Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 04.05-10.05

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 04.05:

 

15:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: Zwift Tour for All - 1. etap (do 17:00)
21:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Wtorek, 05.05:

 

15:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: Zwift Tour for All - 2. etap (do 17:00)

21:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Środa, 06.05:

 

15:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: Zwift Tour for All - 3. etap (do 17:00)

21:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Czwartek, 07.05:

 

15:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: Zwift Tour for All - 4. etap (do 17:00)

21:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Piątek, 08.05:

 

15:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: Zwift Tour for All - 5. etap (do 17:00)
21:00 E1 OKNO NA SPORT

 

Sobota, 09.05:
 

11:00 E1 E-SPORT: Kolarstwo: ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów (+ studio od 10:45 i 12:15)

17:00 E1 E-SPORT: Formuła E: Wirtualne Wyzwanie - 3. wyścig (+ studio od 16:45 i 17:55)

 

Niedziela, 10.05:

 

21:00 E1 GŁOSY EUROSPORTU

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 04.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Wtorek, 05.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Środa, 06.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Czwartek, 07.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:00 PS KOLOSEUM

 

Piątek, 08.05:

 

07:00 PS PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

18:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Tommy Paul - Hubert Hurkacz

20:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Miomir Kecmanović - Reilly Opelka

21:30 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Reilly Opelka - Tommy Paul

 

Sobota, 09.05:
 

00:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Hubert Hurkacz - Miomir Kecmanović

18:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Hubert Hurkacz - Reilly Opelka

20:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Tommy Paul - Miomir Kecmanović

21:30 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz o 3. miejsce

 

Niedziela, 10.05:

 

00:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz finałowy

02:00 PS SPORTY WALKI: UFC 249: Ferguson vs. Gaethje - waga półciężka: Tony Ferguson - Justin Gaethje

11:00 PS CAFE FUTBOL
13:00 PS 7. STREFA

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 04.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Wtorek, 05.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Środa, 06.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Czwartek, 07.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Piątek, 08.05:

 

22:00 #GRAMYDALEJ

 

Sobota, 09.05:

 

11:30 STAN FUTBOLU
21:00 #GRAMYDALEJ

 

Niedziela, 10.05:

 

21:00 #GRAMYDALEJ

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 04.05:

 

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR PREMIER LEAGUE (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Wtorek, 05.05:

 

16:00 C+N E-SPORT: FIFA20 Invitational ePremier League (do 20:00)

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR LALIGA (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Środa, 06.05:

 

16:00 C+N E-SPORT: FIFA20 Invitational ePremier League (do 20:00)

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR SPEEDWAY (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Czwartek, 07.05:

 

16:00 C+N E-SPORT: FIFA20 Invitational ePremier League (do 20:00)

20:00 C+S DOBRY WIECZÓR EKSTRAKLASA (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!) 

 

Piątek, 08.05:

 

16:00 C+N E-SPORT: FIFA20 Invitational ePremier League (do 20:00)

18:30 nS+ E-SPORT: Assetto Corsa Simracing R2 DTM Imola (do 20:00)
20:00 C+S DOBRY WIECZÓR SPORT (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Sobota, 09.05:

 

16:00 C+N E-SPORT: FIFA20 Invitational ePremier League (do 18:00)

20:00 C+S R1 - ŻUŻLOWY MAGAZYN REZERWOWY (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)

 

Niedziela, 10.05:

 

17:30 nS+ E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R2 GT3 Imola (do 19:00)
20:30 C+   TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 04.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Wtorek, 05.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Środa, 06.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Czwartek, 07.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Piątek, 08.05:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Sobota, 09.05:

 

15:00 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 15:15)
17:10 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 18:00)
20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Niedziela, 10.05:

 

15:00 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 15:15)
17:10 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 18:00)

18:00 ES2 E-SPORT: Formuła 1 Virtual Spain Grand Prix
20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

SportKlub:

Spoiler

 

Sobota, 09.05:
 

21:00 SK E-SPORT: eNASCAR iRacing Pro Invitational Series - wyścig na wirtualnym torze w North Wilkesboro

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Środa, 06.05:

 

11:00 MOTOWIZ E-SPORT: Supercars All Stars Eseries - wyścigi na wirtualnych torach w Stavelot i Nürburgu (do 13:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

W niedzielę o 3:00 w Polsacie Sport będzie gala UFC 249: Ferguson - Gatethje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aż wstanę pooglądać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magazyn Koloseum przesunięte na godzinę 20:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dzisiaj do soboty na C+ Now FIFA20 Invitational ePremier League.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transmisja UFC w Polsacie Sport od 2:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polsat Sport UTR Pro Challenge Series

 

piątek (8 maja)

18:00 Tommy Paul - Hubert Hurkacz

20:00 Tennys Sandgren - Reilly Opelka

22:00 Reilly Opelka - Tommy Paul

sobota (9 maja)

18:00 Hubert Hurkacz - Reilly Opelka

20:00 Tommy Paul - Tennys Sandgren

22:00 Hubert Hurkacz - Tennys Sandgren

niedziela (10 maja)

18:00 mecz o 3.miejsce

20:00 finał

Share this post


Link to post
Share on other sites

UFC 249 od 0:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Jutro w Eurosporcie 1 o 11:00 - E-sport: Kolarstwo: ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów (+ studio o 10:45 i 12:15).

Edited by Alek1234

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turniej UTR Pro Challenge Series 2020 ma być rozegrany w ciągu 2 dni.

piątek

20:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Miomir Kecmanovic - Reilly Opelka

21:30 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Reilly Opelka - Tommy Paul

00:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Hubert Hurkacz - Miomir Kecmanovic

sobota

20:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz: Tommy Paul - Miomir Kecmanovic

21:30 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - mecz o 3. miejsce

00:00 PS TENIS: UTR Pro Challenge Series 2020 - finał

 

UFC 249 od 02:00.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...