Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zadzwoniłem kilka minut temu na infolinię i konsultant powiedział mi że w moim przypadku ;

Promocja TG 15 umowa z 20- grudnia[pierwsza] pakiet C+ OPTIMUM za 78 zł czeka mnie podwyżka o 8 zł .

Gdy dostanę aneks na piśmie nie pozostanie mi chyba nic innego jak złożyć wypowiedzenie

w ciągu 14 dni i czekać na "odzew" i jakąś propozycję z ich strony :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak będę miał taniej, niż mam teraz, bo w sobotę zmieniłem umowę z czasu nieokreślonego na 15 miesięcy, więc przez ten czas będę płacił za mój pakiet "Optimum" 62 złote zamiast 69 i jeszcze dorzucą mi chyba (o ile dobrze spojrzałem) kanały "HD" ("TVP HD", "BBC HD" itp.), za które kiedyś razem z pakietem "Optimum" musiałem płacić 91 złotych, czyli można jednak uniknąć podwyżki, a nawet płacić mniej :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwoliłem sobie napisać maila do cyfry w sprawie podwyżki a umowę podpisywałem w promocji z PS3 na pakiet CANAL+ HBO SuperPremium za 137 zł miesięcznie + multiroom za 15 zł miesięcznie i dzierżawa dekodera PACE HD PVR 10 zł miesięcznie 13 października 2011 i w odpowiedzi dowiaduję się że:
Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z Umową o

Abonament, przez Okres Minimalny obejmujący 26 miesięcy, nie zmienia

się Panu opłata za odbierany zestaw promocyjny CANAL+ HBO Superpremium

(137 zł), oraz za wynajem dekodera HD PVR (10 zł).

 

Wyjaśniam, iż od 1 marca 2012 roku, opłata za usługę CYFRA+ Multiroom

będzie wynosiła 20 zł miesięcznie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

I tu mam wyjaśnienie sprawy multiroomu (MR) którego cena zostanie podniesiona.

Z kolei MR jest elementem składowym Regulaminu z którego korzystam, i zostaje zmieniony, tak więc Wypowiedzenie Umowy Przysługuje.

Muszę wysłac e-maila do C+ z takim szczegółowym zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Dzisiaj dostałem ten omawiany w niniejszym temacie aneks. Czy jeśli teraz w ciągu 14 dni wyślę wypowiedzenie w związku z podwyżką to czy obowiązywać będzie jakiś okres wypowiedzienia (np. jeden miesiąc), czy też nastąpi natychmiastowe rozwiązanie umowy, np. z końcem bieżącego miesiąca? Czy w tej sytuacji CYFRA+ będzie mi coś proponować na pozostanie z nią? Moja obecna umowa kończy mi się w kwietniu br. Mam pakiet Optimum HD, który "normalnie" kosztuje 91zł, a po podwyżce będzie 99zł, jednak obecnie do marca br. włącznie mam zniżkę 20,70zł na pakiet. Dodatkowo mam też Multiroom za 15zł, a od marca ma być za 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlatego ze umowy sa nienegocjowalne w tym sensie ze sa zawsze tylko 2-3 stopnie a nie dowolna elastycznosc.

Rabaty wyzsze nie beda bo podwyzka przestalaby byc oplacalna.

Kolego uwierz mi że nie duża cześć abonentów śle co raz wypowiedzenia. I na ich rabaty zrzuca się reszta abonentów, szczególnie nowi.

Pożyjemy zobaczymy ale rabaty będą bo inaczej nie ma racji dział utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Rabaty nie ulegna podwyzszeniu. Oby sie utrzymaly na poziomie 42 PLN dla C+ Optimum, 29 dla C+ Kompakt.

 

Wróżka ? Skąd to wiesz że rabaty nie ulegną podwyższeniu ? Ludzie, litości. Opisalem dokładnie na stronie 28 bodajże, że przy ostatniej podwyżce w zeszlym roku sporo osób z nas otrzymała ZWIEKSZONY rabat i podwyżki mimo zapowiedzi nie odczuliśmy. Mi Cyfra zwiększyła rabat z 19,90 na 26,00. Wiec przestancie pisać [beep]oły jak nie wiecie dokładnie jak bedzie. Jak dzieci. Byle tylko coś napisać nic nie wnoszącego. To że ktoś ma rabat kwotowy wcale NIE OZNACZA ze łapnie go podwyżka. ZNAMY TO Z AUTOPCJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajmy wszyscy z przedluzeniem do ostanich dni lutego. Czekajmy.

Ja i tak schodze nizej o pakiet.

Tez chciałbym zejść na niższy pakiet bo w tym HBO nic nie ma dla mnie ciekawego, a Sportu jest na tyle w nizszych pakietach, ale podwyzka mnie nie obejmie (umowa z TV) jeszcze licze że podwyzke Multiromu 5 zł. będzie mozna powiązać z regulaminem i wypowiedziec umowę bez konsekwencji (299 opłata karna regulaminowa + 867 opłata dodatowa za TV) Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...