Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Skąd oni wzięli tego komentatora od tenisa? Jąka się, coś mruczy pod nosem i w ogóle jak ktoś taki może komentować mecz na takim poziomie? Polsat Sport oglądam bardzo rzadko, bo nie mam dostępu, właśnie na necie oglądam i słyszę go chyba pierwszy raz, więc za bardzo nie wiem kto to i czy on komentuje te mecze zawsze? Myślałem, że finał komentuje jakiś Borek albo Szpaku od tenisa, a tutaj gościu zero emocji i w ogóle tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Bohdan jest kimś więcej niż tzw "Szpakiem" albo "Borkiem" tenisa. Ja strasznie lubie jak on komentuje, dziś może nie miał za dobrego dnia ale to fenomen sam w sobie. Chciałbym zeby Szpaku opowiadał z taka pasja o piłce jak pan Bohdan o Tenisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Bohdan jest kimś więcej niż tzw "Szpakiem" albo "Borkiem" tenisa. Ja strasznie lubie jak on komentuje, dziś może nie miał za dobrego dnia ale to fenomen sam w sobie. Chciałbym zeby Szpaku opowiadał z taka pasja o piłce jak pan Bohdan o Tenisie.

Mam takie same zdanie i komentarz Pana Bohdana bardzo lubię bo komentuje to z pasją i bardzo fajnie się słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Bohdana Tomaszewskiego - klasa! :D Jednym może się podobać innym nie, ale wiedzą i sposobem w jaki ją przekazuje można się zachwycać ;)

 

Poza tym tenis to sport, przy którym nie trzeba się drzeć po każdej akcji.

 

W tym wieku nie powinien już komentować

nie daje rady

 

myślałem że podczas tej transmisji usnę tak smęcił

To widocznie nie do końca rozumiesz tenisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Szkoda,że nie są tak niecharytatywni w stosunku do siatkarzy i ich mecze emitują w kanale otwartym

A to niby dlaczego szkoda? Rozumiem, że jeżeli coś Ciebie, wielmożnego pana, nie interesuje to inni nie powinni mieć możliwości obejrzenia tego na kanale otwartym? Twa postawa, jako osoby wyznającej ściśle określone wartości, jest zdumiewająca. :P

I tak się zastanawiam dlaczego,bo nie wierzę,że nagle przez dzień wzrośnie sprzedaż dekoderów,a Polsat mógłby zyskać dużo sympatii u widzów, u mnie stracił i to sporo.

Na pewno była to kolejna okazja do wypromowania sportowych stacji Polsatu. Jeżeli polscy sportowcy osiągają duże sukcesy to najczęściej możesz obejrzeć je właśnie na sportowych stacjach Polsatu. Wcześniej byli to siatkarze, piłkarze ręczni, a teraz Radwańska. To taka propaganda, a mówiąc współcześnie "PiaR". ;)

A to dziwne, ze stracili u Ciebie sporo skoro jesteś abonentem Cyfrowego Polsatu. :D U mnie znów straciliby dużo, gdyby mecz transmitowali na kanale otwartym, gdyż za możliwość oglądania sportowej oferty Cyfrowego Polsatu płacę 60 zł miesięcznie, a inni mieliby ją za darmo - mecz Radwańskiej w finale Wimbledonu na Polsacie bądź Polsacie Sport News.

 

A co do komentarza Bohdana Tomaszewskiego to w pierwszym secie, zwłaszcza na jego początku, był całkowicie zagubiony. Zupełnie inaczej to wyglądało po przerwie (spowodowanej deszczem), gdy komentował w duecie ze swoim synem Tomaszem, który indywidualnie także jest ciężki do zniesienia komentatorem. :) A tak w ogóle to Tomasza Tomaszewskiego widziałbym w studio zamiast Jerzego Mielewskiego, a od samego początku z Bohdanem Tomaszewskim powinien komentować Paweł Motylewski. Wydaje mi się, że byłoby to najlepsze rozwiązanie, ale już jest po wszystkim.

