Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mecz towarzyski Brazylia - Włochy o 20.40 na żywo w Polsacie Sport Extra (10.02 wtorek)

mecz towarzyski Francja - Argentyna o 20.55 na żywo w Polsacie Sport (11.02 środa)

mecz towarzyski Hiszpania - Anglia o 21.55 na żywo w Polsacie Sport (11.02 środa)

 

i premiery meczów:

mecz towarzyski Niemcy - Norwegia 23.10 w Polsacie Sport Extra (11.02 środa)

mecz EL. MŚ 2010 Irlandia - Gruzja 15.50 w Polsacie Sport (12.02 czwartek)

 

prawdziwa uczta smile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copa del Rey 2009 - Puchar Króla na żywo od przyszłego czwartku!

 

Copa del Rey czyli Puchar Jego Królewskiej Mości to jedno z największych wydarzeń sportowych w Hiszpanii. Edycję 2009 (19-22. lutego) pokażemy na żywo!

 

Hiszpańska ACB to najlepsza europejska koszykarska ekstraklasa, pełna gwiazd światowego formatu. W Copa del Rey startuje osiem czołowych klubów, a zatem jest to wydarzenie sportowe wielkiego formatu.

 

Już samo losowanie turniejowej "drabinki" jest bardzo uroczystą ceremonią. Od 1987 r. w finałowym turnieju bierze udział siedem pierwszych w tabeli po I części sezonu zasadniczego klubów ACB oraz gospodarz imprezy.

 

W tym roku gospodarzem jest MMT Estudiantes Madryt. Podczas ceremonii losowania w Madrycie poznaliśmy tegoroczne pary zespołów, które zmierzą się ze sobą w ćwierćfinałach Pucharu Króla. Impreza odbędzie się oczywiście w stolicy Hiszpanii.

 

Pierwszą parę tworzy ubiegłoroczny zwycięzca turnieju, czyli DKV Joventut Badalona oraz gospodarz imprezy - MMT Estudiantes Madryt. Drużyna, która wygra to spotkanie zmierzy się w półfinale z Unicają Malaga lub Kalise Gran Canaria.

 

Kolejna para wygląda frapująco - spotkają Regal F.C. Barcelona i Real Madryt, a ostatnią parę tworzą ekipy lidera ACB, który ma na koncie 16 kolejnych wygranych - Tau Ceramica Vitoria oraz Pamesy Walencja.

 

*

 

Copa del Rey rozegrany zostanie po raz 73. Począkowo - od 1933 r. - grano o Puchar Hiszpanii; od 1940 rozgrywki nosiły nazwę Copa del generalissimus (Franco), a obecną nazwę noszą od roku 1984. W pierwszych trzech edycjach rozgrywano Final Four, z udziałem czterech zespołów; od 1987 w finałowej rozgrywce uczestniczy osiem drużyn.

 

Rekordzistami pod względem liczby zdobytych tych bardzo prestiżowych trofeów są Real Madryt - 22 finałowe zwycięstwa i Barcelona - 20.

 

