Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny desperat. @mateuszbednarczyk dostaniesz aneks i od daty otrzymania masz 14 dni na wyslanie wypowiedzenia. Ostatni dzień miesiąca lutego jest ostatnim dniem obowiązującej umowy. Aneks jest ważny od 01.03.2012. Kilka postów wyżej jest wszystko dokładnie wypisane. Ludzie czy Wy naprawdę samodzielnie nie potraficie wykazać jakiejś inicjatywy i troszkę pomyśleć przy okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówimy o podwyzce abonentu, a bardzo mało o multiroomie i tu jest zasadnicze pytanie: zakładam że ceny abonentu nie zostana podwyzszone w konkretnym przypadku z TV, a zostanie pdoniesiona opłata za multiroom i co wtedy mozna wypowiedzieć umowę skoro do MR jest dodatkowy aneks i nie jest MR zwiazany okresem minimalnym tzn. mozna z niego dowolnie zrezygnować i ponownie go wziąć po minimalnym okresie 2 pełnych m-cy kalendarzowych od przedłuzenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem 30.12.2012r. - Pakiet Prestiż HD+, MR, PACE PVR HD za 123 zł (opcja rabatowa).

Konsultant powiedział, że mogę wypowiedzieć umowę w razie podwyżki, ale o niej samej oczywiście nie raczył wspomnieć.

Wojowałem z C+, aby uzyskać powyższą cenę, żeby zaraz mieć podwyżkę :?:

Wczoraj otrzymałem list w którym są nowe ceny, oczywiście będę słał wypowiedzenie.

Jeszcze jak na złość w weekend kupiłem dekoder Strong do MR, bo stary Mediasat już mnie tak wk....denerwował :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego kompletnie nie rozumiem ..prosze mnie oświecic..(niech Moc będzie ze mną) ..dlaczego jesli juz jest podwyzka od 1 marca 2012 ..to powinna byc dla nowych abonentow zawierajacych nowe umowy..czy tez tych negocujacych pozostanie w Cyfrze (przedluznie umow) ..ale z datą od 1 marca! Wszyscy Ci...czyli ja tez..ktorym udalo sie przed pierwszym marca luba uda sie jeszcze powinni byc na "starych zasadach" ..to jest chyba loogiczne! Powygasaja nam umowy za iles tam miesiecy i bedzie negocjowac po nowemu! ..tak trudno Władcom Cyfry+ zrozumiec!? ...Wszystko powinno isc w strone klienta!!!! bo z Nas zyjecie!!!! z Nas!!!! zrozumcie to!!! Abonent to nie "masa kaustyczna" ale zwykly czlowiek z okreslonym budzetem!!! i cos sobie tam planuje! zaplanowal wczesniej...I prosze mi nie motywowac ,ze moge zlozyc wypowiedzenie ...pisac skargi ..wylewac zale..bo mnie to śmieszy! Wiekszy Szacun dla Nas! Jestem z Wami od kilkunastu lat juz chyba i mam prawo do surowej oceny ..jak trzeba bylo i zaslugiwaliscie to chwalilem na forach!! pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego kompletnie nie rozumiem ..prosze mnie oświecic..(niech Moc będzie ze mną) ..dlaczego jesli juz jest podwyzka od 1 marca 2012 ..to powinna byc dla nowych abonentow zawierajacych nowe umowy..czy tez tych negocujacych pozostanie w Cyfrze (przedluznie umow) ..ale z datą od 1 marca! Wszyscy Ci...czyli ja tez..ktorym udalo sie przed pierwszym marca luba uda sie jeszcze powinni byc na "starych zasadach" ..to jest chyba loogiczne! Powygasaja nam umowy za iles tam miesiecy i bedzie negocjowac po nowemu! ..tak trudno Władcom Cyfry+ zrozumiec!? ...Wszystko powinno isc w strone klienta!!!! bo z Nas zyjecie!!!! z Nas!!!! zrozumcie to!!! Abonent to nie "masa kaustyczna" ale zwykly czlowiek z okreslonym budzetem!!! i cos sobie tam planuje! zaplanowal wczesniej...I prosze mi nie motywowac ,ze moge zlozyc wypowiedzenie ...pisac skargi ..wylewac zale..bo mnie to śmieszy! Wiekszy Szacun dla Nas! Jestem z Wami od kilkunastu lat juz chyba i mam prawo do surowej oceny ..jak trzeba bylo i zaslugiwaliscie to chwalilem na forach!! pozdrawiam..

Masz sporo racji,jeśli ktoś podpisuje umowę to powinna ona obowiązywać przez cały okresa nie łapanki abonentów na promocję a zaraz później sru po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin cyfry oraz informacje jakie można uzyskać w APS lub na infolinii wołają o pomstę do nieba :(

 

Zgadzam się z kolega powyżej, w N była podwyżka ja płaciłem do końca okresu oznaczonego kwotę wynikającą z promocji. Niestety w c+ samowolka. Regulamin przynajmniej ten na www dopuszcza podwyżkę, i masz prawo wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że od 1 marca 2012 roku standardowa opłata za pakiet CANAL+ Optimum wynosić będzie 107 zł, zaś standardowa opłata za usługę Multiroom 20 zł.