PS. Gratuluję Radwańskiej udziału w finale Wimbledonu, drugiego miejsca w rankingu WTA, a także wygranego seta Sereną Williams. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza uwaga Wiking - jestem wielkim fanem siatkówki już naprawdę od bardzo długiego czasu,dużo dłuższego niż tenisa więc LŚ i siatkarze bardzo mnie interesują. Po drugie Wiking- to była ironia.Po trzecie- nie widzę powodu byś mi Panował i jeszcze od wielmożnych,ale widać jak argumenty merytoryczne się kończą zaczynają się osobiste wycieczki i absolutne pudła tak jak stwierdzasz,że siatka mnie nie interesuje?? Na jakiej podstawie?? no właśnie to wiesz chyba tylko Ty,bo jestem bardzo aktywny w temacie siatkarskim na tym forum.

Kolejna część wiking- płacę abonament by oglądać wszystkie mecze wimbledonu o ile czas mi oczywiście pozwala,a nie dla jednego meczu Radwańskiej w finale wimbledonu i mi wcale nie przeszkadza,że można coś obejrzeć za darmo i w kanale płatnym,w końcu platformę kupuję się chyba nie dla pojedynczych programów tylko dla palety różnych programów i stacji.

Trzecia sprawa-B.Tomaszewski to Nestor polskiego dziennikarstwa,naprawdę legenda,z którą nawet Szpakowski,bo o Borku nawet nie ma co pisać nie może się równać. Fantastyczny człowiek,uwielbiam jak opowiada różne historie z przeszłości sportu,bo robi to tak pięknie,magicznie,ciepło i wciąga niesamowicie ta jego historia.Jeszcze niedawno co poniedziałek właśnie były takie rozmowy z B.Tomaszewskim w Kronice sportowej PR1,strasznie je uwielbiałem. To jest jedna z nielicznych osób,która jest chodzącą encyklopedią historii sportu.Należy mu się ogromny szacunek,ale właśnie niektórzy potrafią obrzucać błotem,to świadczy o Was.

A koncząc wątek medialności tenisa opinia Roberta Radwańskiego,w sumie chwaląca Polsat

- W sumie się do tego przyzwyczailiśmy. Ale po prostu szkoda, że mimo coraz lepszych wyników naszych zawodników tenis w Polsce wciąż jest traktowany tak po macoszemu w mediach. Właściwie prawie wcale nie można go oglądać w polskiej telewizji, no wyjątkiem tu jest Polsat. W tenisie sezon trwa dziesięć miesięcy, czyli niemal przez cały rok trzeba być w wysokiej dyspozycji i grać na okrągło, co chwilę zmieniając kontynenty. Ale bardziej promuje się sporty, w których startuje się przez trzy miesiące w roku, albo takie, które uprawiane są w kilku ledwie krajach Europy. Mam nadzieję, liczę po cichu, że sukcesy Agnieszki i innych polskich tenisistów, wreszcie zasłużą na większą uwagę mediów, zwłaszcza telewizji - dodał.

Zgadzam się z tą opinią,na pewno Polsat należy pochwalić za transmisje w darmowym kanale -PSN tenisa ,bo transmitują bardzo dużo turniejów tenisowych meżczyzn ,natomiast swoją opinię o braku relacji z finału w kanale otwartym podtrzymuję. Uważam,że by dużo zyskali wizerunkowo i powtórzę to nie był zwykły mecz i zwykły turniej. Być może Polska na podobny sukces będzxie musiała czekać 75 lat,choć wierzmy,że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jesteś fanem siatkówki, ale w poprzednim poście wyraziłeś żal, że mecze reprezentacji Polski będą transmitowane na otwartym kanale. Teraz zmieniasz zdanie, ale to nie pierwszy przejaw niekonsekwencji w Twoich wypowiedziach, co tłumaczysz między innymi ironią bądź nieprecyzyjnością poprzedniej wypowiedzi. :)

