Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS kupi w przyszłości ligę angielską czy hiszpańską tak jak kupił OE. Co roku żyjecie nadziejami że PS kupi jakąś porządną ligę i co :?: co roku to samo.Nie można mieć kanału sportowego który prezentował wszystko co najlepsze płacąc za niego grosze.A mówienie że z reklam PS ma duże zyski to ja się pytam gdzie te pieniądze na dobrą piłkę.CP idzie po kosztach, dla abonenta to dobrze ale dla platformy już nie. 2 mln. abonentów a zysk netto jest nie duży w porównaniu z Cyfrą, z tond nie wygrany przetarg na OE , po prostu brak kasy :!: Jak się ma wszystkiego dużo i za małe pieniądze to tak po prawdzie nic się nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OE to jeśli ITI i CP razem nie przebili C+ to dowodzi że jednak jakieś układy są... Co do oferty PS ja tam jestem zadowolony a jak ktoś chce oglądać lepsze ligi piłkarskie to niech sobie multipakiet C+ kupi i już a nie narzeka na ofertę PS. Faktem jest że wspaniałych lig nie pokazują ale niektórym ludziom to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak narzekacie ?? Nie tylko piłka nożna istnieje na świecie; kanał nazywa się Polsat Sport a nie Polsat Football :)

 

Euro 2008, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej (oczywiście już zakończone..), bardzo duża dawka siatkówski, formuła 1- mi osobiście taka oferta odpowiada :)

 

A co do lig piłkarski na któych poziom tak narzekacie...fakt, nie są to najlepsze ligi europejskie, ale... :

- Liga szkocka jeden przedstawiciel w LM

- Liga grecka jeden przedstawiciel w LM

- Liga włoska trzech przedstawicieli w LM (czasem można ich oglądać w pojedynkach z drużynami jak Siena,Reggina czy Udinese)

- 4 przedstawicieli z Anglii, których mecze, wprawdzie nie na żywo, ale można oglądać w Polsacie Sport..

- To samo z Barceloną i Realem...

 

Nie jest tak źle, jak Wy to przedstawiacie :)

Na pewno mogłoby być zdecydowanie lepiej ale inne stacje sportowe w Polsce też nie śpią i nie może być tak że wszystko, co najcenniejsze trafia do jednej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killer ligi PS są slaby i nie ma co oszukiwać się,

retransmisje Premiership,Barcelony to nie to samo-przecież nie porównasz 20 minutowego skrótu do meczu live

ligi:szkocka,holenderska,grecka no nie czarujmy się są lepsze,ciekawsze,

jak była jeszcze Bundesliga to 1 dobra liga była, i właśnie 1-2 dobre ligi spodziewam się od PS,teraz tego nie zapewniają,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę że są to mocne europejskie ligi, ale też nie przesadzajmy :P

 

z lig: holenderskiej,portugalskiej,włoskiej(w tej części co mają) a nawet szkockiej i greckiej można czasami (podkreślam: czasami) wybrać ciekawe mecze :)

 

a że nie ma najlepszych lig? cóż...coś kosztem czegoś. w soboty po południu na przykład (rozgrywanie meczów ligi angielskiej) są mecz PLS... gdyby zastąpić to ewentualnie piłką nożna podniósłby się lament jak to się kibiców siatkówki traktuje :)

sport nie równa się piłka nożna.

 

ale mimo wszystko mam nadzieję że Polsat właśnie szykuje pieniążki na którąś z mocnych lig (takie opinie tu się pojawiały) :P

 

PS: wiadomo co z przetargiem na ligę francuską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OE to jeśli ITI i CP razem nie przebili C+ to dowodzi że jednak jakieś układy są...

 

pusty śmiech. wystarczy sięgnąć do prasy, żeby było wiadomo, iż C+ wygrał, bo dał więcej kasy - nawet sam Rusko z Placzyńskim to przyznali, więc gdzie układy?

