Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Strain Nie przesadzasz z tym badziewiem w Polsacie ? Wszystko co nie jest piłką nożną jest dla ciebie badziewiem ? Jednemu podoba się piłka , a drugiemu siatkówka. Koniec i kropka . Kończmy tą bezprzedmiotową dyskusję.

Wydaje mi się,że kolega pisał to z ironią i krytykował poziom tej dyskusji .

Myślę,że to,że nSport pokazuje mecz kwalifikacyjny Wisły oznacza ,że faktycznie LM piłkarzy ręcznych powędruje do NC+. To duża strata dla Polsatu patrząc na to jak dużo transmisji czy spotkań pokazywali na swoich antenach. Na pewno nabycie Tauron Basket Ligi tego nie zrekompensuje. To przede wszystkim kłopot dla fanów piłki ręcznej, którzy wszystko mieli na jednej platformie.

Na razie nie ma Champions League piłkarzy ręcznych. Wisła gra dopiero o prawo udziału w rozgrywkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomysł z KHL? Pamiętam Orange Sport pokazywał w którymś sezonie niektóre mecze finału tych rozgrywek. Szczególnie, że Polsat nie ma już praw do MŚ w hokeju na lodzie to byłoby fajne urozmaicenie pozyskać prawa do najlepszej ligi hokejowej w Europie i Azji. A i prawa wydają się, że powinny być tańsze od NHL (choć tutaj mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mase ciekawych praw sportowych do zagospodarowania. Wystarczy wymienic:

pilka nozna: lige portugalska, brazylijska, Puchar Francji, Wloch, Ligi Angielskiej, Copa Libertadores

siatkowka- dwie najmocniejsze ligi na swiecie - lige rosyjska i wloska (chyba prawa TVP sie juz skonczyly),

hokej na lodzie - dwie najmocniejsze ligi na swiecie - NHL, KHL plus polska liga

koszykowka - Euroliga

pilka reczna - najmocniejsza liga na swiecie Bundesliga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mase ciekawych praw sportowych do zagospodarowania. Wystarczy wymienic:

pilka nozna: lige portugalska, brazylijska, Puchar Francji, Wloch, Ligi Angielskiej, Copa Libertadores

siatkowka- dwie najmocniejsze ligi na swiecie - lige rosyjska i wloska (chyba prawa TVP sie juz skonczyly),

hokej na lodzie - dwie najmocniejsze ligi na swiecie - NHL, KHL plus polska liga

koszykowka - Euroliga

pilka reczna - najmocniejsza liga na swiecie Bundesliga

Puchar Francji ma Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cennik kanału Polsat sport na wrzesień. I co mi się rzuca w oczy to 28 i 29 września łyżwiarstwo szybkie .

Czyżby Polsat sport kupił prawa do pucharu świata w łyżwiarstwie szybkim ?

Są sukcesy w tym sporcie wiec może kupili jako fan sportów zimowych HUUURRRAAAA

 

Jedyne zawody w łyżwiarstwie szybkim w tych dniach to zawody w short tracku w Szanghaju. A do tego nie pasują godziny, bo zawody w chinach to godziny dopołudniowe.Swoją droga ponowne zainteresowanie sportami zimowymi by mnie nie dziwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Ci malo koszykowki i siatkowki?Szczegolnie ciekawe jak to okresliles prawa to polska liga hokeja i ta portugalska i brazylijska kopanina ktorej na dzien dzisiejszy nikt nie chce.Moze idzmy na calosc i wesmy jeszcze szkocka.

Mam do Ciebie prosbe a wlasciwie to kilka. Po pierwsze to przestan sie osmieszac. Po wtore nie pisz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia. Po trzecie zajrzyj do slownika - dla swojego dobra.

 

W Polsce nie brakuje fanow hokeja na lodzie, transmisje polskiej ligi by ich z pewnoscia zainteresowaly. Liga portugalska czy brazylijska to nie sa zadne kopaniny, to jedne z najbardziej technicznych obok La Liga i Ligue 1 lig pilkarskich na swiecie. Taka Benfica to jedna z najbardziej technicznie grajacych druzyn w Europie, grze Porto takze nie mozna odmowic finezji. Nie wspomne juz o wyczynach technicznych w lidze brazylijskiej, ktora nikt nie pokazuje w Polsce tylko dlatego ze z racji MS w tym kraju prawa do tej ligi gwaltownie zdrozaly.

 

Do kiedy OS ma Puchar Francji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mase ciekawych praw sportowych do zagospodarowania. Wystarczy wymienic:

pilka nozna: Copa Libertadores

 

Nie ma co się nastawiać na CL w polskiej TV. Godziny rozgrywania meczów oraz terminy (środek tygodnia) skutecznie odstraszają widzów, a dla garstki kibiców nie opłaca się nadawać. Prawa kosztują, a trudno żeby zwróciły się z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne dla Twojej wiadomosci portugalska byla w CP z miernymi rezultatami.Dwie lub trzy druzyny to za malo aby kupywac prawa do calej ligi.Jezeli brazylijska jest taka dobra to dlaczego nikt nie chce do niej praw? Ceny za inne ligi tez nie sa tanie Serie A 400tys.euro za sezon.Liga hokeja byla TVP Sport i bylo widac jaka mila ogladalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...