Jeżeli nie chcesz transmisji meczów reprezentacji Polski na otwartym kanale (cytuję to w moim poprzednim poście) to nie trudno wysnuć wniosek, że nie jesteś fanem siatkówki. Gdyby było inaczej to z tego faktu bardzo ucieszyłbyś. A argumentów to u Ciebie brak, gdyż zarzucasz Polsatowi, że transmituje siatkówkę, a nie tenis. W czym siatkówka jest gorsza od tenisa ziemnego? W jednym jak i w drugim przypadku była/jest szansa na osiągnięcie historycznego wyniku. Siatkarze mogą sięgnąć po medal Ligi Światowej poza granicami Polski, a nawet po złoto, co nigdy wcześniej nie zdarzyło się. Natomiast Radwańska miała szansę na wygranie Wimbledonu, co także nigdy wcześniej nie zderzyło się.

Akurat tak składa się, że za Cyfrowy Polsat płacę tylko ze względu na pojedyncze kanały czyli dla paczki sportowych stacji Polsatu, Eurosportu/2, a także TVP Sport. Reszta mnie nie interesuje, a dokładniej mówiąc reklamy przerywane serialami, filmami bądź dokumentami. :)

A gdzie ja obrzuciłem błotem Bohdana Tomaszewskiego? Nie kłam! Wyraziłem swoją opinię na temat komentarza i stwierdziłem, że Bohdanowi Tomaszewskiego potrzebna jest pomoc. Nie ma co ukrywać, że Bohdan Tomaszewski ma swoje lata i z niektórymi rzeczami może mieć problem.

Nic by nie zyskali, gdyby transmitowali finał na otwartym kanale, gdyż ciągle zdarzają się takie osoby, jak Ty czyli osoby, którym ciągle jest mało transmisji na kanale otwartym pomimo tego, że Polsat daje ich najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wyścig? Przecież oni się gapili na padający deszcz..

W 2008 roku była taka sama sytuacja, wyścig F1 kolidował z meczem Polska - Niemcy bodajże na Euro. Wtedy F1 przenieśli na TV4 i nic się nie stało, tu chyba można było postąpić analogicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pretensje nie wiem o co. A czy Eurosport jakby dajmy na to Radwańska doszla do finału AO lub US Open to czy pokazał by mecz w otwartym kanale? No właśnie wiec nie wymyślajcie jakichś chorych teorii.

Lepiej weźcie się za bande w TVP bo oni to odwalają szopkę!

Zawsze jak mają prawa do ciekawych transmisji to je marnują tylko, przykład MŚ w hokeja elity z tego roku. Ale to nie temat o żenującym kanale tvp sport...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 13 lipca

09:15 GP Włoch - 1. sesja treningowa w klasie Moto3 Polsat Sport

10:10 GP Włoch - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

11:10 GP Włoch - 1. sesja treningowa w klasie Moto2 Polsat Sport

13:15 GP Włoch - 2. sesja treningowa w klasie Moto3 Polsat Sport

14:10 GP Włoch - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

15:10 GP Włoch - 2. sesja treningowa w klasie Moto2 Polsat Sport

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie Polsat Sport

 

Sobota 14 lipca

09:15 GP Włoch - 3. sesja treningowa w klasie Moto3 Polsat Sport

10:10 GP Włoch - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

11:10 GP Włoch - 3. sesja treningowa w klasie Moto2 Polsat Sport

13:00 GP Włoch - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3 Polsat Sport

13:00 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - 1. mecz półfinałowy mężczyzn Polsat Sport Extra

13:55 GP Włoch - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP Polsat Sport

14:00 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - 2. mecz półfinałowy mężczyzn Polsat Sport Extra

15:10 GP Włoch - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2 Polsat Sport

16:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie Polsat Sport

18:00 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - mecz o 3. miejsce mężczyzn Polsat Sport Extra

