Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, siatkówka jest bardziej opłacalna niż tenis ;) Jedynie jak gra Polak (np. JANOWICZ).

Ja też rozwiązałem umowe z nimi, 5gr mi zabrakło do zapłaty, a ci od razu wyłączyli...

Teraz mam nc+ i jest git

 

Mam nadzieję że kończą się prawa do Wimbledonu i nc+ je przejmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy następny wimbledon też będzie pokazywany w Polsacie sport

Z wypowiedzi Kmity zamieszczonej wczoraj w Wydarzeniach wywnioskowałem ,że nie wiadomo jeszcze kto pokaże przyszłoroczny Wimbledon.

Czy siatkówka jest bardziej opłacalna?? Trudno orzec skoro Polsat nawet nie spróbuje transmitować meczu tenisowego Polaków w Polsacie. Faktem jest,że to właśnie tenis bije rekordy oglądalności stacji Polsat Sport. Inna sprawa,że wszystkie mecze Polaków te najważniejsze zawsze są na Polsacie i trudno orzec ile by osób oglądało taki np. finał LŚ gdyby był wyłącznie w Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mógłby wislok,bo nie jest w stanie zapamiętać ze słuchu każdego słowa Kmity:). Coś mówił o tym,że ma nadzieję,że za rok Wimbledon będzie na ich antenie,jakoś tak. Poszukaj na ipli ponoć są materiały z wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar

Widzę podobne myślenie w tym samym czasie ;) Wcześniej zapomniałem jednak dodać, że C+ stawia głównie na piłkę, a biorąc pod uwagę, że za rok czy dwa kończą im się prawa na 2 czy tam 3 ligi to wcale się nie zdziwię jak nawet nie zapytają o Wimbledon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski jest fanem, ok,ale Solorz też jest fanem tenisa,a to chyba większy argument,bo to właściciel trzymaa kasę,a nie szef sportu danej stacji:D

To jest poważny biznes ,poważne pieniądze i tu nie decydują czyjeś sympatie. Skoro Smokowski taki fan tenisa to dlaczego nie kupił praw do turnieju WTA?? Miałby kontent na cały rok,a nie jedynie dwa tygodnie. Teraz cena Wimbledonu poszybuje hen do góry i ciekawe kto to weźmie , TVP wypada bo nie możliwości do obsługi takiego turnieju,a dwa w tym samym czasie ma MŚ w Brazylii-Mundial,czyli najważniejszą imprezę po igrzyskach w Soczi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, Wimbledon w TVP to byłaby tragedia... Jeden kanał sportowy, bez HD... W Polsacie mają 3 kanały sportowe i jeden ogólny, w nc+ maja 5 kanałów kodowanych gdzie mogą to wsadzić, do tego TVN ;)

Ja wcale bym się nie zdziwił gdyby kupili, po pierwsze zyskali by klientów a po 2. Oglądalność ;)

 

A poza tym skąd wiesz że Canal+ nie walczył o WTA z tvp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,dla siatki są w stanie rozwalić całą ramówkę ,a dla tenisa nic nie ruszą, bo ważniejszy jakiś półfinał LŚ niż finał Wimbledonu kobiet , ważniejszy jakiś mecz fazy grupowej niż półfinał Wimbledonu z Polakiem.
W Polsacie - tak, w Polsacie Sport mimo wszystko to siatkówka (USA-Polska) musiała ustąpić tenisowi i nadprogramowo przeszła do PSE. Mogli pokazać w Polsacie, zdecydowali inaczej i mieli do tego prawo...

 

Jak dobrze,że kończy mi się umowa z tymi złodziejami.
Ciekaw jestem, co by było, gdyby zamiast "tych złodziei" Wimbledon wziął sobie nsport albo weźmie za rok... albo Canal+ skoro już jakiś czas temu zaczęli się nieśmiało interesować tenisem.... myślisz, że bez przymusu ustawowego doczekasz się wtedy transmisji w kanale otwartym? I to jeszcze mając dostęp do tych kanałów narzekasz dla zasady? Chyba tylko TVP pokazałaby ten mecz w DVB-T. Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Sami złodzieje! Wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedni i drudzy są siebie warci. Jeden winduje ceny z kosmosu, drugi daje PPV.

Przeniesienie transmisji do PSE tenisa mijałoby się z celem skoro główny Polsat transmitował mecz siatkówki.

Przymus ustawowy tak działa,że mecze eliminacji LM Sląska Wrocław były w TVP Sport wyłącznie(III runda) , mecze el.LE są od lat kodowane(tu ustawodawca zawalił,bo Puchar UEFA już nie ma) ,a mecze kadry by6ły w PPV. Wiadomo gdzie możemy sobie wsadzić tą ustawę.

Canal+ przynajmniej by profesjonalnie to pokazał w przeciwieństwie do Polsatu i człowiek wiedziałby za co płaci. A tak to tylko główny kor i jedyneczka oraz mecze Polaków.\

Sport w TVN?? Zapomnij,już mieli pokazać Barcelonę:) No cóż to stacja dla innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Wimbledon to Wójcik ostatnio zaprzeczał na TT, że był to ostatni turniej na Polsacie. A co do meczów Polaków to już ten polski ćwierćfinał mogli dać na otwartej antenie czy na PS News. Później zrobili łaskę, że gdy nasi awansują do finału to także pokażą na otwartym.

 

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy kilka lat temu Wimbledon nie był także pokazywany na TV4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie transmisji do PSE tenisa mijałoby się z celem skoro główny Polsat transmitował mecz siatkówki.
To nie było takie oczywiste jak piszesz, bo jak piszesz o celu, to wszystko zależy, jaki cel sobie wyznaczymy... czy większy wybór dla osób z samym Mini HD, czy zachętę do wyższych pakietów - chcesz wybór, to na drugi raz wykup PSE, czyli tym samym droższy pakiet. Mimo wszystko zdecydowano się dać osobom z dostępem do samego PS wybór.

 

Canal+ przynajmniej by profesjonalnie to pokazał w przeciwieństwie do Polsatu i człowiek wiedziałby za co płaci. A tak to tylko główny kor i jedyneczka oraz mecze Polaków.\
Pewnie tak, ale ja osobiście jako antyfan piłki nożnej lichwy za sam dostęp do Wimbledonu z lepszym komentarzem nc+ nie zapłacę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartomello jacy znowu złodzieje Polsat za darmo tych praw do Wimbledonu za darmo nie dostal takze to wylacznie Oni decyduja co i i gdzie pokazac. Na otwartej moze byly final jesli by Janowicz awansowal. Twierdzisz ze jak polacy dobrze wypadaja to juz musza pokazywac na otwartym kanale, to moze i Borussie ma TVN pokazywac bo tam tez dobrze graja polacy. Nie na tym polega telewizyjny biznes bo po to wymyslono platne kanaly sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego są kanały sportowe żeby tam pokazywali sport, a nie w otwartych kanałach. Ktoś chce ogladać to się wykupuje dnay pakiet i po kłopocie, a tutaj same narzekania na Polsat bla bla, i bzdury że TVN dałby mecze w otwartej stacji haha, tak tak już to widze.

A Polsat pokazał to profesjonalnie więc nie narzekajcie. TVP by zrobiło na "odwal się" i pokazali by dwa mecze na dzień i zadowoleni... Im to zakaz sportu dawno powinni dać! TVP DNO , a nie TVP Sport...

C+ i Polsat jedyne stacja do wielkich imprez sportowych bo maja odpowiednich ludzi i ekspertów i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...