Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobra niech dają jak najwięcej takich lig...

Ja czekam może PS da jakiś mecz z udziałem Anderlechtu:)

Im więcej tym, lepiej aby wybrali najciekawsze spotkania, jak dla mnie to Polsat Sport jest najlepszy kanałem sportowym w Polsce, bo ma na prawdę ofertę zróżnicowaną, nie stawia na canal+ tylko na piłkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują mecze lig z udzialem Polaków. Grecka to Malarz i Żewłakow, belgijska Wasilewski itd. Kiedyś nawet troche rosyjską pokazywali (Janczyk). PS robi wrażenie TV od wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Popieram męską siatkówkę, reprezentacje piłki ręcznej. Mogli by sobie odpusić ligi kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują mecze lig z udzialem Polaków. Grecka to Malarz i Żewłakow, belgijska Wasilewski itd. Kiedyś nawet troche rosyjską pokazywali (Janczyk). PS robi wrażenie TV od wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Popieram męską siatkówkę, reprezentacje piłki ręcznej. Mogli by sobie odpusić ligi kobiet.

 

No masz rację pokazują ligi z udziałem Polaków.A dlaczego pokazują CCC ,bo gra Rasiak,Saganowski i Ślusarski ,tylko akurat Sky nie pokazuję zbyt wielu spotkań z udziałem Soutchamptonu.Przecież nawet kupując część do ligi włoskiej mówili ,że szczególnie walczyli o pokazywanie meczów Palermo dlatego ,że gra(ł) tam Matusiak ,ale niestety odszedł.To samo mówili o rosyjskiej.

Praktycznie w każdej lidze ,którą posiada PS/PSE występują Polacy :D

 

PS.Fajny ma Wasilewski napis na koszulce = "Wasyl" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że bardzo chcieli by mieć premier league bo często są pokazywany mecze MU, chelsea czy arsenalu. W sumie to też moja ulubiona liga :D . Powinni zainwestyować i kupić ją oraz jeszcze hispańską albo niemiecką to z pewnością byli by bezkonkurencyjni. Fajnie, że pokazują reprezentacje, ale to nie zapełnia im ramówki bo takie rozgrywki nie są grane często. Polsat stać na wielkie inwestycje i to powinni uczynić. ps Kto wie kiedy będą przetargi na te ligi bo na angielską był chyba w tym roku, ale kiedy będą kolejne? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie mowić bzdury-PS najlepsza oferta sportowa?

Zainteresowanie kibiców jest przede wszystkim piłką i dlatego C+ stawia na nią i słusznie.

PS pokazuje mecze polaków.Ok,tylko że jak jest mocniejsza liga i więcej kasay trzeba za nią dać to wtedy ich nie pokazuje,przykład:liga niemiecka stracone prawa bo ktoś inne też zawalczył o prawa i odpuszczają,w innych ligach choćby z c+ też są polacy(smolarek-PD,Jeleń-Ligue,Kuszczak-MU)

ja bardzo bym chciał aby do PS znowu wróciła LM i Bundesliga,jednak gdy ją stracili oferta jest kiepska

a c+ to tez nie tlyko pilke,kosza mają najlepszego,głowne zawody żużlowe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a c+ to tez nie tlyko pilke,kosza mają najlepszego,głowne zawody żużlowe,

Glowne zawody zuzlowe? :lol:

Glowne zawody zuzlowe to ligi: angielska, szwedzka (Polsat Sport) i polska wraz ze wszystkimi oficjalnymi mistrzostwami (TVP Sport). GP oczywiscie jest wazne, lecz 10 turniejow w sezonie nie zmienia faktu ze na razie "glowny pakiet" ma TVPS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następne ligi to beda cypryjska (gra tam sosin i olisadebe) i luksemburska((gruszczyński)

 

to jest zalosne ta stacja zaczyna sie kompromitowac

 

a ponoc w nastepnym sezonie zamiast w sumie zalosnej polskiej koszykowki ma sie pojawic polska liga reczna :shock::shock:

 

boje sie co bedzie dalej :roll:

 

dziwie sie tylko ze ps zatrzymal takich redaktorow jak borek czy pełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie mowić bzdury-PS najlepsza oferta sportowa?

Zainteresowanie kibiców jest przede wszystkim piłką i dlatego C+ stawia na nią i słusznie.

PS pokazuje mecze polaków.Ok,tylko że jak jest mocniejsza liga i więcej kasay trzeba za nią dać to wtedy ich nie pokazuje,przykład:liga niemiecka stracone prawa bo ktoś inne też zawalczył o prawa i odpuszczają,w innych ligach choćby z c+ też są polacy(smolarek-PD,Jeleń-Ligue,Kuszczak-MU)

ja bardzo bym chciał aby do PS znowu wróciła LM i Bundesliga,jednak gdy ją stracili oferta jest kiepska

a c+ to tez nie tlyko pilke,kosza mają najlepszego,głowne zawody żużlowe,

 

Nie samą piłką człowiek żyję!Zresztą i tak jest w PS najbogatsza (zgoda nie jest najlepsza) oferta piłkarska.

Tak są Polacy ,ale celem C+ jest posiadanie najlepszych lig świata ,a PS pokazywanie lig z udziałem Polaków i imprezy z nimi związane np.ME w Piłce Ręcznej ,Koszykówce itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lige ktorą chcieliby najbardziej(polską ligę) jest ta z piłki noznej którą ma c+,

a c+ ma inne także dyscypliny i nie mówcie że piłkarz tylko jest tam,bo np. jest koszykówka która bije na głowę tą z PS,jest żużel którego chyba PS nie ma,jest lekkoatletyka której PS nie ma,itd.

a np. turnieje kwalifikacyjne siatkarek i siatkarzyPS nie ma,a grała w imch(gra) polska,jednak bardzo często jest tak że takie mecze idą w polsacie czy tvp(mówię o meczach polski w różnych dyscyplinach),

porównaj obiektywnie oferty sportowe i nie oszukuj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żużla PS nie ma ? Co ty ?

Koszykówkę ma tylko Polską i ligę hiszpańską ,ale ma.

 

Porównuję obiektywnie.Spójrz na ofert i sam się nie oszukuj Sport w polskich platformach

 

Zgodzę się ,że C+ ma ofertę lepszą piłkarsko,lekkoatletykę no i kosza ,ale w reszcie to PS jest górą i sam się nie oszukuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIGA FRANCUSKA (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)

PUCHAR ANGLII (FA Cup) (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)

wybrane mecze REPREZENTACJI ANGLII (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008

canal +

 

nie wiecie nic o nowych przetargach na te oferty :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupi

A ty jesteś z Cyfry+,że tak chwalisz Canal+Sport?Dobrze zgodze się,że mają najlepsze ligi ale zobacz jak.Niedawno pisało nawet na satkurier,że Canal+ i PZPN zapłacą karę za to,że Canal+ był w lepszej sytuacji do kupienia praw do OE bo widział oferte innych stacji i sam osatni licyował.Ciekawe czy jakby tego zapisu nie mieli to Canal+ zawsze by wygrywał prawa OE? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...