Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie troszkę niepokoi ten zapis " w nowej multilokalnej wersji Eurosport 2...", oby się nie okazało, że to będzie jakiś nowy kanał extra płatny. Liczyłem, że CP weźmie bundesligę, ale nie mam nic przeciwko Eurosportowi. CP zostało więcej kasy na odzyskanie Ligi Mistrzów, oby...

 

Niedawno widziałem wywiad z Mateuszem Borkiem na Orange Sport i tam powiedział takie zdanie: "Być może już wkrótce Liga Mistrzów ponownie zagości na kanałach Polsatu Sport..."

 

No i nie kłamał, przecież PS retranmituje niektóre mecze LM :D

 

Przecież już od dawna retransmitują ;) A kolega podał "Być może już wkrótce Liga Mistrzów ponownie zagości na kanałach Polsatu Sport...". Wtedy n-ka pod względem sportu była by zdecydowanie na najgorszej pozycji wśród platform cyfrowych. Jeżeli już tutaj plotkujecie o LM, to powiem, że ponoć Polsat negocjuje prawa do hiszpańskiego Pucharu Króla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć Polsat negocjuje prawa do hiszpańskiego Pucharu Króla :D

Można wiedzieć, skąd masz taką informację?

Jeśliby się PS udało kupić prawa do Pucharu Króla to było by to całkiem niezłe posunięcie, bo te rozgrywki cieszą się dużą popularnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti90 jeszcze w tamtym sezonie pokazywali skróty ligi hiszpańskiej ;) Co tylko potwierdza dobre stosunki z Hiszpanami i w niedalekiej przyszłości jest duża szansa na Puchar Króla. Niewykluczone, że wyrwą np. ligę hiszpańską C+ lub Ligę Mistrzów nSportowi. Czas pokaże.

Laki13 obiło się gdzieś o uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sie zadowola tym, ze Eurosport ma Bundeslige

masz 100% racji.po co się mają wysilać,jak dobra liga sama do nich przyszla.a poza tym to nie licze juz na żadną dobrą lige w cp.w przyszłym roku mają być sprzedawane prawa do euro 2012 a jak wiemy polsat ma na nie zakusy ,więc trzeba troche grosza oszczędzić , bo prawa do euro 2012 będą bardzo drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport stracił w ciągu ostatnich kilkunastu dni kolejne prawa piłkarskie - Puchar Włoch i Coca Cola Championship :/

Tak się zastanawiam, że może faktycznie "oszczędzają" na jakąś mocną ligę :roll: Tylko jaką? angielska,hiszpańska,francuska,włoska - przez najbliższe 2-3 sezony nie wydaje mi się, aby miały opuścić Cyfre+ :roll:

Bundesliga jak wiemy od nowego sezonu na Eurosporcie.

 

Więc co? Pozostaje Liga Mistrzów i...Euro 2012, bo prawa do Mundialu w RPA zakupiła już TVP :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale jakoś nie sądze, aby Cyfra puściła Primera Division tym bardziej, że nie dawno wydali komunikat prasowy, gdzie było zaznaczone iż "Cyfra+ oferować będzie nadal spotkania czterech najlepszych lig Europy: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej"

 

Ja mam nadzieję, że PS ponownie nabędzie prawa do LM, a przetarg już chyba całkiem niedługo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze w HD nie pokazują nawet w Canal+, więc nie masz co liczyć na mecze HD w Serie A.

Przepraszam, że cytuję samego siebie, ale pośpieszyłem się z tym postem, bo już mecz Juventus - AS Roma będzie w jakości HD na Canal+Sport.

 

Mateusz_CP

Może ten komunikat dotyczy tylko bieżącego sezonu. a nie przyszłego? Ale sam wątpię, aby jakakolwiek stacja zabrała Canal+ Primera Division. Canal+ doskonale wie, że widzów bardzo ciekawi ta liga, jest duża oglądalność meczy, grają tam światowe gwiazdy etc. Gdyby ta liga przeszła do innej stacji to dużo osób zrezygnowałoby by z Canal+/Cyfry+.

 

Szkoda, że Coca-Cola Championship przechodzi do SportKlubu, no ale muszą czymś załatać dziurę w ramówce o stracie Bundesligi. Ale pewnie większość osób, które posiadają SK nie będą oglądać tej ligi, bo jakość tego kanału jest, jak filmiki na "youtube". Zresztą Polsat Sport też pokazywał tą drugą ligę angielską dziwnie. Czasami zdarzało się, że podczas weekendu nie było żadnej relacji z meczu Coca-Cola Championship. Ciekawe tylko, czy SportKlub umożliwi wybór meczu, jaki będzie chciał obejrzeć widz (chodzi mi o to, jak pokazują Bundesligę, czyli jeden mecz na SK i drugi inny mecz na SK+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Championship nie będzie w SK oglądał nikt ze względu nie na jakość a poziom i rangę ligi,nie róbmy z tej ligi nowej bundesligi,bo to bodajże 4 liga pod względem sportowym w europie i tak naprawde ta liga i włoska,hiszpańska i angielska moze mieć zainteresowanie a nie żadne polsatowskie holenderskie,szkockie,greckie czy 2 angielskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...