20:15 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - mecz finałowy mężczyzn Polsat Sport Extra

04:00 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBC i WBA w Las Vegas - waga lekkopółśrednia: Danny Garcia - Amir Khan Polsat Sport Extra

 

Niedziela 15 lipca

08:40 GP Włoch - rozgrzewka w klasie Moto3 Polsat Sport

09:10 GP Włoch - rozgrzewka w klasie Moto2 Polsat Sport

09:40 GP Włoch - rozgrzewka w klasie MotoGP Polsat Sport

10:30 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - 1. mecz półfinałowy kobiet Polsat Sport Extra

11:00 GP Włoch - wyścig w klasie Moto3 Polsat Sport

11:30 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - 2. mecz półfinałowy kobiet Polsat Sport Extra

12:20 GP Włoch - wyścig w klasie Moto2 Polsat Sport

14:00 GP Włoch - wyścig w klasie MotoGP Polsat Sport

14:00 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - mecz o 3. miejsce kobiet Polsat Sport Extra

15:15 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Niemczech - mecz finałowy kobiet Polsat Sport Extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie mógł pokazać meczu Agnieszki w głównym , bo by dostał ogromną karę od F1 że nie pokazuje ich wyścigu na głównym kanale a tak jest w umowie.

 

 

Jakby chciał to by pokazał. Dlaczego na Polsacie sport news są transmisje ??? A no są bo mają prawa na różne emisje meczów. (Holenderska tv publiczna też pokazuje Wimbledon). Ja kupuje się prawa to na różne emisje w telewizji kodowanej, telewizji niekodowanej, w usłudze PPV, VOD, kanale premium. A co do F1 to tam obowiązują inne zasady pokazywania wyścigów przez stację telewizyjną. Polsat z nadajników naziemnych analogowych jest ogólnodostępny w całej Polsce, a TV4 tylko w części Polski. Co do kary Polsatu odnośnie F1 to mógł w umowie mieć napisane, że wyścigi będą tylko w Polsacie, a nie w TV 4. Więc złamał zapis i karę dostał. Nie znamy umów, ale przy każdym sporcie inne zasady obowiązują odnośnie sprzedaży praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś fanem siatkówki, ale w poprzednim poście wyraziłeś żal, że mecze reprezentacji Polski będą transmitowane na otwartym kanale. Teraz zmieniasz zdanie, ale to nie pierwszy przejaw niekonsekwencji w Twoich wypowiedziach, co tłumaczysz między innymi ironią bądź nieprecyzyjnością poprzedniej wypowiedzi. :)

Jeżeli nie chcesz transmisji meczów reprezentacji Polski na otwartym kanale (cytuję to w moim poprzednim poście) to nie trudno wysnuć wniosek, że nie jesteś fanem siatkówki. Gdyby było inaczej to z tego faktu bardzo ucieszyłbyś. A argumentów to u Ciebie brak, gdyż zarzucasz Polsatowi, że transmituje siatkówkę, a nie tenis. W czym siatkówka jest gorsza od tenisa ziemnego? W jednym jak i w drugim przypadku była/jest szansa na osiągnięcie historycznego wyniku. Siatkarze mogą sięgnąć po medal Ligi Światowej poza granicami Polski, a nawet po złoto, co nigdy wcześniej nie zdarzyło się. Natomiast Radwańska miała szansę na wygranie Wimbledonu, co także nigdy wcześniej nie zderzyło się.

Akurat tak składa się, że za Cyfrowy Polsat płacę tylko ze względu na pojedyncze kanały czyli dla paczki sportowych stacji Polsatu, Eurosportu/2, a także TVP Sport. Reszta mnie nie interesuje, a dokładniej mówiąc reklamy przerywane serialami, filmami bądź dokumentami. :)

A gdzie ja obrzuciłem błotem Bohdana Tomaszewskiego? Nie kłam! Wyraziłem swoją opinię na temat komentarza i stwierdziłem, że Bohdanowi Tomaszewskiego potrzebna jest pomoc. Nie ma co ukrywać, że Bohdan Tomaszewski ma swoje lata i z niektórymi rzeczami może mieć problem.

