Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ...Od dwoch lat jestem abonamentem cyfrowego polsatu (pakietu familijnego).Jeszcze ze 2 3 lata temu polsat mial Lm i Bundeslige to wystarczalo teraz praktycznie nie ma nic.Na stronie glownej maja pol strony spisu lig jakie mozna ogladac a pol to retransmisje :jupi: Jedynie Holenderska ja ratuje chcociaz tez oczywiscie jest tylko w wiekszosci na Polsacie Sport Extra .. Prosze o odpowiadanie mi bo sie za bardzo nie orienyuje czy Polsat bedzie mial jakies prawa do silnej ligi Europejskiej czy ich to wogule cos obchodzi :lol2: szczerze mowiac jestem wielkim kibicem pilki noznej a w przyszlym czasie zakup cyfry mi sie nie zapowiada..Jedynie bundesliga w przyszlym sezonie na eurosporcie troche ich ratuje choc nie za bardzo do oni tych praw nie wywalczyli tylko EUROSPORT :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równiez witam kolege.W najbliższym czasie będą 3 przetargi na ciekawą piłkę a mianowicie na lige hiszpańską (ale tu raczej cp nie ma szans bo ta lige pewnie znowu kupi canal+) , ligę mistrzów(tu cp ma zdecydowanie wieksze szanse na zakup tej ligi) i Euro 2012(walka pomiędzy tvp a cp,ale dla mnie faworytem jest tvp)piszesz że masz pakiet familijny .Jeśli tak to nie zobaczysz byndesligi w przyszłym sezonie ,bo ta będzie transmitowana tylko na eurosport2 a tego kanału nie ma w pakiecie familijnym.piszesz,że jesteś wielkim kibicem pilki noznej a w przyszlym czasie zakup cyfry raczej ci sie nie zapowiada .Ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nad tym.teraz w cyfrze jest swietna oferta z darmowym canal+ przez 12 miesięcy .Przejrzyj oferte to może zmienisz zdanie,bo dobrej ligi(mam tu na mysli hiszpańska ,włoską ,angielską,francuską ,niemiecą) pewnie nigdy sie nie doczekasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ,jesli w takim kontekście to masz racje,ale myśle że każda tv potrafiłaby zrobic cos podobnego.Przeciez realizacja polsatu podczas ostatniego Euro 2008 też była świetna ,o canal+ juz nie wspominając ,bo oni są profesjonalistami w pełnym tego słowa znaczeniu.Natomiast jeśli chodzi o komentarz to zarowno polsat jak i canal+ są o lata świetlne przed n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
wiem ale chodzi mi o to ze sobie dokupie pakiet sport i bede mial ta bundeslige a jak myslicie o lige mistrzow mamy duze szanse czy raczej znow n

Też będę musiał tak zrobić :? Ale nie na cały rok, tylko na czas trwania sezonu.

Liga hiszpańśka byłaby super... No cóż, pomarzyć zawsze można :/ Ewentualnie LM może być :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem piłki nożnej, ale pozwolę sobie zadać pytanie, jak dawniej było z LM w Polsacie Sport? Wszystko live jak w w N?

 

Wątpie, aby N odpuściła Ligę Mistrzów, w końcu to znak rozpoznawczy nSportu. Myślę, że Polsat również będzie chciał dosyć ostro powalczyć o prawa do transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem piłki nożnej, ale pozwolę sobie zadać pytanie, jak dawniej było z LM w Polsacie Sport? Wszystko live jak w w N?

 

Wątpie, aby N odpuściła Ligę Mistrzów, w końcu to znak rozpoznawczy nSportu. Myślę, że Polsat również będzie chciał dosyć ostro powalczyć o prawa do transmisji.

 

Jak pamięć mnie nie myli, pokazywali oni dwa mecze w ciągu kolejki LIVE, reszta to retransmisje i skróty. Ale cóż, czasy się zmieniają, postęp technologiczny idzie do przodu.. pamiętajmy, że PS prawa miał dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie przetarg i nie bedzie tak jak do tej pory że jest wolna amerykanka tzn kazdy pokazuje jak chce i co chce ,bo teraz puchar uefa jest pokazywany w kanałach tvp,ps,pse,nsport,orange sport. teraz jak ktoś kupi ta ligę ueropejską to bedzie miał prawo do wszystkich meczów.I jeszcze bedzie takie cos (choc to nie jest regułą),że ten kto kupi lige mistrzów nie bedzie miał ligi europejskiej,choć podkreślam że to nie jest regułą ,ale raczej tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak bedzie jak piszesz że równocześnie leciałyby w sd jak i hd ,ale najpierw nich wygrają tę LM.najlepszym rozwiązaniem byłoby ,aby mecze były rozgrywane powiedzmy o 2 porach ,tak jak mecze na Euro czyli połowa drużyn o 18.30 a reszta o 20.45 a statnią kolejke ,która rozt[beep] o awansie rozegrać o tej samej porze ,czyli 20.45.Doładnie tak jak podczas Euro.Wtedy byłaby możliwośc obejrzenia większej ilości meczów.Ale ta sprawa zależy tylko od UEFA.Ale tak swoja droga to dziwie sie ze jeszcze tego nie rozważali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...