Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam piłki kopanej nie potrzebuje wystarczy mi Reprezentacja a OE to parodia piłki nożnej (niestety) do zachodnich klubów dzieli nas przepaść chyba juz nie do pokonania. No ale to nie wina piłkarzy tylko systmu jaki obowiazuje w polskiej kopanej.

 

Ty jasnowidz czy jak :?::?::?::idea: dosłownie czytasz w moich myślach :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się podoba ramówka PS i PS Extra. W weekend mogłem oglądnąć ligę włoską, portugalską, 2 angielską-- mi to w zupełności wystarcza.

Poza tym bardzo się cieszę z tego, że pokazywano piłkę ręczną. Jestem fanem tej dyscypliny i naprawdę się ucieszyłem mogąc ogłądać naszą reprezentację. I szczerze mówiąc to mam daleko i głęboko te wszystkie relację na C+. Mi bardzo odpowiada ramówka polsatu, bo mam wybór i w sumie o każdej porze podczas weekendu znajdę jakąś relację na żywo. Są po prostu ludzie, którzy lubią dobrą piłkę nożną i dlatego preferują C+, ale są także i ludzie, którzy lubią pooglądać sobie sport, po prostu sport, wszelakie dyscypliny i myślę, że własnie CP spełnia te wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj był fajny mecz torino-inter,

jednak nie oszukujmy sie-liga portugalska,szkocka,holenderska nie napedzi tego kanlu owszem od czasu do czasu zdarzy sie dobry tam mecz warty do ogladniecia ale od czassu do czasu bo poziom tych lig jest takich ze sa kilka klubow dobrych a reszta to srednie zepsoly,

fajnie,ze na polsacie sport gosci serie a od czasu do czasu mozna live popatrzec na inter,rome,milan, a takze fajnie ze jest puchar wloch,

teraz czekam na puchar krola,na to ze seriea goscic dalej bedzie w polsacie sport,i jak przyjdzie na to pora to ze cos okdpouią od nsportu,sportklubu czy canalu plus,bo naprawde potrzebują dobrej ligi pilkarskiej przynajmniej tego a i warot tez pomyslec o jeszcze wiekszym zwiekszeniu oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to Liga włoska mogłaby byc w CP:D bardzo słaba sie zrobila ta liga po tej aferze no i wogole taka ona jest, bardzo wolna mozna przysnąć:D i to mi sie przydarzylo dzisiaj na meczu Messina-Roma:D za to pozniej na meczu ligi angielskiej Tottenham-Newcastel szybko sie obudzilem mecz był zaje****y:D wolałbym mieć tylko lige angielska, za te wszystkie ktore ma CP.Takze dla kibiców piłki nożnej CP nadchodzą cieżkie czasy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo premiership zabójcze tempo,

ale serie a to też gwiazdy,to taktyka,to inwidualnosc,to po prostu calcio,

ja tez wolalbym miec premiership za te wszystkie ligi w polsacie sport,ale coz i z calcio bylby bardzo szczesliwy

 

ps moglby zwykly nadawac w 16/9 dd5.1 bo jakosc nie najlepsza,a jak powstanie ps hd to ja jako widz kablowki niesteyd tego ogladac pewnie nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale na arenie międzynarodowej i tak dają ciała że aż strach

 

Czy ty przypadkiem nie jesteś mój brat bliźniak :wink: - którego nie mam :!::lol::lol:

bo naprawdę mogę się podpisać pod Twoimi postami,

 

naszą piłkę to trawię jeszcze :!: tylko w poziomie reprezentacji bo kluby między sobą to sobie tak kopią aby se pokopać a jeżeli "wytkną" nos ciut za miedzę(granicę) to wracają z takim bagażem "doświadczeń" i bramek że im się to czkawką odbija- runda wstępna " i po balu panno Lalu" 8)8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka reprezentacyjna nigdy nie wiąże się z klubową. Kiedy kluby grały dobrze w Pucharach to reprezentacja grała słabo. I kołka się tak zatacza. jednak nasz futbol idzie do przodu. Kluby zaczynają się powoli organizować na wzory zachodnie, wiadomo, że potrwa to trochę czasu ale na pewno przyniesie korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że żadna stacja nie transmitowała żużla na lodzie tylko tego prawdziwego. W sobotę i niedziele takie zawody były w Sanoku. Było na co popatrzeć. Poniżej linki ze zdjeciam z tej imprezy jakby kogo intereswało.