Nic by nie zyskali, gdyby transmitowali finał na otwartym kanale, gdyż ciągle zdarzają się takie osoby, jak Ty czyli osoby, którym ciągle jest mało transmisji na kanale otwartym pomimo tego, że Polsat daje ich najwięcej.

TO BYŁA IRONIA , a teraz wytłumaczę Ci dlaczego. Tłumaczysz,że Polsat to nie instytucja charytatywna więc nie pokazuje finału Isi w Polsacie otwartym.Ale odwracając TWÓJ tok myślenia można powiedzieć,że Polsat to instytucja charytatywna bo pokazuje mecze siatkarzy,więc z tym

Szkoda,że nie są tak niecharytatywni w stosunku do siatkarzy i ich mecze emitują w kanale otwartym
to była IRONIA i ośmianie twojej argumentacji. Ale skoro Ty lepiej wiesz co ja mam na myśli i czym się interesuję bądź nie dochodzę do wniosku,że nie warto prowadzić z Tobą dialogu,bo nie rozumiesz moich postów i po prostu je nadinterpretujesz bądź zmyślasz rzeczy, których nie napisałem. Tak jest chociażby z B.Tomaszewskim. Nigdzie nie napisałem, że obrzucasz go błotem(wskaż mi to zdanie). Jakbyś nie zauważył to odnosiłeś się do innych użytkowników i nigdzie nie użyłem twego nicku. To co odnosiło się do Ciebie zostało wyraźnie zaznaczone poprzez dodanie twojego nicku:)

Co do argumentacji,że finał Isi powinno być pokazane w kanale otwartym to uargumentowałem wyraźnie w poprzednich postach i nie będę się powtarzał. I napiszę jeszcze raz dla Ciebie:

ZAWSZE BYŁEM ZA TRANSMISJĄ MECZÓW SIATKÓWKI W KANALE OTWARTYM. DOWODY: poczytaj sobie temat POLSAT gdzieś tak z listopada czy grudnia 2011r. kiedy to byłem oburzony,że nie ma transmisji Pucharu Świata na Polsacie.

Wiking -Ironia właśnie na tym polega,że nie odczytuje się wszystkiego dosłownie to co pisze,tylko właśnie to oznacza zupełnie coś innego.I nie tłumaczę niekonsekwencji swojej wypowiedzi,bo jestem konsekwentny,tylko skoro nie zrozumiałeś moich postów to Ci tłumaczę.

odpowiadając na pytanie

W czym siatkówka jest gorsza od tenisa ziemnego?
W niczym.A może odpowiedz mi na odwrotne pytanie: W czym tenis ziemny jest gorszy od siatki, że Polsat nie może przeprowadzić jednej transmisji w GŁÓWNYM kanale otwartym raz na kilka lat??

Odpowiadając na inny zarzut: nie liczy się ilość ,a jakość,trudno porównywać np. transmisję meczu Polska-Andora do finału MŚ czy ME. Czy Polsat daje najwięcej transmisji?? Porównywalną ilość do TVP,zważając,że teraz TVP będzie nadawać olimpiadę 12 godzin dziennie ,patrząc na fakt,że zimą bardzo dużo sportu pokazuje,no i jeszcze szereg innych transmisji,a teraz jeszcze dojdzie LM i być może mecze polskich ekip w LE to naprawdę to wrażenie optyczne będzie teraz inne.

Teraz odnosząc się do innych wypowiedzi innych użytkowników. Nie widzę powodu by mieszać w to Eurosport. Eurosport nie ma możliwości nadawania czegoś w kanale otwartym,bo takowego nie ma, nie jest on polskim kanałem w sensie decyzyjnym,więc nawet nie mogli by dać otwartego okna na Polskę bez zgody centrali w Paryżu,zresztą nie jest to wykonalne by dać transmisję niekodowaną w jednym kraju,a w innych zakodować. Może dożyjemy czasów kiedy to Eurosport będzie dostępny np. w jakimś Mux-ie tv naziemnym(tym płatnym).

