Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem Legia zniszczyła mi mój kupon życia w STS...

5 kuponów po 10zł na każdym 10 spotkań ido wygrania z każdego 1980zł...

Był jeden meczyk w piłkę nożną waśnie Legia i ona mi nie weszła, reszta to hokej był...

Szkoda że kupony od razu podarłem bo bym sobie skana zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie stwaia sie 10 meczów na jednym kuponie ;] Takie cos wchodzi raz na milion - chyba że jestes szalonym szczęściarzem. Lepiej dać 4-5 zdarzeń za większą stawkę ;]

 

A ta liga co mecz pokazali w poniedziałek na PS to sie nazywa League One więc nie rozumiem czemu piszecie o 3 lidze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym powiedział że jest u nich tak:

 

Premier League (Głowna Liga) - powstała w 1992 roku liga założona przez czołowe angielskie kluby

Football League Championship (Mistrzostwa) - najstarsza liga swiata, do 1992 roku to mistrz tej ligi był Mistrzem Anglii

Football League One (Pierwsza Liga)

Football League Two (Druga liga)

Conference National

Conference North, Conference South

 

dalej już chyba nikogo nie interesuje ;]

 

Tak więc Polsat Sport nie pokazał 3 ligi tylko 1 ligę ;] 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy cyrku..

 

http://media2.pl/media/33972-tvp-jednak ... -2008.html

 

Aktualizacja:

Piotr Farfał, członek Zarządu TVP, po atrykule w prasie wydał oświadczenie, w którym czytamy: "W związku z wypowiedziami przedstawiciela Polsatu, że umowa pomiędzy TVP a Polsatem została podpisana, które zamieszczono w dzisiejszym artykule, zwracam się do Telewizji Polsat o publiczne pokazanie tej umowy (wraz z podpisami przedstawicieli TVP) opinii publicznej. Wiem, że TV Polsat tego nie uczyni, bo taki dokument nie istnieje! Artykuł zamieszczony w dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej traktuję jako kolejną próbę wywierania na TVP medialnego nacisku za pośrednictwem opinii publicznej, mającą zmusić TVP do zawarcia niekorzystnej umowy".

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy cyrku..

 

http://media2.pl/media/33972-tvp-jednak ... -2008.html

 

Aktualizacja:

Piotr Farfał, członek Zarządu TVP, po atrykule w prasie wydał oświadczenie, w którym czytamy: "W związku z wypowiedziami przedstawiciela Polsatu, że umowa pomiędzy TVP a Polsatem została podpisana, które zamieszczono w dzisiejszym artykule, zwracam się do Telewizji Polsat o publiczne pokazanie tej umowy (wraz z podpisami przedstawicieli TVP) opinii publicznej. Wiem, że TV Polsat tego nie uczyni, bo taki dokument nie istnieje! Artykuł zamieszczony w dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej traktuję jako kolejną próbę wywierania na TVP medialnego nacisku za pośrednictwem opinii publicznej, mającą zmusić TVP do zawarcia niekorzystnej umowy".

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Temat Euro 2008 jest w dziale Sport i tam należałoby przenieś te rozważania.Dla wyjaśnienia Cytat Arsenala z tego forum który rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej sprawie.-" Mecze muszą być na żywo w kanale otwartym zgodnie z umową, którą Polsat podpisał z UEFA: http://www.uefa.com/newsfiles/531297.pdf "- Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...