Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tez tu czegos nie rozumiem :? wkoncu polsat sport ekstra jest kanalem sporotwym wiecej platnym (a wiec mozemy go nazwac kanalem "premium" :) ) i to nic dziwnego ze ma wiecej transmisji na zywo. wkoncu w nazwie jest juz "Ekstra" a nie Polsat sport Powtorka :shock:

 

 

Mi jest to obojetne gdyz mam Familijny z Relax Mix Film i mam wszystkie kanaly (oprocz Playboy)

Co to wnosi do dyskusji ??? :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Zgadzam się. Poza tym gdzie były wszystkie mecze MŚ 2006? W Polsacie Sport Extra. Właśnie w tym góruje PSE - że jeśli mają prawa do jakichś zawodów, to wszystkie spotkania pokazują właśnie w PSE. Zapewne będzie tak również za rok podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, kolego _extor nie chwal się - jednak są w Polsce ludzie, którzy mają mniejsze pakiety i wydaje mi się, że nie jest ich mało i że myślą podobnie jak ja. Po drugie jeśli sprzeczamy się o sens PSE i choćby o to co wynika z samej nazwy kanału , to ja " extra " rozumiem jako dodatkowe transmisje , a nie TYLKO w nim najlepsze transmisje. Powiedziałem - powinno być sprawiedliwie : pół na pół, tymczasem na ogół zdecydowanie tak nie jest. Czasami też robią odwrotnie i wyjątkowo głupio : rzucają cały puchar uefa do polsatu sport, by potem nie dać w sobotę nic. Niechże jakoś pomyślą : jeden mecz w zwykłym ps , drugi w pse. No i tak jak mówiłem : piłka, a nie analiza kwalifikacji czy memoriał Ambroziaka. Jedynym usprawiedliwieniem wyrzucenia piłki z ramówki może być tylko równie prestiżowa impreza co ligi europejskie - jeśli np. zamiast klasyka Feyenoord - Ajax byłby w ramówce w tym czasie finał koszykarskich mistrzostw Europy kobiet, albo mecz o drużynowe mistrzostwo Polski na żużlu ( ale nie powtórka ! ) to to bym rozumiał i bym się nie czepiał. Ale szlag mnie trafia i ciskam gromami, gdy zamiast podobnego szlagieru leci syfne studio memoriałowe albo samoprodukowanie się paru kolesi bez przerwy gadających głodne kawałki o wyścigach F1. Znowu oglądałem Cafe futbol i twierdzę to samo co ostatnio - wywalić, nic ciekawego nie mówią poza to co wie każdy średnio inteligentny człowiek. Powinno być więcej ( z innych dyscyplin też ! )takich programów jak Gol ( najlepiej zrobiony magazyn przez Polsat ! ) , a nie suchej publicystyki i długich studiów przedmeczowych z memoriałów czy banalnych analiz przez tzw. " ekspertów ". ( sic ! ). Jak komuś tego brakuje, to przecież ma to w internecie albo w gazecie.

W Canal + akurat z tymi magazynami jest podobny problem, kiedyś był tam znakomity magazyn bokserski " Za ciosem " - dużo fragmentów walk, robił go jeden z najlepszych znawców boksu - Pindera, ale nie wiedzieć czemu zabrali go i za program wziął się Durda, który tak go s[beep]olił, że szkoda gadać - wypełniają go teraz same wywiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zirytowała mnie wypowiedź z Informacji : " żadna stacja na świecie nie będzie pokazywać tyle siatkówki co my ". Jeśli to ma być to co było do tej pory kosztem innych rzeczy , to ... :x Poza tym cztery mecze PLS na żywo to trochę przesada - przynajmniej dwa z nich będą pewnie w TV 4 i tak. Znowu robią te studia , które zapychają ramówkę :? To trochę podobnie jak z F1 - katują wielogodzinnymi niepotrzebnymi dodatkami do samych wyścigów, w których wychwalają Kubicę. Teraz tak samo będzie z polskimi siatkarzami. Ostatnie jednak występy wyżej wymienionych pokazują, że są to pochwały zupełnie niezasłużone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat chyba zapomniał że istnieje jeden taki sport, najpopularniejszy na świecie i że wartoby powalczyć o coś wartosciowego z tej dyscypliny na swojej antenie

 

formuła1,euro i tak są/będą na zwykłej antenie co to za zawracanie głowy?? szkoda że TVN nie puszcza ligi mistrzów na antenie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ 9 na 10 ludzi mając do wyboru nogę albo siatkę wybiera to pierwsze, to powinni mieć najwięcej piłki ( niech nic nie dokupują jeśli za drogie ale niech POKAZUJĄ TO DO CZEGO ( przynajmniej tak się reklamują ) MAJĄ PRAWA !!!!! ). Żeby zadowolić tego jednego, to w ramówce dla siatki też musi być miejsce, ale nie tak jak teraz. Że memoriał wypiera mecz na szczycie. Mówiłem już o tym tyle razy i nie chcę się powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby puszczał to istnienie platformy n nie miało by większego sensu. Przecież tak na dobrą sprawę to ludzi biorą n bo jest LM i 3 kanały w HD. No i ceny nawet przystępne :D

 

Pozdrawiam.

