Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem odpowiedź od CP:

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że kwota w wysokości 13 zł., którą Pan wpłacił w dniu 14 stycznia 2010 roku rozliczyła należności wynikające ze skorzystania z usługi VOD.

 

________________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

 

Chociaż w iCOK nadal widnieje 13,00 zł jako wolne środki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa zaczyna działać ja już k... 3 maile wysłałem aby wolne środki 15zł. przelali na poczet tego miesiąca na Relax-mix bo wysłałem im taką sumę aby co do grosza wypełnić ostatnią wpłatę przed rozwiązaniem umowy a oni dzisiaj znów ( po raz któryś ) dzwonią mi za pomocą automatycznej namolnej baby że mam natychmiast dopłacić 4.70 !! i k... zaraz napiszę jeszcze raz ale za chiny ja się im telefonicznie tłumaczył nie będę.

 

Ps. Relax- mix cały czas działa choć opłata minęła 08 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekaja na CP, a ja sobie pozwole pochwalic ich serwis :)

Dzisiaj oplacalem moja prepaidowa karte w systemie platnosci elektronicznych. Zaplacilem za te pakiety co dotychczas plus pakiet cinemax. Placilem karta kredytowa i juz po 15 minutach mialem dostep do "nowych" kanalow! Mile zaskoczenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cały czas WKURZA, że przez "ICOK" nie można dokupywać kanałów "hd", albo "HBO" na określone miesiące, tak jak pakiety, bo chętnie bym z tego skorzystał i chyba nie tylko ja, więc i "CP" miałby z tego korzyść (większe wpływy :D ) !

 

Kiedyś nawet do nich w tej sprawie napisałem i ładnie podziękowali za sugiestię (a następnego dnia zadzwonili m. in. z propozycją wymiany dekodera na nowy, mimo, że ja mam moduł "CI" :D ...), ale nic poza tym (niby jest w ofercie teraz "pakiet hd" za 20 złotych, ale w opcjach płatności w "ICOKu" go brak...) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące historii wpłat i umów w iCOKu.

Jest to przypisywane do numeru karty czy peselu?

Chodzi mi o to, że np. zrywam umowę na obecny dekoder i kartę. Podpisuje nową, z nowym dekoderem i kartą.

Teraz pytanie czy jest dostęp na nowym dekoderze i karcie do historii wpłat ze starej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgląd w historię różnych kart powinieneś mieć, jeżeli posiadasz ich kilka i co najmniej jedna karta jest aktywna i opłacasz abonament. Jeżeli jednak rozwiążesz zupełnie umowę i podpiszesz nową jako zupełnie nowy klient to prawdopodobnie zostanie Ci przypisany zupełnie nowy numer klienta i wtedy będziesz miał najprawdopodobniej dostęp tylko do nowego kontraktu. Inaczej jest w przypadku gdy korzystasz z oferty wymiany dekodera, wtedy mimo że podpisujesz nową umowę, dostajesz nowy dekoder i nową kartę, nadal jesteś tym samym klientem i masz wgląd w pozostałe kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się głównie o to, czy numer konta jest na stałe przypisany do abonenta, czy kontraktu.

Chce wziąć drugą umowę na moduł HD rozwiązując na obecnego Samsunga i zastanawiam się jak to jest rozgrywane jeśli chodzi o płatności.

Mając drugi dekoder mam jedno konto (bankowe), tak jak w przypadku np. operatorów komórkowych czy dwa numery kont.

 

Tak aby nie gryzło się z stopką, to Echostar nie jest na mnie więc drugiego kontraktu jeszcze nie ćwiczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chce dokupić pakiet sport (13,90zł) mam pakiet familijny (37,90zł) czyli muszę zapłacić 51,80zł, ok ale coś mój ojciec (bo on płaci przelewem) coś wyczytał że trzeba płacić wtedy familijnego powyżej 40 (nie pamiętam ile dokładnie) i wtedy pakiet sport 13,90zł, dodam że jesteśmy już po umowie i przeszliśmy od nowego roku na czas nieokreślony. Ojciec ma rację? Aha, czy pakiet sport można zapłacić kiedy się chce czy tylko i wyłącznie przy wpłacie wraz z familijnym?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...