Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ,chyba tylko ja się cieszę z 3 ligi angielskiej.Narzekacie ,że jest mało lig i są słabe.Wyznacznikiem siły danej ligi są europejskie puchary.Można łatwo sprawdzić kto ma najlepsze ligi.No to podliczmy liczbę drużyn w 1/8 LM i 1/16 PUEFA.

 

Biorę pod uwagę tylko ligi w danych kanałach ,które są transmitowane na żywo.Chodzi mi tylko o siłę lig posiadanych przez platformę i nie należy oceniać przez to jakość stacji ,bo mają one też inne prawa.Tylko ligi piłkarskie.

 

PS/PSE - Olympiakos,Celtic,Porto(1/8LM),Rangers,Zenit St.Petersburg,Anderlecht,PSV,Sporting,Benfica(1/8 UEFA) - 12pkt

 

C+Sport - Chelsea,Real,Roma,Milan,Barcelona,Manchaster,Lyon,Inter,Liverpool (1/8LM),Marsylia,Getafe,Bolton,Totenham,Fiorentina,Everton(1/8 UEFA) - 24pkt

 

Sportklub - Schalke (1/8LM),Bayer,Hamburger,Bayern,Werder(1/8 UEFA) - 6pkt

 

Za 1/8 LM -2pkt ;za 1/8 PUEFA -1pkt

 

Do tego dochodzą też inne prawa jak Euro 2008,Puchary Włoch,Francji,Niemiec (PS) ,Anglii(C+) itp.Ale nie brałem ich pod uwagę ,bo chciałem tylko podkreślić jaki kanał ma najsilniejsze ligi i wynika z tego ,że zdecydowanie C+ ,ale w PS wcale nie jest tak źle, bo jest tych lig najwięcej i dużo zespołów z nich gra w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nottingham Forest - Carlisle Utd w poniedziałek na żywo

 

W poniedziałek pokażemy mecz drużyn walczących o awans do CC Championship, z udziałem dwukrotnego zdobywcy Pucharu Europy!

 

Goście tego meczu to drużyna wyjątkowa - mistrz Anglii i dwukrotny zwycięzca Klubowego Pucharu Europy teraz gra Futbol League One, a spadek w 2005 r. z Coca Cola Championship uczynił z nich pierwszego zdobywcę Pucharu Europy grającego w trzeciej lidze! Kibice z miasta Robin Hooda (w pobliżu mieści się słynny las Sherwood, siedziba legendarnego banity) z trudem znoszą teraz banicję ich pupili do tak niskiej klasy rozgrywkowej i wierzą, że to zesłanie nie potrwa długo. Może uda się je zakończyć już w tym sezonie?

 

Obaj uczestnicy poniedziałkowego meczu mają realne szanse na awans - z FL 1 awansują bezpośrednio dwie drużyny; kolejne cztery walczą o to w barażach. Lider tabeli - Swansea - wydaje się być poza zasięgiem rywali, ale kolejność na następnych miejscach jest sprawą otwartą. Gospodarze są obecnie na trzecim miejscu i o 2 punkty wyprzedzają gości. Stawka meczu jest więc wysoka i spotkanie zapowiada się jako hit tej kolejki.

 

Widzowie będą mieli okazję na własne oczy przekonać się, jaki poziom prezentują gracze tej klsy rozgrywkowej: Carlisle Utd - Nottingham Forest F.C. o godz. 20.40 w Polsacie Sport na żywo.

 

Po tych słowach coraz bardziej przekonuje się, że jednak ta liga może być ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na częstotliwości 12577 H kanał Abu Dhabi Sport chyba rozpoczął regularną emisję. Od wczoraj widzę, że coś tam się dzieje (wcześniej byla tylko plansza informacyjna) — powtarzają m. in. mecze ligi francuskiej. Ciekawe czy w weekend dadzą coś "na żywo"?

 

ponoć lecą tam na liva mecze ligi fran . braz. pucharu szkocji oraz reprez. ALL FTA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...