 

Głupota niektórych nie zna granic. Zamordować człowieka za kawałek materiału...

 

Dla tych co jeszcze nie słyszeli prawdy o wiśle kraków: http://pl.youtube.com/watch?v=0gGpw4Da0kM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że ci którzy posiadają Pakiet Familijny mają powody do narzekania. Porównałem rozkład jazdy Polsatów Sport i pomimo 5 transmisji na żywo Polsatu Sport jedna dotyczy piłki nożnej dotyczy piłki nożnej reszta to PLS analiza kwalifikacji F1 i Gala Boksu a PSE jak się rozpędzi w sobotę o godz 14 piłką nożną to kończy o północy(wszystkie mecze live)a po północy daje derby piłkarskie z Lizbony a potem jeszcze live Galą Boksu która jak sądze jest lepsza od tej z PS.

W niedziele jeden mecz ligi włoskiej i rugby na żywo w PSE a w PS polska siatkówka i żużel. Ale najważniejsze piłka w PSE.

Jasno z tego wynika że PS są słabsze transmisje niż w PSE i w tym miejscu zwracam się do kolegi Andrewto że nazwa Extra nie oznacza dodatkowych transmisji tylko właśnie lepszych transmisji bardziej wartościowych bo extra znaczy coś lepszego od zwykłego i jestem pewny że jeżeli Polsat zakupi prawa do np ligi francuskiej albo o zgrozo ligi polskiej to możesz być pewny że 90pr Orange Ekstraklasy będzie albo w PSE albo w tym nowym kanale piłkarskim albo w Polsacie Sport HD a "w starym PS" będą co najwyżej okruszki czyli albo retransmisja szlagieru albo retransmisja magazynu ligowego a to dlatego że takie się porobiły czasy że aby osiągnąć 3mln abonanentów(może kiedyś) chcąc nie chcąc trzeba zachęcić czymś extra właśnie bo gdyby każdy dobry mecz był na PS to każdy szedł by po najlżejszej lini oporu i brał by PF a przecież konkurencja nie śpi...

Koniec kolejnego długiego wykładu. Pozdrawiam Spokojnych wrażen życzę w te noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ale trudno się było spodziewać że Polsat okaże się aż taką hieną. Dlatego wydaje mi się, że dużo lepiej będzie jak te wszystkie projekty typu PS HD lub PS Football jak najszybciej upadną, bo inaczej zrobi się z taniej platformy dla każdego ekskluzywna platforma dla bogatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Polsat okaże się hieną bo takie są prawa rynku, Wątpie chociaż bardzo bym chciał żeby np. Euro było na żywo w Polsacie ale w to nie wierze bo po pierwsze bedą od tego bodajże 4 kanały sportowe Polsatu a po drugie jak już będą to Polsat pewnie powie przed wszystkim że nie planuje meczów w Polsacie głównym a potem się okaże że jednak będą. Ale Polsat uczy się od swoich rywali i myślę że bedą starać się w pełni wykorzystać swój sportowy potencjał a naprawdę nie będe zdziwiony jak Polsat zrobi taki motyw że jeden mecz da na 4kanałach na Polsacie, PSE Ps Football i PS HD zobaczymy jak to będzie

A jeszcze przypominam że właśnie teraz jest okres sportowy w platformach bo C+ daje ligi nka Puchar Polski i LM i teorytycznie Bundeslige a Polsat ligi piłkarskie (dobrze chociaż że mają te angielskie kanały klubowe to przynajmniej jak sie nie zna wyniku to można obejrzeć;)) koszykówkę siatkówkę a tu okres zimowy się zbliża który dla platform jest najgorętszym okresem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS upada i wszyscy to widza!!!:

 

Straty PS:

-euroliga

-ekstraliga żużla

-liga mistrzów

-bundesliga

-uefa od cwiecfinałów,

-mistrzostwa świata w piłce nożnej 2010 2014

-imp na żużlu

-puchar Polski w piłce nożnej

-KO TV - Classic

 

co następne ? :?::?:

 

żałosne to jest

 

a co kupił:

lige ros., mś w badmintona,

 

 

jak teraz przegra prawa o OE

 

to życze im powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...