 

typowo polskie myślenie - jak czegoś nie mam to znaczy, że mi to ukradli i że wszyscy to złodzieje. zejdź na ziemie Graba11. CP ma przychody zbliżone do C+, więc gdyby chcieli to by zainwestowali kasę i sprowadzili jakiś futbol na dobrym poziomie do swojej stacji. a że tego nie ma? bo wiejski target tego nie kupi. poczytaj trochę fachowej prasy to zrozumiesz politykę CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja że nie ma najlepszych lig? cóż...coś kosztem czegoś. w soboty po południu na przykład (rozgrywanie meczów ligi angielskiej) są mecz PLS... gdyby zastąpić to ewentualnie piłką nożna podniósłby się lament jak to się kibiców siatkówki traktuje :)

 

Niech by tylko spróbowali zastąpić PLS jakąś angielską kopaniną :P

 

 

@jupi - jeśli portugalska, włoska, szkocka, grecka są słabe to co dopiero o naszej nalezy powiedziec? :censored:

 

 

a co do Żużla to Liga zuzowa z tego co sie orientuję chciała od Polsatu 12mln. żeby chwile potem za milion sprzedać prawa TVP - paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OE to jeśli ITI i CP razem nie przebili C+ to dowodzi że jednak jakieś układy są...

 

pusty śmiech. wystarczy sięgnąć do prasy, żeby było wiadomo, iż C+ wygrał, bo dał więcej kasy - nawet sam Rusko z Placzyńskim to przyznali, więc gdzie układy?

 

typowo polskie myślenie - jak czegoś nie mam to znaczy, że mi to ukradli i że wszyscy to złodzieje. zejdź na ziemie Graba11. CP ma przychody zbliżone do C+, więc gdyby chcieli to by zainwestowali kasę i sprowadzili jakiś futbol na dobrym poziomie do swojej stacji. a że tego nie ma? bo wiejski target tego nie kupi. poczytaj trochę fachowej prasy to zrozumiesz politykę CP.

 

Wiesz nic mi nie ukradli bo moi rodzice w pokoju obok mają Cyfrę+ i Canal+ też więc i tak te mecze obejrzę. A Ty chyba jesteś jakimś dzieckiem któremu jak ktoś powie złe słowo na jego ukochaną platformę to sie unosi zaraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie francuska to najnudniejsza liga i za nic nie chciałbym tej ligi ! Wolę oglądać SPL i CCC ,niż ten nudny francuski futbol.Nie lubię tej ligi i nie chcę jej oglądać ,więc nie chce jej w PS.

Co do lig to są to niezłe ligi (nie najlepsze ,ale dobre) i popatrzcie ile klubów z tych lig gra w dalszych fazach w europejskich pucharach :wink:

Do tego jest najlepszy magazyn piłkarski ze skrótami spotkań jaki widziałem ,100 razy lepszy od Eurogoli na Eurosporcie.Pokazują kilkanaście (!) najlepszych lig europejskich ,oprócz Bundesligi.

 

A co do wygrania najbliższych praw to myślę ,że PS czeka na przetarg o Champions League :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nic mi nie ukradli bo moi rodzice w pokoju obok mają Cyfrę+ i Canal+ też więc i tak te mecze obejrzę. A Ty chyba jesteś jakimś dzieckiem któremu jak ktoś powie złe słowo na jego ukochaną platformę to sie unosi zaraz...

 

ja do Ciebie z argumentami, a Ty do mnie z czym? z wypominaniem wieku heh... mam 25 lat i swoje poglądy. to wolne forum i masz prawo pisać głupoty :) tak samo jak ja się z nich nabijać.

 

CP stać na inne ligi, ale mają swoją politykę i nikt tego nie zmieni. a stawianie zarzutów bez pokrycia (że układy uniemożliwiły wygranie OE konsorcjum ITI/CP) to dziecinada, bo od miesiąca wiadomo kto wygrał przetarg i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka żeby w plsacie sport zaistniały takie ligi jak angielska, włoska, hiszpańska itp. musiał by ten kanał przekształcić sie w premium w co ja osobiście nie wieżę. Z drugiej strony wspomniane ligi są filarami canal + sport i prędzej ten kanał przestanie istnieć /w co ja osobiście nie wieże/ niż je straci mamy przykład np. z OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To raczej nie będzie takie proste... Niby wydaje się, że tylko... SportKlub ma Bundesligę, reszta praw też podzielona między różne kanały... Może jakiś cud się kiedyś zdarzy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat ale Polsat Sport chyba przegrał :cry:

