Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki problem,otóż jestem na etapie wypowiedzenia umowy z CP kończy się 21.11.2009 i nie mam zamiaru jej kontynuować.Umowa była zawarta na 12 miesięcy po czym przeszła w umowę na czas nieokreślony,pakiet familijny za 37.90.Wchodząc na swoje konto w icok zobaczyłem kwotę 42,80 do zapłaty do 21.10.2009.Napisałem do nich maila ale bez odpowiedzi skąd ta powyżka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cena pakietu Familijnego w pre-paidzie, czyli wtedy, gdy nie masz już umowy, ale opłacasz i oglądasz ofertę CP w miesiącach, które sobie wybierzesz. Teraz kwota ta widnieje zapewne dlatego, że system CP już uwzględnił twoje wypowiedzenie i jednocześnie uwzględnił tą zmianę na stronie mimo, że jesteś jeszcze w okresie wypowiedzenia umowy. Do końca umowy płać tyle, ile masz wpisane w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką samą sytuacje i też pisałem maile. W końcu po prawie tygodniu!!! dostałem odpowiedź od nich, wyjaśniającą o co chodzi. Jest tak jak pisał kolega wyżej.

 

Dodam jeszcze ciekawostkę, że jak w Cyfrze nie zgadzały mi się płatności (za Orange Sport policzyli mi 14 zeta, a nie 10, mimo, że posiadam Multipakiet), to uwaga: 20 min po wysłaniu maila dostałem od C+ telefon z przeprosinami i obietnicą, że wszystko będzie się wkrótce zgadzało, w dodatku podziękowania, że zgłosiłem ten błąd itd. No i faktycznie w tym samym dniu wszystko się już zgadzało. Traktowanie klienta również miało wpływ na to, że zrezygnowałem z CP. Ale to już wątek na osobny temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Skończyły mi się blankiety wpłat za PolsatCyfrowy. Mam pakiet za 37,90zł. Skorzystałem więc z ICOK przez internet oczywiście ;). Tam jest możliwość wydruku blankietu z kwotą jaką chcę wpłacić. Moje pytanie jest takie:

Czy jeżeli wpiszę tam kwotę 113,70 zł (to jest za paź, lis i grudzień) to nie będzie problemu? Czy muszę każdy miesiąc opłacać na osobnym blankiecie. Nie mam czasu na myślenie czy jest opłata czy nie, chcę opłacić do końca roku i mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam umowę na 12 miechów na pakiet familijny, czy mogę sobie opłacić na jeden miesiąc pakiet sport, wpłacając kasę na ich konto i zaznaczając w icok "sport"? Wiem, że były już podobne pytania, ale one chyba dotyczyły tego jeśli ktoś ma umowę na czas nieokreślony (nie wiem czy to ma znaczenie). A najgorzej, że chciałbym mieć ten pakiet w nast. miesiącu (znaczy w listopadzie), a już opłaciłem za familijny ;/ czy jak teraz dopłacę to 13 zł to mi aktywują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w jaki sposób interpretować, to co wyświetla iCOK:

Ostatnia wpłata: 2009-10-19 - 87,80 zł

Termin następnej płatności: 2009-11-30

Kwota następnej płatności: 91,90 zł

Wolne środki: 87,80 zł

Błąd iCOK, czy coś się zanosi na podwyżkę :roll: W shoutbox'ie serwisu tvpolsat.info też ktoś o tym wspominał, że w iCOK mu wyświetla o 2 zł więcej przy następnej wpłacie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copy paste - najprostszy sposób :brawo:

Bardzo zły nawyk. Najbezpieczniejsze hasło, to hasło wzięte z głowy. Żebyś Ty wiedział jakie ja hasła zapamiętuje :mrgreen:

...Błąd iCOK, czy coś się zanosi na podwyżkę :roll: W shoutbox'ie serwisu tvpolsat.info też ktoś o tym wspominał, że w iCOK mu wyświetla o 2 zł więcej przy następnej wpłacie :roll:

Akurat niedługo kończy mi się umowa, więc tym razem podwyżka mnie nie ominie.

...Raczej im się coś ten system [beep].

Podstawa to płacić dokładnie co do grosza. Wtedy system nie głupieje. Sam się już o tym przekonałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie mamy żadnego info o podwyżkach. A Wy jesteście w okresie zoobowiązania czy już po??

Jestem dopiero siódmy miesiąc obowiązywania nowej umowy. Płaciłem 57,80 a teraz dokupilem HBO czyli opłata 77.80. Nigdy na ICOK-u nie miałem żadnych "cyrków". Dziś się loguje i widze ze w zakładce Następna płatność nie pisze 77,80 jak to miało miejsce wczoraj a 79,80 czyli cos nie tak albo błąd :? albo "niespodzianka" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...