Ciekawe wydarzenie, będzie co zobaczyć. Może będzie też relacja w PS, a nie tylko w PSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle zabierasz głos w temacie jak i tak wiadomo że będziesz wychwalał Cyfrę, bo co innego w Twoich postach nie widać tylko jaka Cyfra och i ach. A może abonenci wolą CP i wcale nie mają zamiaru przechodzić do Cyfry. Jeżeli wybrałeś Cyfrę ok, ale nie rób idiotów z abonentów CP, bo nie każdy ma takie zainteresowania jak Ty... Soty za OT, ale już nie mogłem dłużej patrzeć na wciąż powtarzające się posty, które ciągle mówią o tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sam wyskoczyłeś ze to super wydarzenie , a ja myśle ze po oglądalnosci euroligi i zainteresowania nią mediów / zeby ja ktoś kupił trzeba było nadawać / porównuje to do kupienia przez sportklub lige belgijską , nie jest to pozycja dla mas tylko dla miłośników koszykówki.Temat rozdmuchany przez ciebie , dla nielicznych ogladalnoćś niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że ciekawe wydarzenie a to trochę zmienia sens zdania :] Jeśli ktoś interesuję się koszem to wie, że to bardzo dobry i interesujący turniej. Każdy ma swoje upodobania. Wiem, że jest ma mało futbolu w PS, też mi go brakuję, ale póki co mi to wystarcza... Owszem może oferta sportowa nie jest idealna, ale trochę głupie jest naśmiewanie z abonentów CP i mówienie że podniecają się jakąś koszykówka lub coś w tym stylu... tyle ode mnie, takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam dosyć kosza.Wystarczyło oglądanie ligi polskiej (aż wstyd to pisać). Poziom z roku na rok coraz gorszy. Wiem, że to inna ranga zawodów, ale nie jestem tym zainteresowany. Na szczęście na razie nie mam PSE, więc nie zobaczę ani sekundy. PSE wezmę, razem z ESP2 (dla Bundesligi) dla profesjonalnie pokazanej F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przekonany na 99%, że LM będzie w Polsacie. w sumie nie wynika to z tego, że N nie chce już LM tylko sponsorzy i reklamodawcy nie są zadowoleni, że N ma za mały udział w rynku i nie leci to też w otwartym kanale. Polsat ma ponad 5 razy więcej abonentów i otwarty kanał z dużym zasięgiem (jest jeszcze TV4). podobno brakuje już tylko podpisów na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mnie tylko zastanawia czy PS zacznie pokazywać F1 w hd bo przecież obraz ma 16:9 to dlaczego nie jak inne zagraniczne stacje nie pokazują F1 w hd? :>

F1 w HD mogłaby być, z sygnałem w HD nie powinno być problemów, tyle że Polsat musiałby pewnie nieco więcej zapłacić niż za SD. F1 na pewno poprawiłaby ofertę PS HD. Powoli ten kanał zaczyna "mieć ręce i nogi". Jeszcze mogliby dorzucić 1 mecz Eredivisie i byłoby nieźle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że polsat wygrał ponieważ może równocześnie pokazywać na sześciu antenach inny mecz:

polsat

polsat sport

polsat sport extra

polsat play

tv4

polsat sport hd

Ja z tych rozważań wyrzuciłbym jednak TV4 :roll: Jakby nie patrzeć, TV4 jest dostępny w C+, a ta nie dzieli się z Polsatem żadną ligą na którą mają prawa (m.in. nasza Ekstraklasa, ligi: angielska, hiszpańska, włoska), więc czemu Polsat miałby dzielić się LM z C+, chociażby jednym meczem z danej kolejki :roll: A jeśli jeden mecz LM byłby pokazywany też w TVP, to C+ miałaby w takim wypadku 2 mecze LM u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przekonany na 99%, że LM będzie w Polsacie. w sumie nie wynika to z tego, że N nie chce już LM tylko sponsorzy i reklamodawcy nie są zadowoleni, że N ma za mały udział w rynku i nie leci to też w otwartym kanale. Polsat ma ponad 5 razy więcej abonentów i otwarty kanał z dużym zasięgiem (jest jeszcze TV4). podobno brakuje już tylko podpisów na umowie.

A 99% jestem pewien ze nie wygra poniewaz nic od dawna nie wygrali np . ich oferta na mś w piłce ręcznej mężczyzn była o połowe mniejsza od tvp , nawed trzy lata temu ich oferta na LM była tez o połowe mniesza.Jest to kolejny przetarg o którym duzo informują a potem totalna klapa / przetarg na naszą lige/. Podobno brakuje tylko mojego podpisu ale sie zastanawiam jaka dostane dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że ciekawe wydarzenie a to trochę zmienia sens zdania :] Jeśli ktoś interesuję się koszem to wie, że to bardzo dobry i interesujący turniej. Każdy ma swoje upodobania. Wiem, że jest ma mało futbolu w PS, też mi go brakuję, ale póki co mi to wystarcza... Owszem może oferta sportowa nie jest idealna, ale trochę głupie jest naśmiewanie z abonentów CP i mówienie że podniecają się jakąś koszykówka lub coś w tym stylu... tyle ode mnie, takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

