Skocz do zawartości

Radio Alex


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem do nich przez starą stronę to Sambor odpisał, ale nie wysyłałem tu maila bo nic nowego nie wniósł.

 

Wszyscy bojkotują tylko w teorii.

W Łodzi - nawoływano do bojkotu Radia Parada na forum Gazeta.pl, gdy wyszły na jaw przekręty w tej stacji. A nadal dobrze to radio trzyma się w badaniach słuchalności.

Tu pewnie będzie podobnie. Będą bojkotować a w rzeczywistości nie będzie żadnego bojkotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że jak widać po artykule z Tygodnika Podhalańskiego (którego to screeny otrzymane od gazety wrzuciłem pod opisem artykułu na poprzedniej stronie) samemu Panu Samborowi nawet taka sytuacja w której to traci koncesje FM ale zyskuje swobodę w internecie nawet odpowiada. 

Ja też do niego pisałem i dowiedziałem się tym że pracuje nad ogarnięciem bajzlu po zmianach a na moje uwagi że z uwagi na modlitwy jest wstyd włączyć jego Radio Alex podczas rodzinnych imprez odpisał że takiego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak ale wymagałoby to sklecenia audycji religijnych w bloki powiedzmy o takich długościach

Poniedziałek - Sobota: 5 - 6 lub 7

Poniedziałek - Czwartek 21 - 23 lub 22 - 0  (jak w Radiu Silesia) 

Niedziela: 7 - 10

Na pewno nie powinno być tak jak w starym Akexie gdzie treści religijne były rozrzucone po całej ramówce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Poland napisał:

Myślę że tak ale wymagałoby to sklecenia audycji religijnych w bloki powiedzmy o takich długościach

Poniedziałek - Sobota: 5 - 6 lub 7

Poniedziałek - Czwartek 21 - 23 lub 22 - 0  (jak w Radiu Silesia) 

Niedziela: 7 - 10

Na pewno nie powinno być tak jak w starym Akexie gdzie treści religijne były rozrzucone po całej ramówce. 

 

 

Tyle że Radio Silesia ma mniejszościowe udziały Diecezji Gliwickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :)

Panowie nowy Alex to ma być lokalna uniwersalna stacja radiowa dla każdego, a nie Radio Maryja 2.0. Audycje religijne pewnie pozostaną w starym Alexie. Pozdrawiam Wszystkich uczestników forum. 

Strasznie podoba mi się nowy Alex. Brakuje wieczorem prezenterów oraz w weekendy. Mogliby także dodać obok wiadomości lokalnych też fakty od RMF znane z sieci GRA.

Czy nowy Alex posiada jakieś social media?

Edytowane przez słuchacz
poprawka i dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się dowiedzieć trwają prace nad pojawieniem się prezenterów wieczorem i w weekendy. Może i wraz z tym serwisy się pojawią. 

Nowe Radio Alex póki co nie ma social mediów i pewnie pojawią się one dopiero z nową stroną internetową ale myślę że w sprawie stacji można pisać do Radia 90 lub prezenterów stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawy artykuł o Radiu Alex w dzisiejszej Gazecie Wyborczej - dziękuje tutaj @Gierek za zakup gazety i przesłanie zdjęcia:

received-2158072184368370.jpg

Z tego co wynika z niniejszych postów na Forum Radiopolski stacja z Zakopanego do 1998 roku grała różną muzykę a potem zaczęła się równa pochyła która trwała aż do końca marca tego roku: https://forum.radiopolska.pl/index.php?showtopic=25573

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/krakow/zakopane-duze-zmiany-w-radio-alex-wymieniono-naczelnego-i-cala-ramowke/x2nbe2q

 

Cytat

Radio Alex zmieniło się, bo takie są wymogi rynku — mówi w rozmowie z Onetem Andrzej Mielimonka, nowy redaktor naczelny stacji. — Na pewno w dalszym ciągu będzie to jednak radio stricte lokalne i przeznaczone dla podhalańskiego słuchacza. Zmiany, które w nim następują, poprzedziły badania i analizy, które pokazały nam, w którą stronę iść. Te zmiany trwają i wkrótce na antenie pojawią się nowe rzeczy o charakterze regionalnym. Z pewnymi osobami się rozstaliśmy, ale inne przyjdą. Chcemy, by ta stacja była multimedialna i żyła też jej strona internetowa. Mogę też zapewnić, że Radio Alex będzie od teraz apolityczne. Nie ukrywam też, że chcemy sprawić, by to radio przynosiło właścicielom zysk. To normalne w biznesie — mówi Mielimonka.

 

Mogliby też wprowadzić trochę elementów z sieci Gra jak np Taneczne Radio Alex w piątki i soboty wieczorem, czy też wiadomości ogólnopolskie z RMF, do playlisty dodać jeszcze więcej nowości, 1 góralska nuta w godzinie i 1 z disco polo może wystarczyć 

Edytowane przez słuchacz
poprawka i dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2022 o 21:53, słuchacz napisał:

Kolejne zmiany już dzisiaj słyszalne. Po godzinie 18:00 pojawiła się prognoza pogody. Dotychczas ostatnie wydanie pogody było po wiadomościach o 17.

Edytowane przez słuchacz
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...