 

 

Więcej piłki ręcznej w Telewizji Polskiej

 

W najbliższych latach pilka ręczna kobiet i mężczyzn obecna będzie w telewizji publicznej - Telewizja Polska nabyła prawa do transmitowania olimpijskich turniejów kwalifikacyjnych w piłce ręcznej, również tych z udziałem reprezentacji Polski.

tvp_sport.jpgZawody z udziałem naszych szczypiornistek odbędą się w Rumunii w dniach 28-30 marca. Rywalkami Polek o dwa miejsca premiowane awansem do Pekinu będą zespoły Chorwacji, Wybrzeża Kości Słoniowej i Rumunii. Wszystkie mecze turnieju pokaże kanał TVP Sport, którego zasięg jest mocno ograniczony. Dodatkowo mecze z udziałem reprezentacji Polski transmitowane będą w telewizyjna Jedynka.

 

Gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego szczypiornistów w dniach 30 maja – 1 czerwca będzie Polska. Przebieg całego turnieju transmitował będzie TVP Sport, a dodatkowo mecze z udziałem Polaków na żywo pokaże telewizyjna Dwójka.

 

TVP - obok tego, że pokaże przebieg olimpijskiego turnieju w Pekinie oraz tego w 2012 r. w Londynie - nabyła również prawa telewizyjne do Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn w 2009 roku oraz Mistrzostw Europy w latach - 2012 i 2014.

 

za: media2

 

Na szczęście choć naszych da się obejrzeć :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma przychody zbliżone do C+, więc gdyby chcieli to by zainwestowali kasę i sprowadzili jakiś futbol na dobrym poziomie do swojej stacji. a że tego nie ma? bo wiejski target tego nie kupi.

Hehe śmiać mi się chce jak czytam takie bzdury. Uwierz, że ten "wiejski target" z chęcią by to kupił, bo taki właśnie "wiejski target" nie różni się zbytnio od miastowych sposobem myślenia. Czasy, kiedy mieszkaniec wsi nie wiedział co to telewizor bezpowrotnie minęły, a spora część mieszkańców miast przeprowadza się na wieś. Tak więc nie pisz bzdur, bo nie wiem czy się śmiać, płakać, czy coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe śmiać mi się chce jak czytam takie bzdury. Uwierz, że ten "wiejski target" z chęcią by to kupił, bo taki właśnie "wiejski target" nie różni się zbytnio od miastowych sposobem myślenia. Czasy, kiedy mieszkaniec wsi nie wiedział co to telewizor bezpowrotnie minęły, a spora część mieszkańców miast przeprowadza się na wieś. Tak więc nie pisz bzdur, bo nie wiem czy się śmiać, płakać, czy coś jeszcze.

 

przestań się śmiać i poszukaj na satkurierze ostatniego artykułu o wynikach finansowych platform w Polsce. a potem go przeczytaj i dopiero się wypowiadaj. sytuacja wg tego artykułu wygląda tak, że 2 mln abonentów z CP daje przychody na zbliżonym poziomie do 1 mln abonentów C+ (C+ ma wyższe dla ścisłości). wniosek jest oczywisty (obie platformy doją swoich abonentów, tyle, że na różne sposoby). autor tego podsumowania dodaje jeszcze, że wielkiej rewolucji spodziewać się nie można, bo CP znalazł swoją niszę w rynku i jej skrzętnie pilnuje - to właśnie wymieniony przeze mnie 'wiejski target', który za niewielką cenę ma najważniejsze kanały i dla którego to cena, a nie zawartość, są najważniejsze.

