Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To informacja w ID kanału że program jest w 16:9, w ten sposób dekoder w SCART zmienia napięcie w nóżce od formatu i telewizor sam się przełacza na tryb 16:9.

A słowo Flaga w programowaniu itp. to rodzaj wartości gdzie w postaci liczby można zapisać co dana rzecz obsługuje lub co tam specjalnego ma np. że jest w 16:9 ;p i coś takiego jest w ID kanału. Edytowałeś kiedyś auta w GTA :> tam też są dane zapisany w postaci flag.

O właśnie na PS jest mecz w 16:9 i jest flaga ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem ten artykuł odnośnie dołączenia TVP Sport do oferty Cyfrowego Polsatu i mówią tam że kanał TVP Sport jest kanałem ,,drogim" i może nie trafić do pakietu familijnego.Zastanawiam się tylko jak już go dołączą to gdzie? Czy trzeba będzie extra płacić za TVP Sport czy też nie? A co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się nawet założyć, ze będzie w pakiecie Sport, bo ile można wrzucać do Familinego, jest w nim tyle kanałów, a za każdy jednak CP musi płacić i nie może wrzucić nie ograniczonej liczy kanałow tam, bo musieliby podnieść cene tego pakietu, podnieść ją o dużo, co byłoby bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne po dodaniu TVP Sport do pakietu ,,Sport" jego cena wzrośnie...

Wam też się tak wydaje?

Cena nie pakietu "Sport" nie powinna wzrosnąć, bo przecież w marcu br. podnieśli jego cenę o 5 złotych a dodali tylko Eurosport 2 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b , czyli Twoim zdaniem pakiet Familijny nie powinien zawierać NIC ? Akurat TVP Sport jest takim kanałem że mógłby się w nim znaleźć

( TVP Sport o ile wiem nie jest z założenia kanałem Premium ). Przecież w Pakiecie Familijnym jest dobry dobór kanałów no ale nie przesadzajmy, że Polsat coś na tym traci - przecież takie programy jak Viva, Forfun tv, Tvn-y różne , Podróże tv , itd. to wydaje mi się że płatne nie są. Nie wiem jak wygląda sprawa z programami typu Discovery czy Cartoon Network, gdzieś słyszałem, że tym za co się płaci, jest ich spolszczenie. No ale tego nie potwierdzam bo nie wiem. Nie zmienia to jednak faktu, że nic nie stoi na przeszkodzie, by TS było w zwykłym pakiecie, co do tego słonego płacenia przecież Polsat wybrał taką drogę, by pieniądze z kupionych transmisji szybko mu się zwracały ( stąd np. Euro 2008 ). 35 zł jak na pakiet ( w którym np. ale to jest zrozumiałe nie ma żadnego kanału filmowego ) to wcale nie tak mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zawiera i to dużo i nie twierdzę, że nie powinien NIC zawierać, pokaż mi gdzie tak napisałem. Właściwie podziwiam CP, ze daje tyle kanałów do tego pakietu i on tylko tyle szkotuje. Co do Viva Polska to on jest FTA więc nie płacą za niego, nikt za niego nie płaci, to samo 4fun.tv. Co do TVN'ów no to już płaci za nie. Przecież wiadomo, że za darmo nie dadzą takiego Discovery czy CN, przecież gdyby Discovery nic nie kosztowało to już byłoby dawno byłoby Discovery T&L. TVP Sport podobno nie jest tanim kanałem, więc przydałoby się dopłacić za niego, chyba, że ktoś chce, zeby następne kanały dodawali do innych pakietów. Poza tym to nie temat to pakietach Cyfrowego Polsatu, więc kończy my o tym dyskusje w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu podnosić lepiej wyrzuci ESPN i extreme to są pseudo kanały sportowe. Ciekawe jaką mają oglądalność. Wówczas w pakiecie sport zostałyby 3 kanały sportowe i wystarczy.

 

Nie zgadzam się na ESPN dowiedziałem sie wiele ciekawych rzeczy o olimpiadach,obejrzałem dawne mecze Pucharu Misrzów,UEFA oraz ligi angielskej.Ostatnio były nawet wszystkie bramki z sezonu 2006/2007.Obejrzałem wiele dawnych meczy tenisowych.

 

Co do Extreme Sports to nie oglądam tego ,ale napewno ten kanał ma swoich zwolenników.

 

Co do TVP Sport też trochę straciłem nadzieję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...