Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy Moto GP nie można oglądać na Eurosporcie lub Eurosporcie 2?

 

Kosz w Polsce to sport na skalę ogólnokrajową dosyć niszowy, więc jak ktoś to nabędzie to raczej w formie zapchania ramówki (ale ta cena).

 

no tak i nie zanosi się by Eurobasket 2009 coś zmienił... Właśnie, wiadomo kto pokaże przyszłoroczne Mistrzostwa Europy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Moto GP nie można oglądać na Eurosporcie lub Eurosporcie 2?

Do końca tego sezonu - tak. Potem już nie, bo Dorna Sport - właściciel praw komercyjnych mistrzostw świata motocyklowych - chce w Europie transmisji w tv, ale FTA (przynajmniej wyścigu Moto GP).

 

Tak to wygląda za granicą:

http://www.motogp.com/en/about+MotoGP/television+media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Portugalska od nowego sezonu w kanale Orange Sport

Kolejna myśle ze z ciekawszych lig odpada z polsatu

Niestety :( ,liga ktora najczesciej ogladalem i moim zdaniem najciekawsza z oferty PS i PSE.Pewnie teraz beda zapelniac luki jakimis Rumunskimi, Serbskimi czy Szwajcarskimi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Portugalska od nowego sezonu w kanale Orange Sport

Kolejna myśle ze z ciekawszych lig odpada z polsatu

Niestety :( ,liga ktora najczesciej ogladalem i moim zdaniem najciekawsza z oferty PS i PSE.Pewnie teraz beda zapelniac luki jakimis Rumunskimi, Serbskimi czy Szwajcarskimi :/

Raczej zapełniać siatkówką bo niedługo to będą ją pokazywać całą dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Portugalska od nowego sezonu w kanale Orange Sport

Kolejna myśle ze z ciekawszych lig odpada z polsatu

Niestety :( ,liga ktora najczesciej ogladalem i moim zdaniem najciekawsza z oferty PS i PSE.Pewnie teraz beda zapelniac luki jakimis Rumunskimi, Serbskimi czy Szwajcarskimi :/

Raczej zapełniać siatkówką bo niedługo to będą ją pokazywać całą dobę.

Z siatkowki maja juz chyba wszystko:

-LM kobiet i mezczyzn

-Puchar CEV(polskie druzyny)

-Liga Polska kobiet i mezczyzn

-Liga Swiatowa

-World Grand Prix

Poprawcie mnie jesli o czyms zapomnialem.I nie widze juz nic co jeszcze mogliby dodac(ew. I liga mezczyzn, ale to juz by byla przesada).

 

Wiadamo kto ma prawa do MS i ME w siatkowce? Nadal Polsat czy TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zasmuciła i wkurzyła mnie wiadomość, iż Liga Portugalska odpada z PS. Najbardziej lubiłem tą ligę oglądać. No cóż, mam nadzieję, że kupią Ligę Turecką, albo Rumuńską.

A kogo nie smuci? To najlepsza liga jaka PS i PSE mieli w ofercie.Turecka moze byc, a Rumunska to 7 liga Europy,jednak wolalbym ta pierwsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert to z belgijską to chyba przegięcie na 7 miesięcy podpisali. co do portugalskiej tylko na sezon następne przegięcie. Czyli z piłki został nam marny celtic nudne psv, ajax, fenerood oraz rosyjska, grecka marna jakość obrazu oraz od czasu do czasu coca cola (2 ang) oraz coś dla oka włoska kilka zespołów a możesz mi przypomnieć jakie to zespoły? a po za piłka siatka siatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na początku obie ligi były brane w ciemno "na próbę" na rok. Standardowa procedura - talk było z F1, The Open czy nawet hokejem. Problem tym, iż w tym roku OS przebiło ofertę Polsatu na portugalskie rozgrywki tyle w tej kwestii.

Ja tam piłki (prócz okazji "od święta") nigdy nie oglądam, więc płakać nie zmierzam.

 

Z siatki brakuje PS tylko męskiej Serie A. :> Ale siatkówka to domena Polsatu Sport, mnie zaś bardziej interesuje PSE.

 

PS: Z tego co wiem, to Polsat negocjuje z Ukraińcami, Turkami i kilkoma innymi nacjonalnymi ligami wykup praw do najciekawszych spotkań w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zasmuciła i wkurzyła mnie wiadomość, iż Liga Portugalska odpada z PS. Najbardziej lubiłem tą ligę oglądać. No cóż, mam nadzieję, że kupią Ligę Turecką, albo Rumuńską.

Naszczescie lige portugalska moza ogladac na RTP Internacional, ktory jest niekodowany :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...