Cieszę się,że pojawiły się głosy wsparcia, które mówią to co i ja,że gdyby była taka wola to transmisja by była w kanale otwartym. Tu dla mnie niestety tej woli zabrakło i uważam,że po to jest forum,że mogę o tym napisać czy się nawet trochę jak to woli poużalać nad tym faktem. Uważam,że to jest sens istnienia for,bo gdyby wszystko tak po prostu przyjmować do wiadomości to po co fora?? Wszystko co miałem do napisania w tym temacie napisałem,dobrze,że chociaż było w Polsacie Sport,bo mogłem obejrzeć mecz w bardziej komfortowych warunkach niż gdyby musiał oglądać przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tłumaczysz,że Polsat to nie instytucja charytatywna więc nie pokazuje finału Isi w Polsacie otwartym.Ale odwracając TWÓJ tok myślenia można powiedzieć,że Polsat to instytucja charytatywna bo pokazuje mecze siatkarzy,więc z tym

 

Szkoda,że nie są tak niecharytatywni w stosunku do siatkarzy i ich mecze emitują w kanale otwartym

 

to była IRONIA i ośmianie twojej argumentacji.

Obśmiać to ja mogę Twoje żale, które są bezsensowne i nadal nie przedstawiłeś żadnego poważnego argumentu, który przemawiałby za tym, aby Polsat transmitował finał Wimbledonu na otwartym kanale. Twój argument, jakoby zyskali na wizerunku jest śmieszny. Myślisz, że nie mają ludzi od marketingu i oczekują na Twoje darmowe specjalistyczne rady? :lol2:

 

Cyfrowy Polsat nie jest instytucją charytatywną, podobnie jak Fundacja Lux Veritatis, i trzeba cieszyć się, że tak wiele transmisji udostępniają na kanale otwartym. Rozumiem, że ty byś chciał wszystko oglądać na kanale otwartym, ale z jakiegoś powodu stworzyli odpłatne sportowe stacje i przypuszczam, że jak sama nazwa wskazuje, aby na nich zarobić. Ale tylko tak przypuszczam, gdyż nie jestem ekspertem w przeciwieństwie do innych. Tylko staram się podchodzić to tych kwestii logiczny sposób.

 

Wracając jeszcze to obśmiewania to warto obśmiać Twoją dedukcję czyli powód nie transmitowania finału Wimbledonu z udziałem Agnieszki Radwańskiej, a mianowicie poglądy polityczne jednej z finalistek i nie mówię tu o Amerykance. :P Oczywiście później już nie podnosiłeś tego argumentu, gdyż dotarło do Ciebie, że jest absurdalny. :D

 

Nigdzie nie napisałem, że obrzucasz go błotem(wskaż mi to zdanie). Jakbyś nie zauważył to odnosiłeś się do innych użytkowników i nigdzie nie użyłem twego nicku.

Odniosłeś się do ogółu, a ja wypowiedziałem się negatywnie o sposobie komentowania Bohdana Tomaszewskiego, więc wypowiedź była skierowana również do mnie. Nigdzie nie wspomniałeś, że do wszystkich wypowiadających się negatywnie, ale nie do Wikinga. :)

 

W czym tenis ziemny jest gorszy od siatki, że Polsat nie może przeprowadzić jednej transmisji w GŁÓWNYM kanale otwartym raz na kilka lat??

W niczym nie jest gorszy, ale cała ta sytuacja wynika z polityki programowej Polsatu, ale Ty tego nie możesz zrozumieć tylko piszesz o Newsweeku. :)

 

Porównywalną ilość do TVP,zważając,że teraz TVP będzie nadawać olimpiadę 12 godzin dziennie ,patrząc na fakt,że zimą bardzo dużo sportu pokazuje,no i jeszcze szereg innych transmisji,a teraz jeszcze dojdzie LM i być może mecze polskich ekip w LE to naprawdę to wrażenie optyczne będzie teraz inne.