2007-zorn2.jpg

Żużel na lodzie - Sanok 2007 - foto relacja

Żużel na lodzie - Sanok 2007 - foto relacja1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 20 stycznia w szwajcarskiej Bazylei w obronie tytułu Mistrza Świata federacji WBA w wadze ciężkiej walczył będzie Mikołaj Vałujew. Niepokonany na zawodowym ringu Rosjanin skrzyżuje rękawice z Amerykaninem Jameel’em McCline’m. Transmisja tej walki jak i całej gali na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.

 

Źródło: http://www.mediasportowe.ovh.org

 

Polsat Sport ma się nieźle i będzie coraz lepiej. Najlepszy boks tylko na POLSACIE SPORT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką atrakcją w sobotni wieczór w Polsacie Sport będzie relacja na żywo Gali bokserskiej Grupy Sauerlanda, podczas której wystąpi niepokonany mistrz wagi ciężkiej Nikolaj Wałujew! Posiadacz wielu pasów tym razem toczyć będzie bój o mistrzostwo świata wersji WBA, a jego przeciwnikiem będzie Amerykanin Jameel "Big Time" McCline. Urodzony w Sankt Petersburgu (1973) Wałujew stoczy swoją 46. walkę i nikt nie przewiduje, aby nie było to 46. z kolei zwycięstwo "Syberyjskiego Niedźwiedzia".

 

 

O walce mówi się, że będzie to "pojedynek potworów" - Wałujew ma 214 cm wzrostu i waży 146 kg, a jego starszy o 3 lata, urodzony w dobrym dla bokserów miejscu, bo w nowojorskim Harlemie, przeciwnik mierzy równo 2 metry i waży 123 kg. I ponoć nie robi na nim wrażenia 45 zwycięstw Wałujewa (w tym 33 przez KO, wielu przeciwników nie przetrwało nawet pierwszej rundy). McCline stoczył 47 walk - 38 wygrał (23 KO) i uważa, że przeciwnik jest silny, ale nisko ocenia jego technikę...

 

Dla polskich kibiców dodatkową atrakcją wieczoru w St. Jakob-Halle w szwajcarskiej Bazylei będzie występ polskiego boksera, Łukasza Janika (waga junior ciężka). Łukasz - podobnie jak Wałujew - też jest niepokonany w zawodowym ringu i wszystkie walki wygrał przez nokaut. Tyle, że stoczył ich jedną... (z Belgiem Abdelhadim Hanine, którego znokautował w 3. rundzie na dzień przed swoimi 22. urodzinami - 16.12. ubr.). Jego przeciwnikiem będzie Włoch Massimiliano Pinna - w zawodowym ringu pojawi się po raz pierwszy.

 

 

Trzeciego lutego Tomasz Adamek walczyć będzie w obronie tytułu mistrza świata wagi półciężkiej wersji WBC. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany dotąd Chad Dawson. Oprócz walki naszego mistrza zobaczymy jeszcze dwa pojedynki o mistrzowskie pasy.

Walka odbędzie się podczas wielkiej Gali, którą w całości pokaże tylko Polsat Sport Extra. Oprócz walki naszego mistrza zobaczymy jeszcze dwa pojedynki o mistrzowskie pasy - Jesus Chavez vs. Julio Diaz oraz Cory Spinks vs. Rodney Jones.

 

Źródło: polsatsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...