Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze. Szkoda byłoby nie wykorzystać Marcina Lepy który w tym Polsacie się po prostu marnuje. Mniej cieszy perspektywa Kołtonia w roli eksperta i komentatora ligi włoskiej bo o calcio ma on bardzo płytkie pojęcie.

 

Liczę, że jakieś mecze skomentuje Borek, który swego czasu komentował mecze finału Pucharu Włoch czy Serie A na antenie Polsatu Sport/Extra, a wcześniej mecze ligi włoskiej na antenie Canal+. Zamierzchłe to czasy ale warto odnotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatkowe transmisje i obsady komentatorskie w kanalach sportowych Polsatu

http://www.polsatsport.pl/inne-dyscypli ... oVGJ-K0gbN

 

Liczę, że jakieś mecze skomentuje Borek, który swego czasu komentował mecze finału Pucharu Włoch czy Serie A na antenie Polsatu Sport/Extra, a wcześniej mecze ligi włoskiej na antenie Canal+. Zamierzchłe to czasy ale warto odnotować.

 

Jakie jeszcze rozgrywki komentowal Borek podczas swojej pracy w Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Marka Kleitza bo jest młody, ma ciekawą barwę głosu i potrafi dodać kolorytu komentarzem ale wczoraj mnie irytował!

Raz, że Zapata nie jest z Interu Mediolan...

A najbardziej mnie wkurzał wymawiając nazwisko Cuadrado .. ( on mówił CuaRDado, a przecież do jasnej cho... wyraźnie D jest przed R !!! i tak cały mecz.. )

Albo jego nazywanie Jamesa Rodrigueza jakims "Dżejmsem" (może Bondem jeszcze ?), przecież to się czyta "Hames"

 

A dzisiaj widze Ukraina - Francja i dają [beep]a Kowalskiego, który znowu te swoje durne mądrośći będzie sprzedawał ehh.. Jakim cudem on zawsze dostaje te najciekawsze mecze międzynarodowe itp ??? Najgorszy dziad zaraz po Michalewskim w Polsacie.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jeszcze rozgrywki komentowal Borek podczas swojej pracy w Canal+?

 

Wiesz co, że nie wiem bo oglądałem wtedy C+ bardzo wybiórczo, bo u wujka, ale Serie A Borek komentował na pewno. Pamiętam zwłaszcza ten kontrowersyjny mecz "na wodzie" pomiędzy Perugią, a Juventusem kiedy Bianconeri sensacyjnie przegrali mistrzostwo Włoch w ostatniej kolejce. Wtedy Mati komentował w parze z Lipińskim. Ostatnio nawet czytałem o tym meczu w autobiografii Antonio Conte.

 

No i widać, że mają ochotę w większej ilości transmitować mecze (nie to co OS).

 

Ostatni raz kiedy byli w posiadaniu tych praw to również pokazywali mecze drużyn Serie A z klubami z niższych lig.

 

Ja jestem cały czas ciekawy na jak długo Coppa Italia zagości w sportowych kanałach Polsatu.

 

Lubię Marka Kleitza bo jest młody, ma ciekawą barwę głosu i potrafi dodać kolorytu komentarzem ale wczoraj mnie irytował!

Raz, że Zapata nie jest z Interu Mediolan...

A najbardziej mnie wkurzał wymawiając nazwisko Cuadrado .. ( on mówił CuaRDado, a przecież do jasnej cho... wyraźnie D jest przed R !!! i tak cały mecz.. )

Albo jego nazywanie Jamesa Rodrigueza jakims "Dżejmsem" (może Bondem jeszcze ?), przecież to się czyta "Hames"

 

100% racji.

 

Dzisiaj oglądałem powtórkę tego meczu i mnie osobiście jeszcze bardziej denerwowały te ciągłe spusty nad reprezentacją Belgii. Nosz ileż można tak? Dlatego z jednej strony wynik meczu mnie ucieszył, bo nie tylko reprezentacja Belgii zeszła na ziemię ale chyba też komentator Kleitz 8)

 

O ile więc reprezentację Belgii miał opanowaną, o tyle o reprezentacji Kolumbii zbyt wiele nie powiedział. Bo to, że Falcao jest jej największą gwiazdą to chyba wszyscy wiemy. To, że Monaco kupiło go razem z Rodriguezem wiemy. To, że Muriel zabrał miejsce Zielińskiemu w Udinese też poniekąd wiemy. Ogółem to miałem takie odczucie jakby niektórych graczy kolumbijskich dopiero poznawał np. wspomnianego przez Ciebie Cuadrado. Potem to poznawanie zamieniło się nawet w zachwyt.

 

Druga sprawa to Kleitz chyba przyszedł z radia, bo czasami mógł już sobie darować te teksty typu: "odwrócił się", "przyjął", "biegnie, cały czas biegnie" itp. Ludzie mają oczy i przecież to widzą. Polscy komentatorzy mogliby od czasu do czasu włączyć minimalną pauzę, bo komentarz sportowy nie polega tylko na tym żeby cały czas nawijać.

 

Od komentatora oczekuję też, że sprzeda mi jakąś fajną informację, ciekawostkę której dotąd nie znałem, no ale od Pana Kleitza tego nie uświadczyłem (no bo o systemie szkolenia w Belgii i tych akademiach już się wcześniej naczytałem). Mógł też wtrącić jakąś swoją opinię. Ja np. na jego miejscu wyśmiałbym ranking FIFA, bo to że Kolumbia i Belgia, które ostatni raz grały na mundialu odpowiednio w 1998 i 2002 roku są tak wysoko jest coś nie halo. Szczególnie jeśli spojrzymy, że obie repki wyprzedzają Urugwaj, Holandię czy Włochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy oglądałem dziś "Cezarego z pazurem" to miałem odczucie jakby Cezary Kowalski mówił z playbacku gdy stał na tle tej ścianki wspinaczkowej :woot:

 

Jeśli będziecie mieć możliwość obejrzenia powtórki to zerknijcie. Obraz ewidentnie się spóźniał, albo przyśpieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorek to osoba niegodna zaufania. Już raz publicznie skłamał na antenie stacji podczas Wimbledonu,że " rozegrany został ostatni mecz na korcie centralnym". To nie była prawda. Prawda była taka,że zamiast transmisji Polsat wolał nadać setną powtórkę siatkówki. Jestem przekonany,że doskonale znał plan gier i wiedział,że Brytyjczcy na koniec dają własnego reprezentanta. Zresztą wiadomo do której planowane są gry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan B.Tomaszewski to osoba, która ma już swoje lata i tego co mówi trudno brać za pewnik. Zresztą o czym my dyskutujemy- dopóki nie mają nic podpisane to po prostu tego nie mają. Jak będą mieli to pewne to nie omieszkają się tym pochwalić oficjalnie. Napisałem,że osobie, która oszukuje z premedytacją,a taką bez wątpienia jest Lorek nie można ufać. Co innego,że jest jedną z niewielu sensownych osób od tenisa w Polsacie. Takich zapowiedzi jak taka: Będzie dużo tenisa nie są konkretne. Bożydar mówił,że będzie dużo piłki nożnej i co?? I nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...