Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i cos mi sie zdaje ze to koniec super meczykow bo zostana tylko mecze eliminacyjne z udziałem ciekawych reprezentacji, a samo euro 2008 - wszystkie mecze beda lecialy na odkodowanym polsacie.

 

niech lepiej polsat sport rosszsrzy oferte futbolowa bo to co teraz puszczaja to nie z byt ciekawe s całym szacunkiem do meczów ligi rosyjskiej czy championship.

 

 

................kiedy wrócą te piękne chwile z bundesliga, liga mistrzow(w tle komentarz Borka i Kołtonia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde Polsat Sport przesadza bo każde widzom emocjonować się angielskim zużle,przeciętnymi zespołami europejskimi(które dostają baty od potęg które leca na innych kanałach) albo żużlem polskim czy koszem polskim a najwazniejszy grand prix czy euroliga leca na c+ najwazniejsze z tej dysycypliny,

a jak juz cos ciekawego jak euro to i tak kazdy to zobaczy bo puszcza w polsacie glownym tak jak i walki bokserskie ale to juz obojetnie czy puszcza tu czy tu wazne ze jest cos do ogladniecia,

ale pilke o ciekawa lige to koniecznie musza powalczyc,niech walcza o OE-cokolwiek niech nawet skroty czy czesc meczy pokaza OE juz troche sie uatrakcyjni oferta,niech dadza troche publicystyki bo lepsze to niz przecietnosc na ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Polsce wielu fanów żużla(ja nim nie jestem ,ale czasem mecze lubię oglądać :D ) ,a liga angielska i polska żużlowa to najlepsze ligi w NA ŚWIECIE w tej dyscyplinie.Gran Prix też jest ważne ,ale nie leci co tydzień jak spotkania ligowe (zarówno polskie jak i angielskie).

 

To samo z polskim koszem.Jasne ,że Euroliga najważniejsza ,ale w Eurolidze gra tylko 1 polski zespół ,a tu możemy oglądać wszystkie.Pozatym w prawie każdym kraju mają rodzimą ligę w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają prawa do polskiego kosza, to źle, bo nie maja do zagranicznego. Jakby mieli prawa do dobrych lig piłkarskich, to by było źle, bo nie do OE. Zdecydujcie się, czy wolicie oglądać ligi polskie w różnych dyscyplinach, czy też zagraniczne, które są mocniejsze. Mi się wydaje, że niektórzy to wolą oglądać akurat to, czego nie ma w PS, jeśli by to kupili, to już by tego nie chcieli oglądać. Zdecydujcie się.

Ja też krytykowałem PS, ale teraz ich oferta się zdecydowanie wzmocniła i w miarę mi odpowiada. Zgodzę się z tym, że trzeba walczyć o tą OE. Tego głównie mi brakuje w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cos mi sie zdaje ze to koniec super meczykow bo zostana tylko mecze eliminacyjne z udziałem ciekawych reprezentacji, a samo euro 2008 - wszystkie mecze beda lecialy na odkodowanym polsacie.
Wątpie, by wszystkie mecze leciały na głównym Polsacie, co najwyżej mecze polaków i finałowe, a pozostałe na PS i PSE. Dodatkowo dojdzie jeszcze tak cenna dla wielu jakość HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że oferta jest cienka,

własnie dobrze mowisz kami:gdyby mieli prawa do..

ale nie mają,

liga mistrzów,bundesliga,euroliga oferta była naprawdę dobra-czy ja narzekałem?-a teraz to jak dla mnie dno,

zabawie sie znowu:w twoją zabawe

jakby PS miał Orange Ekstraklase to byłoby ich oferta naprawde dobra i ja bym nie narzekal,a jedynie moglbym pomarzyc o jeszcze czyms(tak samo jak np. c+ marzy o LM,choc ich oferta jest naprawde dobra)

a i oby cos z ta LM sie zrobiło zeby tvp chociaz pokazywaly normalnie wtorek-sroda mecze,

 

pogadajmy o przetargu kiedy on ma byc na OE?

mam ja nadzieje ze to nie tvn a polsat chociaz magazyn bedzie miał,a i slyszeliscie jak w jakims artykule ktos sie wypowiedzial ze chce by 4 mecze byly pokazane szerszej publicznosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się widzi że przetarg na OE wygra CANAL+ jednak przetarg to efekt po prostu strategi poszczególnych platform a cyfra zawaliłaby sobie sprawę gdyby to przegrała inwestowała w HD duzo abonentów ma dzięki temu po jej utracie byłby to dla niej szok musiałaby spuszczać ceny