Nie chciałem cie urazić ale po oglądalnosci euroligi i polskiego kosza wnoiskuje ze oglądalnosc koszykówki jest po prostu słabe .Euroliga ma wusoki poziom ale w polsce jest małe zainteresowanie nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie ze polsat zbierał kase na LM

 

 

W lutym zostanie rozstrzygnięty przetarg na pokazywanie meczów Ligi Mistrzów przez najbliższe 3 lata - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

 

Wystartują w nim wszystkie liczące się stacje telewizyjne. Cena może wynieść 20 milionów euro, a więc o 3 miliony więcej niż w poprzednim przetargu, który wygrały TVP i nSport.

 

- Od kiedy jesteśmy w Unii Europejskiej, ceny reklam znacznie zbliżyły się do tych z bogatszych rynków europejskich, stąd wzrost - ocenia Marian Kmita, szef Polsatu Sport.

 

Inna przyczyna to zmiany w regulaminie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, zwiększające szanse naszych klubów na awans do tych rozgrywek, które przez to staną się jeszcze atrakcyjniejsze dla polskich widzów.

 

Do tej pory Liga Mistrzów pokazywana była w TVP, należącej do koncernu ITI stacji nSport oraz w specjalnie uruchomionych na tę okazję kanałach. Dla nSport walka o Ligę Mistrzów może się okazać walką o byt. Najpoważniejszym konkurentem stacji należącej do koncernu ITI jest Polsat, chcący pokazywać rozgrywki w swoich stacjach kodowanych.

 

Największym atutem Polsatu jest doświadczenie (pokazywał Ligę Mistrzów przed nSportem) i zasięg. Stacja może docierać do 3 milionów gospodarstw domowych, podczas gdy rywal tylko do 500 tysięcy gospodarstw.

 

Dariusz Tuzimek, szef sportu w nSport, wskazuje atuty stacji: - Istotne będzie, ile meczów w technologii najwyższej jakości dana stacja jest w stanie pokazywać. A pod względem technologii jesteśmy w ścisłej czołówce europejskiej.

 

żródło wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oby nazbierali wystarczającą dużo. :D

Kosz ma naprawdę małą oglądalność w Polsce. Nie powiem już nic o naszej kadrze...

LM w CP - na pewno wiele osób z pakietem familijnym dokupiłoby pakiet sport (pewnie hity pokazałby PSE), więc zyski byłyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz pisał tu o tym ale chyba, ważne

 

 

"Z pewnością miłą informacją dla kibiców, jest fakt, że przyszłoroczne mistrzostwa Europy w piłce ręcznej(kobiet i mężczyzn), pokażemy właśnie my - powiedział w rozmowie z Polsatem News Marian Kmita, dyrektor sportu w Polsacie"

 

"polsat i ZPRP stara się robić wszystko, aby również móc transmitować zagraniczne turnieje z udziałem polskich zespołów narodowych. - Aby całościowo uzupełnić ofertę, niebawem będziemy także nabyć prawa telewizyjne do rozgrywek pucharowych, tak jak w przypadku siatkówki - dodał Marian Kmita, dyrektor sportu w Polsacie."

 

 

fajnie by było gdyby puszczali lige mistrzow w reke bo na eurosporcie leca tylko powtorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę do LM.Polsat tak jak NSPORT może się kopiować na kanale:''Dla Abonentów'' i może kopiować obraz w hd i przecież może być tak jak było z HBO jak był koncert dla Obamy,że Hbo był zakodowany a na kanale wyżej wymienionym była transmisja kanału HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tylko chcieli to mogliby pokazać w jednym dniu 7 meczów-Polsat,TV4,Polsat Sport,Polsat Sport HD,Polsat Sport Extra,Polsat Play,Dla Abonentów.Dla chcącego nic trudnego... Wszystkie te kanały już są,nie trzeba robic zbędnych kopi,które pogarszają jakość innych kanałów (tak jak w N )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...