Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje serwis dvbnews.pl we wrześniu Polsat Sport Extra ma zmienić nazwę na Polsat Sport News.Szykuje się konkurencja dla Orange Sport Info.

Nie będzie żadnego Polsat Sport News. To tylko plotka była, zresztą już dvbnews.pl to usunęło.

Polsat Sport Extra przejdzie do pakietu Familijnego a w pakiecie Sport zastąpi go Polsat Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Chodzi po prostu o to, że Polsat News ma prawa do obszernych skrótów z LM i LE, które będzie prezentował wieczorami - tyle. Żadnego Polsat Sport News nie będzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna relacja z meczu Lech - Brugge na Polsat sport jeśli tak bedą przebiegały inne relacje meczów Lecha bedzie super. Duzo wywiadow nawet konferncja prasowa co przyznam szczerze pierwszy raz widzialem po meczu w Polskiej TV. Brawo dla Polsatu . Ogladanie teraz pilki noznej w polsacie bedzie duza przyjemnoscia. Tylko jakby jeszcze zmienili to studio przed meczami LM . Na uwage tez zasluguje fakt iz Mati Borek w środę komentował ze stadionu w Atenach mecz Ligi Mistrzów a w czwartek był juz na meczu Lecha. Cała transmija z meczu lecha trwala 4h co jest chyba jakims rekordem ;) . Jedyny minus to długie przerwy reklamowe ale da sie to przecierpiec ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz. Tak slabo relacjonowanego meczu dawno nie widzialem. Przeciez po drugiej strony boiska ciezko bylo cokolwiek dostrzec, wygladalo to tak jakby ktos z trybun to kamerowal. Praca jednej kamery przez wiekszosc meczu to troche za malo. :) Ostatnio na C+ ogladalem mecz Lecha z Polonia i Polsat moze sie uczyc jak powinna wygladac relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz. Tak slabo relacjonowanego meczu dawno nie widzialem. Przeciez po drugiej strony boiska ciezko bylo cokolwiek dostrzec, wygladalo to tak jakby ktos z trybun to kamerowal. Praca jednej kamery przez wiekszosc meczu to troche za malo. :) Ostatnio na C+ ogladalem mecz Lecha z Polonia i Polsat moze sie uczyc jak powinna wygladac relacja.

 

chyba sobie kpisz, przecież to nie kamery Polsatu, tylko C+, które je tam rozłożyła, gdy Amika grała w Ekstraklasie! NIe pamiętasz tych relacji??? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszynski widocznie nie widziales zadnego meczu na C+. Ja akurat mam porownanie, bo posiadam Polsat i Cyfre. Transmisja byla fatalna, zreszta sporo osob narzekalo na forach. Stadion nadaje sie do transmisji, trzeba tylko lepiej ustawic kamery(e?) i przede wszystkim musi byc wiecej kamer, a nie jedna przez wiekszosc meczu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie transmisja ok, tylko momentami niepotrzebnie skracali... pamiętam jedną kontrę Lecha, kiedy mało mnie szlak nie trafił, bo nic nie było widać, co do studia, to dziwnie trochę wyglądało, same stołki i nic więcej? a moim zdaniem kłótnie kto lepiej, a kto gorzej są bez sensu, ja widziałem mecz, nie wiem jak wy... i cieszę się z wygranej, chodź niestety skromnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że taki sposób komentarza pozostanie już na stałe. Widać teraz doskonale jakie jest podejście Polsatu do wyścigów samochodowych. Liczy się tylko kasa. Od zawsze Polsat w fatalny sposób relacjonował wyścigi F1 i nie chodzi tu o jakośc obrazu, bo ta była bardzo dobra, a o całą otoczkę. Najpierw zrezygnowano ze studia z publicznością, zaprzestano też pokazywania ciekawej serii GP2 teraz zrezygnowano z komentarza z toru. Ciekawe z czego da sie jeszcze zrezygnować żeby zaoszczędzić trochę grosza? Może studio przed sesjami oraz po wyścigu? Po co ono jest potrzebne jeśli i tak tam nic ciekawego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakość relacji spada wraz z zainteresowaniem. W końcu Kubica słabiej jeździ niż w poprzednim sezonie, a wiemy, że wielu jest kibiców, ale sukcesu, a tych w tym sezonie za wiele to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat powinien zrezygnować z F1, niepotrzebnie tracą na niej kasę. Te bolidy jeżdżą dookoła i co po za tym? Może czasami jakaś stłuczka! A teraz jeszcze nie będzie tankowania :| Jeżeli Robert będzie się spisywał dobrze w następnym sezonie to niech walczą o transmisje. Ale po co ona jest w Polsacie otwartym? Gdyby było by na PSE to wtedy do kasy POLSATU wpłynęły by większe sumki. No i wtedy można było by powalczyć o Premier League lub La Liga i oczywiście Serie A (Bundesligę na szczęście mamy!) Wg mnie tracą też kasę na ligę holenderską, bo to nuda i dno. Czasami ciekawi mnie tylko l.rosyjska, ale mówię czasami. Szkocka jest ok! (chodzi mi o mecze Celticu, lub Rangers'ów) Nie wiem po co siatkówka chodzi w POLSACIE OTWARTYM?? Dają ludziom darmo rozrywkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, właśnie dlatego, że F1 jest na otwartym kanale to na niej zarabiają (czytaj-Reklamy). La Liga to można zapomnieć na długo, myślę,że o Premiership też. Jedynie realna wydaje się być Serie A, ale jeśli włoski odpowiednik naszego C+ kupi tam całość to też możemy o Serie A zapomnieć

Moim zdaniem Polsat powinien zrezygnować z F1, niepotrzebnie tracą na niej kasę. Te bolidy jeżdżą dookoła i co po za tym? Może czasami jakaś stłuczka!
No więc....to Twoje zdanie, bo Tobie się F1 nie podoba i uważasz, że innym też nie. A ja Ci mówię, że mają sporą oglądalność, i żeby nie było ja też nie lubię F1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat powinien zrezygnować z F1, niepotrzebnie tracą na niej kasę.

Najpierw się myśli a później pisze. Jeśli kupili prawa na pokazywanie całego sezonu w kanale otwartym to nawet jeśliby chcieli zrezygnować z pokazywania to nie mogą.

Jeżeli Robert będzie się spisywał dobrze w następnym sezonie to niech walczą o transmisje.

Solorz zadzwoni do Ezo TV i wróżka mu odpowie: "Tak Panie Solorz, kupuj Pan prawa bo Kubica będzie wygrywał". Zastanów się co piszesz.

Po co ona jest w Polsacie otwartym? Gdyby było by na PSE to wtedy do kasy POLSATU wpłynęły by większe sumki.

Polsat powinien Cię zatrudnić na stanowisku managerskim. Pewnie za daleko by wtedy nie ujechał. Taką kasę jaką oni mają z reklam z siatkówki i Formuły 1 w Polsacie to Polsat Sport przez tydzień nie uzbiera. Polsat nie robi nic dla ludzi tylko kombinuje jak tu zrobić by jak najwięcej zarobić. Jeśli bardziej opłacałoby im się pokazywać tylko w Polsacie Sport to dawno by to robili. Poza tym w Polsce tylko stacje niekodowane mogły się ubiegać o prawa do transmisji z Formuły 1.

Nie wiem po co siatkówka chodzi w POLSACIE OTWARTYM?? Dają ludziom darmo rozrywkę!

Tak Cię kole w oczy, że wszyscy mogą to oglądać? Przeszkadza Ci to? Wkurzają mnie takie psy ogrodnika jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...