Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne dla Twojej wiadomosci portugalska byla w CP z miernymi rezultatami.Dwie lub trzy druzyny to za malo aby kupywac prawa do calej ligi.Jezeli brazylijska jest taka dobra to dlaczego nikt nie chce do niej praw? Ceny za inne ligi tez nie sa tanie Serie A 400tys.euro za sezon.Liga hokeja byla TVP Sport i bylo widac jaka mila ogladalnosc.

Jeszcze raz ci powtarzam. Nie osmieszaj sie i nie pisz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia. To jest ostatni raz kiedy odpisuje na twoje brednie.

To nie jest prawda ze nikt nie chcial ligi brazylijskiej. Byl co najmniej jeden chetny ale prawa byly za drogie a pamietajmy ze znaczna czesc meczow tej ligi albo pokrywa sie z topowymi meczami lig europejskich albo jest w godzinnach nocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne dla Twojej wiadomosci portugalska byla w CP z miernymi rezultatami.Dwie lub trzy druzyny to za malo aby kupywac prawa do calej ligi.Jezeli brazylijska jest taka dobra to dlaczego nikt nie chce do niej praw? Ceny za inne ligi tez nie sa tanie Serie A 400tys.euro za sezon.Liga hokeja byla TVP Sport i bylo widac jaka mila ogladalnosc.

Jeszcze raz ci powtarzam. Nie osmieszaj sie i nie pisz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia. To jest ostatni raz kiedy odpisuje na twoje brednie.

To nie jest prawda ze nikt nie chcial ligi brazylijskiej. Byl co najmniej jeden chetny ale prawa byly za drogie a pamietajmy ze znaczna czesc meczow tej ligi albo pokrywa sie z topowymi meczami lig europejskich albo jest w godzinnach nocnych.

Widzę ze że mamy wielkiego eksperta który wszystkie rozumy zjadł.Najlepiej wie co będzie najlepsze dla abonentow CP.Oby takich wiecej co zadowola sie miernota zamiast walczyć o najwyższy poziom rozgrywkowy danej dyscypliny.Mam nie pisac o czymś o czym nie mam zielonego pojecia.? Niestety filozofie chyba wiem co mi sie podoba a co nie.I staż moj w CP jest zapewne wiekszy niz Twoj.Prawdopodobnie jak ja miałem CP Ty jeszcze nie wiedzialeś ze jest taka telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne dla Twojej wiadomosci portugalska byla w CP z miernymi rezultatami.Dwie lub trzy druzyny to za malo aby kupywac prawa do calej ligi.Jezeli brazylijska jest taka dobra to dlaczego nikt nie chce do niej praw? Ceny za inne ligi tez nie sa tanie Serie A 400tys.euro za sezon.Liga hokeja byla TVP Sport i bylo widac jaka mila ogladalnosc.

Na dodatek w tym pakiecie Ligi Portugalskiej nie ma meczów Benfici u siebie bo oni nie zgodzili się podobno na taką sprzedaż praw, dlatego Sportdigital nie może pokazywać ich meczów jeśli grają u siebie.

@Jose, NC+ sprzedało pakiet otwarty do TVP z całą jego zawartością do końca sezonu 14/15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konkretnie firma Team czyli pośrednik Uefa do spraw LM i LE. Są osobne umowy na pay Tv i na FTA.

2. Jest możliwość kupna obu pakietów, i w tym przypadku można- za zgodą pośrednika sprzedać sublicencje np: na pakiet otwarty.

3. Nie, nie może, jeśli nie zakupiła bądź odsprzedała sublicencje na pakiet otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pytanie jest bez sensu,bo jak można pokazywać coś do czego się nie ma praw?? Naprawdę myślenie nie boli. Dodajmy,że w przypadku obecnej umowy mamy do czynienia z punktem nr 2,czyli TVP odkupiła pakiet na telewizję otwartą od ITI, ówczesnego właściciela platformy n. NC+ wtedy jeszcze nie istniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skeleton, jako, że jesteś nowym abonentem CP to przyzwyczajaj się powoli, bo nawet transmisje wykonywane "dobrymi" wozami na Polsacie Sport HD i Polsacie Sport Extra HD nie będą grzeszyły bardzo wysoką jakością z uwagi na nabity transponder 12.265 H z którego oba te kanały nadają. (średnio 6,1 Mb/s na kanał HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mecz jest e HD, choć produkcją nie zajmuje się polsat, tylko ludzie, którzy produkują mecze dla PLK. Do tego ich sprzętem, który nie jest najwyższych lotów. Ale jakość dobra.

http://tvproart.pl/o_nas/5/CYFROWY_WOZ_TRANSMISYJNY_HD oto ich wóz.

Od kiedy produkują mecze dla PLK? Na pewno nie w poprzednim sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ligę dla TV PLK, chyba też niektóre spotkania dla TVP, a także w poprzednim roku eliminacje eurobasketu dla Polsatu realizowała firma eSPORTtv. Zdaje mi się, że teraz to ta sama firma realizuje transmisję. Można tylko przypuszczać, że np. elementem umowy pomiędzy Polsatem, a Polskim Związkiem Koszykówki jest zapewnienie realizacji telewizyjnej przez związek, a ten wybiera tą firmę, pewnie ze względu na cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...