A teraz zestaw to sobie z nadawcami komercyjnymi i zobaczymy czy Polsat jest taki zły. :)

 

Nie widzę powodu by mieszać w to Eurosport. Eurosport nie ma możliwości nadawania czegoś w kanale otwartym,bo takowego nie ma, nie jest on polskim kanałem w sensie decyzyjnym,więc nawet nie mogli by dać otwartego okna na Polskę bez zgody centrali w Paryżu,zresztą nie jest to wykonalne by dać transmisję niekodowaną w jednym kraju,a w innych zakodować. Może dożyjemy czasów kiedy to Eurosport będzie dostępny np. w jakimś Mux-ie tv naziemnym(tym płatnym).

Wiem, że to wypowiedź skierowana do wszystkich, ale pozwolę się do niej odnieść.

Ale możesz ich krytykować, tak samo jak Polsat, że nie stworzą polskiej wersji Eurosportu, takiej ogólnodostępnej, która mogłaby starać się o naziemne nadawanie Polsce albo po prostu odkodować sygnał na satelicie HotBird tak, jak ma to miejsce w przypadku niemieckiej wersji na satelicie Astra. To tylko zależy od tego czy chcą tak samo jak w przypadku Polsatu.

 

bo mogłem obejrzeć mecz w bardziej komfortowych warunkach niż gdyby musiał oglądać przez internet.

To teraz już wiem skąd w ogóle wziął się Twój żal, że Polsat nie planuje transmitować meczu na otwartym kanale. A dalsza dyskusja to tylko próba zachowania honoru. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój argument, jakoby zyskali na wizerunku jest śmieszny. Myślisz, że nie mają ludzi od marketingu i oczekują na Twoje darmowe specjalistyczne rady? :lol2:

To był tylko jeden z argumentów, nie jedyny.

Cyfrowy Polsat nie jest instytucją charytatywną, podobnie jak Fundacja Lux Veritatis, i trzeba cieszyć się, że tak wiele transmisji udostępniają na kanale otwartym. Rozumiem, że ty byś chciał wszystko oglądać na kanale otwartym, ale z jakiegoś powodu stworzyli odpłatne sportowe stacje i przypuszczam, że jak sama nazwa wskazuje, aby na nich zarobić. Ale tylko tak przypuszczam, gdyż nie jestem ekspertem w przeciwieństwie do innych. Tylko staram się podchodzić to tych kwestii logiczny sposób.

Oczywiście,że nie,ale właśnie taka jest z Tobą rozmowa.Przecież napisałem wyraźnie,że kupuję dany abonament by móc oglądać wszystko,a nie pojedynczy mecz,w tym przypadku finał pań.

Solorz nie jest instytucją charytatywną i jeśli coś transmituje na antenie otwartej to oznacza,że przyniesie mu to zyski. Widać uznał,że lepiej pokazywać siatkarzy,bo tam ma przez cały czas darmową reklamę produktu,który kupił za ciężkie pieniadze,czyli PLUS. Nie podejrzewam,żeby nie zarobił na transmisji meczu Radwańskiej,który miałby bardzo dużą ogladalność,bo naprawdę ta sprawa była bardzo dobrze nagłośniona,powiedziałbym,że lepiej niż siatkarze,bo o nich nie mówili cały czas w radiu czy w TV.

W niczym nie jest gorszy, ale cała ta sytuacja wynika z polityki programowej Polsatu, ale Ty tego nie możesz zrozumieć tylko piszesz o Newsweeku. :)

a czy ja nie napisałem,że wynika z polityki programowej i że siatkówka jest dla nich ważniejsza?? Otóż napisałem.

