Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwalifikacje kwalifikacjami, ale skandalem jest że nie pokazują wyścigu MotoGP LIVE. O godzinie 14 na PSE nie leci nic na żywo, dopiero o 15:20 jest mecz Ekstraklasy. Spokojnie by się wyrobili. Niestety, Polsat raczy nas tylko "premierami" na PSN w godzinach wieczornych.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wyścigi też z odtworzenia. Doszło im kolarstwo i Short track, ale mogliby na PSE o 12:40 zamiast powtórki siatki puścić wyścig Moto2 (początek o 12:20, najwyżej nie pokazaliby kawałka) i potem o 14:00 MotoGP już w całości spokojnie zmieściłoby się do 15:20. A wieczorem co najwyżej z odtworzenia wyścig Moto3 i w całości Moto2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest przeciwny rozszerzania transmisji must carry i słusznie bo TVP chce wyeliminować konkurencję i mieć monopol. Żałośni.

http://media2.pl/media/106590-Nadawcy-o ... ej-TV.html

TP mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła z Formułą 1. Ogólnie ta lista must carry jest strasznie uboga. Jak dobrze, że nadawcy a TVP szczególnie nadaje w kanałach otwartych (TVP1, TVP2) znacznie więcej niż na tej liście, bo przecież PŚ, MŚ w skokach i biegach, MŚ, ME w lekkoatletyce, MŚ i ME w piłce ręcznej oraz wszystkie mecze Euro i większość meczy MŚ w piłce nożnej. A mogliby jak Polsat utworzyć kolejny sportowy kanał, np. TVP Sport Extra i tam nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest przeciwny rozszerzania transmisji must carry i słusznie bo TVP chce wyeliminować konkurencję i mieć monopol. Żałośni.

http://media2.pl/media/106590-Nadawcy-o-liscie-wydarzen-pokazywanych-w-odkodowanej-TV.html

Przecież Polsat ma otwarty kanał sportowy (PSN) ,więc ta ustawa nie była by dla nich kłopotem. Tu chodzi o te mecze Polaków . To one przycągają rzeszę kibiców i Polsat wie,że biznes z platformą sateliarną by się tak nie kręcił jak obecnie. Także NC+ ma możliwości jeśli chodzi o kanały otwarte. Dawniej jakoś Polsat mógł emitować LŚ, LM siatkarzy na otwartych kanałach(TV4) czy mecze odpowiednika Euroligi-Superligi(także w TV4),więc nie widzę powodu by nie wrócić do korzeni.

Sam osobiście postulowałem jedynie o przestrzeganie obecnych przepisów i jeśli już w istniejącej ustawie jest Puchar UEFA to powinni to uaktualnić i wpisać Ligę Europy UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej chodzi o ceny praw do transmisji. Dla prywatnego nadawcy może być nieopłacalne kupowanie drogich praw do wydarzeń, które i tak każdy zainteresowany widz obejrzy na kanale otwartym. Podstawowym problemem jest to, że nadawca nie ma gwarancji, że zyski z reklam będą większe niż cena praw. Inaczej wygląda sytuacja TVP, która jest dodatkowo finansowana z abonamentu RTV. Dlatego nadawcy prywatni mogą pozwolić TVP na zakup praw, co z pewnością umocniłoby pozycję TVP, i w pewnym sensie ograniczyło konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat finalizuje właśnie z międzynarodową federacją umowę, która obejmuje zawody Pucharu Świata w sezonie 2013/2014. Dzięki temu polscy kibice będą mogli w swoich telewizorach zobaczyć w akcji zdobywcę PŚ na dystansie 1500 m Zbigniewa Bródkę, czy brązową na IO 2010 drużynę kobiet.

http://www.przegladsportowy.pl/Sporty-z ... 1,387.html

 

Puchar Swiata w lyzwiarstwie szybkim wzbogaci oferte kanalow sportowych Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja wątpię w twoją znajomość sportu. Akurat Łyżwiarstwo szybkie to jedna z bardziej widowiskowych dyscyplin,a fakt,że w niej Polacy odnoszą sukcesy sprawi,że oglądalność będzie wysoka -patrz Zbigniew Bródka zdobywca PŚ czy medal na ostatniej olimpiadzie. Myślisz,że Biegi narciarskie kobiet gromadziły by po kilka milionów osób gdyby nie Justyna Kowalczyk. Uważasz,że F1 zdobyła by popularność w Polsce gdyby nie obecność w niej R.Kubicy?? Gdy go zabrakło widać jak drastycznie spadła oglądalność. Polsat zrobił świetny ruch,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy także wielkie sukcesy w bilardzie. Nie wiem czemu nie puszcza nikt tego sportu.... Chociaż snooker puszczają, gdzie nie ma Polaka....

