Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem jeden mały szczegół . Jak się wznowi sygnał z satelity to przez jakieś 2 dni na karcie polsatu chodzi comedy central polska z transplantera cyfry..i to za każdym razem Po wznowieniu sygnału . Wie ktoś czemu tak sie dzieje. Ważne że działa dzięki temu mam dostęp do tego kanału za darmo muszę tylko co wieczór wznawiać sygnał żeby utrzymać odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działają Ci pakiety ? Skoro karta jest jeszcze aktywna, to nie powinni jej zablokować na ICOK. Musisz zadzwonić i poprosić o kartę N3, może zapomnieli o Tobie :]

Mam familijny i wszystko działa. Dzwoniłem do BOK miesiąc temu w sprawie karty i zostałem poinformowany że wymienia mi dekoder bo stary samsung nie będzie działał.Dzwoniłem znowu 5 dni temu dlaczego do tej pory nie dostarczyli dekodera to się dowiedziałem że sprzęt jest już przekazany do firmy kurierskiej.Trochę chyba ściema bo kurierem w 5 dni to by dotarła już przesyłka. Więcej nie dzwonię bo to widzę nie ma sensu chyba że mi zablokują dekoder ale mam nadzieję że prędzej dotrze ten nowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Do tego przez icok da sie kupić w kilka minut nowy pakiet ja zaznaczyłem PAKIET HBO wpłaciłem kasę przez neta i za 10 min HBO juz mi chodziło. Ud ulepszenia w icok są dobrym rozwiązaniem

 

Hmmmm to jest nie możliwe przecież nie/ma takiej opcji w icok. U mnie nie można wybrać pakietu hbo

 

hbohehe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde :twisted:

 

wpisuje w icok-u nr i hasło, a tu błedne hasło, ok zorientowalem sie mam tryb klawiatury przestawiony przez przypadek, mysle teraz bedzie ok juz, ale nadal mam błedne hasło

 

a jest 100% dobre i nr tez

 

wysyłałem do nich umowe niedawno na przejscie z prepaid z zachowaniem tej kary

czy to moze miec z tym związek ? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Zrób pierwsze logowanie - ten sam numer i to samo hasło. Potwierdź hasło a będzie dobrze i po bólu :wink:

 

Chyba jednak miało związek :)

Dziś rano ok weszło i widnieje umowa od października na familijny za 37.90 :)

Tylko jest mały problem ja w tej samej kopercie wysłałem porozumienie tez podpisane na relax mix za 19.90, a cena w icok-u jest nadal 39.80 :woot:

 

I mam kwotę następnej płatności tylko 37.90, a nie 57.80

Czyżby porozumienia na Relax Mix później zatwierdzali?

 

jak macie umowe na familijny i na relax mix porozumienie, to ile macie aktualnych(obowiązujących) nazw kontraktu? bo mi doszła jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nic dziwnego, bo przez okres wypowiedzenia powinieneś jeszcze mieć zapewniony dostęp do oferty CP i powinieneś też móc uzyskać dostęp do iCOK, aby sprawdzić np. czy doszła do nich twoja ostatnia wpłata, czy też jeszcze nie :> Poza tym, jeśli będziesz chciał korzystać z pre-paida po zakończeniu umowy, to iCOK nadal ci się przyda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mieliście kiedyś taką sytuację - w zakładce "Płatności":

Wolne środki: np. 350 zł

Opłacone pakiety do: np. 25-11-2008 (mimo wolnych środków)

Kwota następnej płatności: 0,00

Konsultant poinformował mnie, że system widzi wolne środki i nie mam czym się martwić. Może i tak, ale skoro wiem, że mam opłacone do końca maja 2009, to denerwuje mnie widok "opłacony do 2008-11-25".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...