O Neewsweeku wspomniałem jako o dowodzie na to,że Isia jest zwalczana przez pewne kręgi,co Ty napisałeś,że jest to bzdura.

A że Solorz nie może narażać się władzy niech świadczą słowa T.Lisa po odejściu z Polsatu ,że pan Solorz miał "pistolet przystawiony do skroni i musiał go zwolnić"(to było jeszcze za wcześniejszych rządów),więc pewnie to nie było istotne,może faktycznie bez znaczenia,ale i tego wykluczyć ze stuprocentową pewnością nie mogę.

Odniosłeś się do ogółu, a ja wypowiedziałem się negatywnie o sposobie komentowania Bohdana Tomaszewskiego, więc wypowiedź była skierowana również do mnie. Nigdzie nie wspomniałeś, że do wszystkich wypowiadających się negatywnie, ale nie do Wikinga. :)

Ale też nigdzie nie napisałem ,ze go obrzucasz, więc to Ty napisałeś nieprawdę,tak samo jak napisałeś do mnie odnosząc się "że Polsat jest zły": kiedy ja takiego stwierdzenia nie użyłem.

Piszesz o nieścisłościach w moich postach,ale sam także mieszasz w postach,bo raz piszesz,że

Rozumiem, że jeżeli coś Ciebie, wielmożnego pana, nie interesuje to inni nie powinni mieć możliwości obejrzenia tego na kanale otwartym? Twa postawa, jako osoby wyznającej ściśle określone wartości, jest zdumiewająca. :P

By w następnym poście stwierdzić

Jesteś fanem siatkówki
No więc to absolutnie się kupy nie trzyma.
ale w poprzednim poście wyraziłeś żal' date=' że mecze reprezentacji Polski będą transmitowane na otwartym kanale[/quote']No właśnie o to chodzi,że nie to wyraziłem tylko Ty odczytałeś mój post na serio, a to była powtórzę IRONIA.
A teraz zestaw to sobie z nadawcami komercyjnymi i zobaczymy czy Polsat jest taki zły. :)

Pisałeś wyraźnie

którym ciągle jest mało transmisji na kanale otwartym pomimo tego, że Polsat daje ich najwięcej.

Nigdzie nie było napisane ,że chodzi ci wyłącznie o nadawców komercyjnych. Ale tak- ja jestem wielkim fanem sportu i sportu zawsze mi mało wszędzie :D

To teraz już wiem skąd w ogóle wziął się Twój żal, że Polsat nie planuje transmitować meczu na otwartym kanale. A dalsza dyskusja to tylko próba zachowania honoru. :P

Gdybyś czytał dokładnie moje posty to byś wiedział od dawna,że nie mam Polsatu Sport Estra, bo nie robiłem z tego tajemnicy. No i znowu zarzucasz mi hipokryzję,a prawda jest taka,że to samo pisałbym gdyby transmisja od razu była planowana w Polsacie Sport. Odsyłam do tematu Polsat i dyskusji ,w której też chyba brałeś udział o transmisjach PŚ siatkarzy . Transmisje były planowane tylko na kanale Polsat Sport(który miałem i wtedy) i mimo to byłem oburzony,że nie ma transmisji na POLSACIE. Później okazało się,że jednak PSN także pokaże te mecze, więc było lepiej dla widzów w Polsce. Zresztą paradoksem jest to,ze ja mam Cyfrowy Polsat i dla mnie lepiej bo mogę ogladać mecze w Polsat Sport czy Polsat Sport News ,a wolę gdy turnieje pokazuje Eurosport,którego nie mam ,bo Eurosport lepiej pokazuje turnieje wielkoszlemowe i ma lepsze kadry sprawozdawcze. I tutaj też krytykowałem Polsat za obsługę wimbledonu. Więc mój komfort nie jest o dziwo dla mnie najważniejszy. I naprawdę skończ już te złośliwości ,ataki personalne,prowadź rozmowę na argumenty,naprawdę ja sam aniołem nie jestem,ale ban dał mi do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...