 

Wiwlkie sukcesy mamy w karate, mistrzostwo świata czy europy. Mqmy też mistrza świata w szybownictwie. Te dyscypliny jednak nie będą miały dużej oglądalności, oprócz bilardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy odnoszą też sukcesy w kajak polo, ju-jitsu, racketlonie i żeglarstwie. Czy te sporty też będą miały wielomilionową oglądalność?

Gdyby transmisja była w TV otwartej to oczywiście tak przy spektakularnych sukcesach Polki czy Polaka. Polsat Sport na pewno może liczyć na zwiększoną oglądalność,a przy sukcesach Polaków Polsat to rozpromuje(a oni to potrafią) i oglądalność będzie wysoka. Lepiej,żeby chyba stacja nadawała sport live niż 10 powtórkę meczu siatkarskiego czy jakieś gali bokserskiej. Dla mnie to niesamowite by krytykować stację za to,że powiększa swój kontent sportowy. Jak kogoś to nie interesuje to nie będzie oglądał,ale na pewno znajdzie się grupa ludzi, których może to zainteresować. Ważne,że teraz Polak nie będzie musiał szukać streamu w necie by obejrzeć rywalizację Bródki,a włączy sobie polską telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co używać wyzwisk, bo to nie o to chodzi. Ja zajmuję stanowisko, bo mam dostęp do sportowych Polsatów. Ale nie lubię ch[beep]a, bo jakiś sport jest "widowiskowy"(łyżwiarstwo szybkie i widowiskowość!?). Ja pamiętam jeszcze czasy kiedy Polsat miał naprawdę bogatą ofertę sportową, ale to było dawno temu. To jest oczywiście tylko moja, niewątpliwie bardzo subiektywna opinia. W miarę obiektywną miarą widowiskowości i rzeczywistej wartości praw byłaby cena jaką trzeba za nie zapłacić i tu przoduje Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ja mam dostęp do CP i nc+. W nc+ tak naprawdę jest tylko oferta dla fana piłki nożnej, koszykówki, żużla. Pilka ręczna to tylko dodatek.

 

W CP jest oferta dla fana siatkówki, formuły1, MOTO GP i innch sportów samochodowo/motorowych, sportów zimowych czy sportów walki. W CP jest oferta dla fana każdego sporu. Czyli dla mnie.

:D

 

Mikion po prostu to chyba jeszcze dzieciak, który nie potrafi docenić czegoś innego...

 

Jednak i tak, najlepsza oferta sportowa jest w TakSieGra TV!

Tenis, piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka, pływanie, boks i wiele innych!

Zapraszamy na facebooka, http://www.facebook.com/taksiegratv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP jest oferta dla fana siatkówki, formuły1, MOTO GP i innch sportów samochodowo/motorowych, sportów zimowych czy sportów walki. W CP jest oferta dla fana każdego sporu. Czyli dla mnie.

Warto wspomnieć, że wiele z tych "super" transmisji (F1, MotoGP, sporty zimowe czy niektóre walki bokserskie) są dostępne za darmo FTA z Astry 19,2E z reklamami, ale w całkiem niezłej jakości..

Z kolei żeby obejrzeć mecze lig zagranicznych z C+ Sport trzeba zainwestować w większy talerz + obrotnicę, niezły dekoder i mieć duuużo szczęścia z szukaniem dosyłów lub bawić się kluczykami. :roll:

Ot taka mała, subtelna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AG aha, to żużel,piłka ręczna,tenis,koszykówka,mma to jakieś halucynacje?

napisałem prawie, bo przez większy czas jest głównie kopana :P

 

w kanałach sportowych polsatu jest wszystkiego po trochu - i tak powinien wyglądać każdy kanał sportowy, a nie tylko piłka, piłka, piłka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...