 

TVP, POLSAT, TVN po prostu będą próbować, staną do przetargu, jednak tak prawdziwie na OE zależeć będzie tylko CYFRZE więc uważam że naprawdę musiałoby się tać coś dziwnego żeby CANAL+ nie zdobył ich na kolejne 3 lata

 

będzie dalej mógł czerpać krocie zyski od abonentów gotowych płacić 67 zł głównie dla samej polskiej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że oferta jest cienka,

 

To dlaczego ją masz :?::D Mi się podoba i z niej nie zrezygnuje ,choćby dla samej ligi szkockiej.Jedyne co mi brakuje obecnie z piłki nożnej to OE i lgi irlandzkiej ,ale mam nadzieję ,że to się wkrótce zmieni.

 

Idę oglądać Rangersów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie otwartym będą tylko mecze półfinałowe,finał,mecze Polaków i mecz otwarcia.

 

Tą sprawę już chyba gdzieś rozst[beep]liśmy co będzie na Polsacie, a co nie.

Jedne źródła mówiły o 19 meczach (z 31) na otwartym paśmie.

Drugie o 31/31.

 

Chyba komunikat UEFA mówił o tej drugiej opcji i tutaj chyba doszliśmy do wniosku, że wszystkie mecze będą w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mówione ,że Polsat zakupił i wyemituje 31 spotkań w ramach EURO 2008.Spotkania odbędą się w 3 stacjach:Polsat,Polsat Sport,Polsat Sport Extra, ale nie było chyba konkretnie powiedziane ile spotkań będzie w otwartym Polsacie.Tylko ,że TV Polsat wyemituje 31 spotkań(nie powiedziano na jakich kanałach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony UEFA:

All 31 UEFA EURO 2008TM matches will be broadcast live on free to air television. Further coverage and highlights programmes of all matches will be offered to Polish football fans on Polsat’s pay television channels, Polsat Sport and Polsat Sport Extra. In addition, Polsat is committed to reaching the highest production quality standards for these football matches and will cover the entire event in High Definition (HD) quality.

 

Wszystkie mecze ME 2008 będą na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% wszystkie mecze euro 2008 beda lecialy na zwyklym polsacie,

gdyż po wygranym przetargu na prawa szef polsatu powiedział ze widzowie beda mieli mozliwosc obejrzenia wszystkich meczow na zwyklym polsacie a powtórki na polsatach sport i extra.

 

A więc polsat nawet jesli ma cos dobrego z pilki to nie pozwoli sie cieszyc tym którzy musza placic abonament za cyfrowy polsat.

 

nie zle przyciecie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem program PS na najbliższy czas ... znowu wycinają ten sam numer :shock: za dwa tygodnie w weekend nie będzie żadnego meczu , to jest dyksryminacja i wymuszanie na ludziach konieczności zakupu dodatkowego pakietu z PS Extra ... a za trzy widzę też chyba nie bo od owego piątku startuje kolejna " prestiżowa " impreza - memoriał siatkarski Zdzisława Ambroziaka :? brak mi słów, co oni sobie myślą ? Że za cokolwiek z dobrych rzeczy ja mam dopłacać a w zwykłym PS oglądać te [beep]ane memoriały ? Przecież jak dokupię pakiet Sport ( w sumie mam Polsat tylko dla PS i trzech Discovery w familijnym ), to wyjdzie mi suma przewyższająca miesięczny abonament za sam Canal + ( można też taki wziąć ). Nic bym nie mówił, bo mi ich oferta obecna odpowiada, ale jak dalej będą takie cyrki robić i rzucać wszystko co ciekawe do PS Extra, to się szybko pożegnamy :x Mówicie o kanale piłkarskim czy HD ... przecież jak one powstaną, to dopiero się zrobi bagno ... Porobią pakiety, podpakiety, opcje premium , nie za darmo oczywiście ... Za dwa tygodnie jeszcze podobno dojdzie memoriał Gołasia ... czy PZPS oszalał ? Nie za dużo tego ? Kto pokrywa koszty organizacji tych wszystkich imprez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...