 

a stąd już blisko do wniosku, że CP nie będzie podnosił abonamentu i kupował ekskluzywnych produktów, bo:

1. dla ich abonentów czynnikiem dominującym jest przystępna cena, a nie zawartość

2. nie opłaca się to platformie (lepsza pewna stagnacja i pozycja lidera na rynku niż niepewna rewolucja)

3. zainteresowani produktami na wyłączność już dawno zmienili platformę (na n w przypadku LM i HD, oraz na C+ w przypadku dobrych filmów i sportu)

 

to, że talerze CP wiszą w miastach nie oznacza od razu, że kupuje go target miejski i lepiej sytuowany (o tym też było w tym artykule). ogólny wniosek jest taki, że obecnie rynek platform bardziej skupił się na dogadzaniu targetowi, którego już posiada niż na wyrywaniu go konkurencji. amen.

 

wspominany artykuł (za satkurier.pl)

 

Według Gazety Prawnej jeden abonent Cyfrowego Polsatu płaci średnio w roku około 390,5 zł (to tzw. ARPU). W przypadku abonentów Cyfry+ rocznie średnio płaci aż 872 zł, więc dużo więcej, przy czym te kwoty zaczynają się do siebie zbliżać. Cyfrowy Polsat nadal chce na dwie giełdy, próbując pokazać potencjalnym inwestorom swoje zyski.

 

Cyfrowy Polsat SA istotnie zbliżył swoje wyniki finansowe do spółki Canal+ Cyfrowy, ale nadal to Cyfra+ zarabia 2 razy więcej na jednym abonencie niż Cyfrowy Polsat. Cyfra+ przekroczyła 1 mln abonentów, a Cyfrowy Polsat ma ponad 2,1 mln abonentów, więc teoretycznie wyniki finansowe wynikające z samego ARPU w sumie powinny wyglądać bardzo podobnie.

W praktyce jest tak, że Cyfrowy Polsat lepiej sprzedaje się w małych miasteczkach i na wsi, a Cyfra+ w dużych miastach, gdzie abonentów stać na wyższy abonament.

 

Analitycy szacują, że Cyfra+ mogła zakończyć ubiegły rok z 960 mln zł - 1 mld zł przychodów, a Cyfrowy Polsat mógł przekroczyć poziom 800 mln zł. O telewizji n nikt nie mówi, bo na razie jest na dużych stratach, inwestując w platformę, nowe technologie, HDTV, etc.

 

Od stycznia do końca września Cyfrowy Polsat zarobił na czysto 122,3 mln zł, czyli o 125 proc. więcej niż w tym samym okresie 2006 roku. To prawie sześć razy lepszy wynik niż zysk netto za cały 2006 rok, który wyniósł 21,8 mln zł. Przychody operatora wzrosły o 70 proc., do 555,3 mln zł, podczas gdy w całym 2006 roku wyniosły 478,8 mln zł. Ubiegły rok był więc najlepszy w historii spółki, biorąc pod uwagę to, że jeszcze w 2005 roku spółka miała o połowę mniejsze przychody i 42 mln zł straty.

 

Cyfra+ zakończyła 9 miesięcy ubiegłego roku z 686 mln zł przychodów, zarabiając na czysto 142 mln zł. Operator poprawił swoje wyniki, jednak dużo wolniej niż Cyfrowy Polsat, bo przychody wzrosły 9,2 proc. w stosunku do roku 2006, a zysk netto o 10,9 proc.

 

Przychody trzeciej platformy n, działającej od października 2006 roku, przekroczyły w tym czasie 61 mln zł.

 

(...)

 

W Cyfrowym Polsacie jest też duży zastój pod względem wprowadzania telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV - po pierwszym zachwycie brak konsekwencji. Jeden kanał testowy Polsat Sport HD z trailerem promocyjnym nie jest dostatecznym powodem przyciągnięcia nowych abonentów z dużych miast, którzy w większości przechodzą w tej chwili na płaskie LCD TV. To duże zaniedbanie, bo platforma ta aktualnie powinna mieć co najmniej 3 kanały HD, a tak naprawdę nie ma żadnego. Do tego jeden promocyjny Polsat Sport HD nie działa na dedykowanych modułach CI, co oznacza, że nabywcy niezależnych odbiorników HDTV (jest ich już kilkanaście tysięcy) i tak tego kanału mieć na razie nie będą. Trwają prace nad tym, żeby tak było.

 

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...