnie robiona że grzechem byłoby opuścić chodzby powtórke. Co zresztą czynie i oglądam po przyjezdzie na drugi dzień. To dopiero frajda obejrzeć i porównać z tym co było na żywo a to co jest w TV. Jak słychać doping, czy widać fany. Jak słychać przyjezdnych, jeśli sie wogóle "przebili" wykorzystując chwile ciszy.

 

Także póki co, dla mnie jako kibica piłki nożnej Polsat Sport jest bezwartościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrekJaw płacisz więcej, masz lepszą ofertę i niech tak zostanie :lol: proszę Cię nie powtarzaj się już więcej jaki to Canal+ jest wspaniały :wink:

bo naprawdę do rzeczowej dyskusji to nic nie wnosi.

Bede sie tak dlugo powtarzal jak dlugo bedzecie twierdzic ze ten smieszny CP jest lepszy:D jest tragiczny dobrze o tym wiecie tylko nie mozecie miec cyfry i sie uperacie to tyle uswiadomcie sobie to wkoncu nie mozecie przyznac racji? kazdy to wie:|

Wiesz co- mnie to się wydaje że Ty to masz jeszcze mleko pod nosem(przekonuje mnie o tym podgląd twojego postu- BYK na BYKU wszystko na czerwono podkreślone) :!: a C+ tatuś wziął jakiś czas temu a Ty dopiero niedawno nauczyłeś się to "ustrojstwo" obsługiwać i doszedłeś do przekonania że w żaden sposób nie jesteś w stanie zobaczyć tego czym my użytkownicy CP delektujemy się na co dzień :lol::lol:

 

a tak w ogóle to po co tu zaglądasz :?: - tu są tematy CP a Ciebie to chyba nie dotyczy :!: - chyba że Twoja "moc" uwydatnia się tylko w chwilach gdy próbujesz kogoś poniżać- to Cię zmartwię pomyliłeś adres :wink:

 

No młody :!::!: siusiu , pacierz i do łóżeczka "Dobranocka" już się kończy :idea::idea::idea::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po Ci parametry C+ cytuje Twój post z 02.02:Jakie parametry ma Canal+?

Błagam o odpowiedź...

_________________

n- hity filmowe, sport, nauka, cinem., nbox

polsat- familijny+ relax mix, echostar 717

N'ka rządzi! Pozdrowienia

 

żeby móc sobie pooglądać czasem odkodowane okno Canal+ na Polsacie.

Ok, faktycznie, wracajmy do tematu, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...