 

Jednocześnie wyjaśniam, że zgodnie z Regulaminem Akcji ?CYFRA+ POWRÓT?, z której skorzystał Pan 5 grudnia 2011 roku, nadal przysługuje Panu rabat 42 zł za pakiet CANAL+ Optimum przez Okres Minimalny, czyli do 31 marca 2013 roku.

 

Informuję, że zgodnie z Regulaminem Umowy o Abonament CYFRA+ ma prawo do zmiany zapisów w Regulaminie i Cennika w trakcie obowiązywania Umowy.

 

Wyjaśniam, że zmiana cen wynika ze znaczącego wzbogacenia oferty CYFRY+ o nowe kanały i usługi, a przy tym wykorzystanie nowoczesnych technologii, co wiąże się z kosztami. W 2011 roku do oferty CYFRY+ dołączyło 25 nowych kanałów, w tym aż 17 w jakości HD. Wkrótce dołączą kolejne kanały HD, m.in. TVN Style HD i TVN Turbo HD, a już w styczniu br. jako 33 kanał w wysokiej rozdzielczości AXN Spin HD.

 

Dodatkową przyczyną wzrostu cen jest inflacja (inflacja roczna ok. 5%).

 

W przypadku pojawienia się pytań chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

 

Zapomnieli dodac ze mam prawo do wypowiedzenia umowy. Moze chcieli zapomniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Cyfra ma pełne prawo podwyższać ceny swoich usług wszystkim abonentom, którzy nie mają gwarancji ceny. Nawet wtedy, jak się to niektórym nie podoba.

 

Z kolei abonenci, w przypadku podwyżki, mają pełne prawo wypowiedzieć Cyfrze umowę. Nawet wtedy, jeśli się to Cyfrze nie podoba.

 

To jest miecz obosieczny i sądzę, że znowu ilość wysyłanych wypowiedzeń (wbrew "rzetelnym" statystykom podawanym tu przez przedstawicieli APS) będzie bardzo wysoka, a dział utrzymania znowu rozgrzeje się do czerwoności.

 

Ja chyba wykorzystam tę okazję do przejścia na Kompakt, bo po dłuższym użytkowaniu Optimum stwierdzam, że wbrew pierwotnym chęciom nie oglądam większości dodatkowo płatnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A czy Tobie trudno zrozumieć, że zdanie zaczyna się od dużej litery, a nie dwiema kropkami, zaś kończy jedną kropką?

2. Cyfra ma pełne prawo podwyższać ceny swoich usług wszystkim abonentom, którzy nie mają gwarancji ceny. Nawet wtedy, jak się to niektórym nie podoba.

Mnie jest trudno zrozumieć Ciebie , primo a secundo to napisaleś że Cyfra ma prawo ,wiec .zeby było sprawiedliwie ja tez mam prawo wyrażać własną opinię jaką chce i w dowolnej formie pisanej .Znam doskonale regulamin Forum i staram sie go przestrzegać :D Jesli masz jeszcze jakies uwagi do mnie ,to na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to sie musialo skonczyc. :( Rozdawali te rabaty na c+ optimum jak szaleni, robia promocje 3x0 wiec musieli sobie to odbic. Pewnie juz od dawna to planowali. Cyfra powinna sie wstydzic. Najpierw zachecaja ludzi wielkimi promocjami a potem podwyzszaja abonament i wychodza na tym jeszcze lepiej (z nowymi abonentami i starymi cenami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jęczenie za dodaniem jakiegoś kanału i w efekcie dodanie wiąże się w przyszłości z podwyżką, to nie CP że w miejsce gniotów dają inne ciekawsze kanały i dzięki temu unikają podwyżki. Teraz jako powód podwyżki już podają inflację, jeszcze chwila i powodem podwyżki będzie niepewna sytuacja na Bliskim Wschodzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to sie musialo skonczyc. :( Rozdawali te rabaty na c+ optimum jak szaleni, robia promocje 3x0 wiec musieli sobie to odbic. Pewnie juz od dawna to planowali. Cyfra powinna sie wstydzic. Najpierw zachecaja ludzi wielkimi promocjami a potem podwyzszaja abonament i wychodza na tym jeszcze lepiej (z nowymi abonentami i starymi cenami).

Pełna zgoda z Tobą w tym temacie .W okresie Szopki Bożonarodzeniowej robili z nami "szopki" To jak Sw Mikolaj ..ktory najpierw do nas przychodzi z prezentami usmiecha sie przeslicznie..kusi workiem pelnym łakoci ..a po Świetach kaze sobie doplacac za te "radosci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w całym tym narzekaniu trochę ich (Cyfrę) rozumię :)

Oni (C+) sa firmą komercyjną majacą przynosić zyski -a nie instytucją charytatywną. Jesli komuś nie odpowiada ich ofert ajest mozliwośc zeby się rozstać, nic na siłę. Jeśli mnie nie stać na Ferrari jeżdżę Ford'em a nie nażekam że jest Ferrari jest drogie. Jeśli nie będą mieć klientów na swój wyrób to albo w porę się zorientują albo skończą jak SAAB :). Dopóki nie ma obowiązku posiadania Abonemantu C+ to ja bym sienie martwił - bardziej drażni mnie wymuszneie abo RTV za publiczną misję TVP ... ale to inny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...